Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מערכת אודיאו בארה"ב

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע מותקנת לי ברכב מערכת מדגם Audio 20 (תוצרת סימנס למרצדס) עם 10 רמקולים של H&K. איכות השמע אמנם מעולה אך המערכת מכילה רדיו וCD בסך הכל (וה CD לא עובד) והייתי רוצה להחליף אותה למשהו עם יותר אפשרויות. אני טס לשבועיים לארה"ב וחשבתי לנצל את ההזדמנות ולהשתדרג.

-כמה הוא תשלום המכס על מערכת שמע לרכב?

-האם ישנו מכס על מערכת משומשת?

-איך/ממי כדאי לרכוש? (אהיה בפילדלפיה אך אוכל לקפוץ לניו יורק)

אשמח לרעיונות נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע לגבי השאלות ששאלת אך קח בחשבון שאם אתה קונה מכשיר בחו"ל הרדיו שלו מכוייל לפי תדרים של חו"ל ולא בהכרח יקלוט לך רדיו בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכשירים ב 10 שנים האחרונות כוללים יכולת בחירת תדרים אירופאית/אמריקאית (קפיצות של 50K/100K).

ראיתי משהו שאולי מתאים 1024*600 Android 4.4 Radio GPS DVD For Mercedes Benz E-W211

http://www.ebay.com/itm/1024-600-Android-4-4-Radio-GPS-DVD-For-Mercedes-Benz-E-W211-350-320-CLS-CLK-550-/191573893087?fits=Make%3AMercedes-Benz

ורציתי לשאול מספר שאלות.

-מישהו התנסה עם החברה הזו? המכשיר כשעצמו הוא כנראה סיני אפילו שהוא נמכר ביותר ממכשירים עם שם סיני.

-האם ניתן לבצע חיבור לאינטרנט באמצעות הטלפון (דרך BT) כדי להשתמש ב WAZE או שיש צורך לרכוש כרטיס GSM?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת לגבי כיול תדרים אינו נכון בהכרח.

בהחלט יש מכשירים חדשים שלא תומכים באפשרות שהעלת (ורדיו אמריקאי הוא עם קפיצות של 200K בין תדרים אי זוגיים).

אם בתואם מקור עסקינן, הייתי מתענין אולי לגבי זה:

https://avinusa.com/mercedes-benz-e-class-full-android-gps-navigation-system.html

אם אני לא טועה, למערכת הרמן קרדון יש מגבר מקורי שיתכן ומחובר עם יציאה אופטית/דיגיטלית שמרצדס קוראים לה MOST.

כדי להתממשק אליו יהיה צורך במתאם לדעתי. באתר הנ"ל יש גם כזה והם מתייחסים לנושא בעמוד שצירפתי (אבל אולי ניתן להשיג יותר זול ממקור אחר), אם אכן נדרש.

צריך לחקור קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, השכלתי, פשוט היה זכור לי כי רכיבי הרדיו שנתקלתי בהם (של NXP למשל) לפני מספר שנים כללו אופציה לבחירת קפיצות התדרים.

אני עדיין לא בטוח אם יש לי את המגבר עם הכניסה האופטית (כיצד ניתן לבדוק לפי ה VIN?) אך לפי מה שמפורסם באתר "If you have the Audio 20 stereo with CD slot as shown above in your Mercedes-Benz E-Class / CLS-Class then the AVIN Avant-2 A2-MBW211 will be a plug-and-play replacement. You will not need our fiber optic amp bypass extension cable." ולי יש את האודיו 20. אשמח להמשיך להשתמש במערכת הרמן קרדון הקיימת מאשר במגברים הפנימיים של המכשיר החדש (שלא תומך ב 5.1).

הקדשתי את השבוע האחרון לבדיקת הנושא אך אני אני עדיין לא מבין הכל. למשל, האם ה A2-MBW211 מתמשק לחיבורי הטלפון ברכב (מיקרופון ואנטנה מובנת) למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ש"הבעיה" טמונה בתיכנות של המכשיר ולא בחומרה בהכרח. מתוך שיקולי שיווק למיניהם וכד'.

לא יודע איך לבדוק אצלך לפי ה-VIN.

ההצעה הבסיסית היא לפרק עניינים ולחפש את היציאות המדוברות/המגבר הרלוונטי.

בחוברת ההתקנה בעמוד שלהם יש התייחסות למיקום החל מעמ' 6.

קשה לי להאמין שאין מגבר כזה, עם החיבור המדובר, לאור ריבוי הרמקולים. אבל לך תדע מה הסידור שם ואיזה מפרט הגיע לארץ.

את שאר השאלות שלך תפנה לשירות לקוחות שלהם.

או שתעזר באיזה פורום ייעודי של מרצדס, כמו mbworld.org או אולי האתר שהם תומכים בו http://www.benzworld.org

ובהמשך לכך, תראה למשל השרשור הזה. בטח יש שם איזשהו מידע רלוונטי, ואם לא בטח יש אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, והייתי ממתין לתגובתו של אדי (lanosforce) או מבצע חיפוש בהקשר זה, ככל שזה נוגע לאפשרויות מבית אודיסון, בעיקר בהקשר של הממשק האופטי.

(BIT DMI, PLAY וכיוצב').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשורים בmbworld גרמו לי לחשוב על זה.

http://mbworld.org/forums/e-class-w211/595334-after-market-android-4-4-4-quad-core-complete-install-vids-pics-txt.html

ניסיתי לפרק את תא המטען אבל גיליתי שאין לי מספיק זמן, בכל מקרה שאלתי את שירות הלקוחות שלהם.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלומך חיים?

תשמע - לפני שאני נכנס לכאב ראש של החלפת הHU או אינטגרציית OEM רשמת שם משהו שצד את עיניי וזה שהאיכות מעולה ואתה מרוצה ממנה אבל יש רק רדיו בעצם כי הCD לא עובד.

אבל - האם יש כניסת AUX לAUDIO 20?

אם כן - מדוע לא פשוט לחבר את הסמארטפון שלך או לקנות נגן נייד כלשהוא עם יציאת אנזיות איכותית (או לשלב DAC בכלום כסף) ולהנות מבלי לשבור את הראש?

לפי השרשרו שתם העלה:

http://mbworld.org/forums/e-class-w211/595334-after-market-android-4-4-4-quad-core-complete-install-vids-pics-txt.html

יש ברכב "12" רמקולים אבל בפועל 4 מתוכם הם סטי קומפוננט (הרמקולים בכל דלת) וזה בעצם הופך את מניין ערוצי ההגברה הכולל ל8.

וכאן יש פתרון יפהיפה מבית AUDISON בתחומים הבאים:

1. הגברה ועיבוד אות.

2. התחברות לאות מקור במידה ויש MOST.

3. החלפת הHU או התממשקות של HU (נגן היי אנד) על גבי הקיים.

ל 1 מדובר על שילוב של שני מגברים מסדרת פרימה

AP8.9BIT שהוא מגבר תשעה ערוצים משולב פרוססור 9 ערוצים

המגבר הזה ינצל שמונה ערוצי הגברה לטובת הרמקולים המקוריים של הרכב.

למגבר זה על הערוץ ה9 "מלבישים" מונובלוק AP1D מאותה סדרה והוא בעצם זה שיגביר את הסאב 10 אינטש הקיים ברכב.

ל 2 מדובר בפתרון של אודיסון שנקרא BIT DMI שהוא בעצם העתק של הפתרון של חברת MOBRIDGE וזו יחידה שמתחברת ליציאת הMOST (אם קיים בAUDIO 20) וממירה אותה ליציאה אופטית אשר מתחברת למגבר הפרימה או למעבדי סדרת BIT של אודיסון.

ול 3 מדובר על הביט PLAY של אודיסון שהוא בעצם נגן היי אנד אליו ניתן לשרשר את היחידה המקורית גם כן בכניסה אופטית.

אבל כל זה לא שווה ולו שקל בודד במידה ואתה אדם שמורגל לשמוע את מקור השמע שלו מCD שכן בכל הסיפור הזה אין CD.

לדעתי מיותר אבל איש כמנהגיו ינהג ולכן אני מתריע מראש.

לדעתי הכנה - אם יש כניסת AUX למערכת הקיימת - תחבר אליה נגן חיצוני ותמשיך להנות מחייך.

אבל אם אתה "חייב" CD אז או להגיש למעבדת אלקטרוניקה את היחידה הקיימת לתיקון - כאן אמליץ בחום על מעבדת MOTRONIX שהיא דרך אגב גם מעבדת השירות של אודיסון הרץ בארץ (ליאור פרנקל - נתניה)

או להכנס להרפתאקה של HU ייעודי לרכב הזה כתחליף.

לשיקולך.

אני כאן.

כרגע מותקנת לי ברכב מערכת מדגם Audio 20 (תוצרת סימנס למרצדס) עם 10 רמקולים של H&K. איכות השמע אמנם מעולה אך המערכת מכילה רדיו וCD בסך הכל (וה CD לא עובד) והייתי רוצה להחליף אותה למשהו עם יותר אפשרויות. אני טס לשבועיים לארה"ב וחשבתי לנצל את ההזדמנות ולהשתדרג.

-כמה הוא תשלום המכס על מערכת שמע לרכב?

-האם ישנו מכס על מערכת משומשת?

-איך/ממי כדאי לרכוש? (אהיה בפילדלפיה אך אוכל לקפוץ לניו יורק)

אשמח לרעיונות נוספים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדי.

הייתי מעדיף את האפשרות השלישית כי אני זקוק לשאר הפונקציות הקיימות (BT,GPS, טלפון, שליטה מההגה וכו'). אני חושש כי לא מורכב אצלי MOST כך שאיכות המערכת חשובה (אחרת הייתי יכול להזין את ה MOST בסיגנל הדיגיטלי). אני מניח כי האודיאו 20 הקיים אצלי מוגבל לדחיפת 4 רמקולים ותו לא כי הוא נטול יכולות דיגיטליות מודרניות (5.1 לדוגמה)

לא הבנתי האם ב Avant-2 ישנן יציאות נוספות לרמקולים מאחורה, אם כן אוכל להשתמש בפיתרון הראשון לאודיאו (וזה הפתרון העדיף בעיני).

אוכל להסתדר גם אם ה HU יספק לי רק סיגנל דיגיטלי החוצה אך קשה לי להאמין כי מערכות After market כוללות יכולות שכאלה.

אמשיך לחפש בשבוע הקרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עידכון מהיר: רכשתי Mercedes-Benz E-Class CLS Avant-2 Full Android באתר במחיר של 500$ (שימו לב, תמיד חפשו את המוצר בתוספת "קופון". המחיר המוצג באתר היה 599$ וקופון שמצאתי בmbworld חסך 99$). עוד לא פרקתי אותו מהמזוודה (חזרתי מנתב"ג לפני כשעה...) אבל אני מקווה להתקדם בסופ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חיים - נשמח לעדכונים, תמונות של כל התהליך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצליח להתארגן לקראת הסופ"ש הקרוב אנסה לצלם את התהליך בפרוטרוט, ישנם לא מעט מדריכים ספציפיים (טקסט וסרטים) המתארים זאת כך שאוכל להתכונן. עדיין, מפחיד אותי לחשוב שאשבור חתיכת פלסטיק (ואתם לא רוצים לדעת כמה הדברים האלה עולים) בתהליך הפירוק/הרכבה.

בכל מקרה אצטרך לעבור את התהליך הזה מספר פעמים. בשלב הראשון רק רק מערכת האודיאו הבסיסית תותקן, לאחר מכן אני חושב להזמין גם את שאר התוספות (מצלמות קדימה/אחורה, כונן קשיח חיצוני וכו') ולבסוף לחפש מגבר דיגיטלי משומש כפי שהצעת ולדחוף את כל הערוצים. אני קצת מפקפק בישום המגבר הדיגיטלי מרובה הערוצים ברכב, אני לא בטוח כי ברכב שלי הותקן הסט המלא של הרמקולים של H&K כי מעולם לא הותקן שם ה MOST.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.crutchfield.com/

באתר הזה אתה יכול לסמן לאיזה מכונית אתה צריך, תסמן שאתה צריך european tuner ואתה מקבל מהם את המתאמים שצריך לאוטו.

כולל המתאם יכול להיות שזה האתר הכי טוב לקנות ממנו, לפחות אתה יכול לבדוק מה מתאים לארץ ולך.

המערכות האירופאיות ואמריקאיות מתרחקות אחת מהשניה בשנים האחרונות.

לאמריקאים יש רדיו לוויני בתשלום.

לאירופאים יש רדיו דיגיטלי בחינם.

ואנחנו תקועים בהיסטוריה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...