Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מערכת אודיאו בארה"ב

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה טום, זה חדש לי.

כל הכבוד על הסבלנות.

אני חושב שהשירות שלהם הוא מתחת לכל ביקורת, ואין לי מושג איך עוד לא התייאשת.

אין לי הרבה ברירה, כבר שילמתי סכום מכובד על הרדיו הדפוק הזה, אני לא מוצא הרבה טעם לזרוק אותו ולהתחיל את הכל מחדש.

בכל מקרה אחרי שכל הסיפור הזה יגמר הם הולכים לקבל חתיכת ביקורת ב MBWorld...

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש משהו נוסף שפתאום קפץ לי לעין, בדף של הרדיו התחליפי שנשלח לי (https://avinusa.com/mercedes-benz-e-class-cls-android-6-0-marshmallow-gps-navigation-system-w211-w219.html) מופיע פירוט החלקים שבקופסה (לקראת הסוף) What is included in the box with the PX5-W211

התחלתי לספור:

-שלט (לשם מה?) יש

-אנטנת וויפיי (תקועה מאחורי הרדיו...) יש

-מאריך USB (ואאחד מאריך, חצי מטר שמו הקמצנים) יש

-מיקרופון חיצוני (כנראה אין צורך, המיקרופון הפנימי ברדיו הקודם תיפקד היטב) יש

-אנטנת GPS (השקיעו בי, התחתית מגנטית. רק תזכירו לי, לאיזה רכב יש דשבורד מתכתי?) יש

-מתאם מוזר עם חיבורי הגה/רוורס/בלם יש

-מתאם בין חיבור הרדיו המקורי לחיבור מערכת האנדרואיד (פה חסכו עלי, אין את הפילטר DC והנתיך המופעים ברוב המחברים) יש

-מתאם לכניסות/יציאות אודיאו ווידאו יש

עד כאן הכל תואם ל ersin 5080CM למעט מדריך המשתמש. ועכשיו, מה חסר לנו?

פאקינג CanBus Decoder!!! (ש ersin מוכרים אותו כאיבזור אופציונלי תמורת 45 AUD (מה זה בכלל, מארק אוסטרי?))

מה שעדיין מבלבל אותי הוא כיצד הוא מוגדר כרדיו ל Android 6.0 Mercedes Benz CLS/E/G Class W211 אם הוא לא כולל חיבור CAN מובנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-מתאם מוזר עם חיבורי הגה/רוורס/בלם יש

^ זה לא המתאם CAN במקרה? יש מתאמים כאלו שכן (למשל)

פאקינג CanBus Decoder!!! (ש ersin מוכרים אותו כאיבזור אופציונלי תמורת 45 AUD (מה זה בכלל, מארק אוסטרי?))

AUD זה דולר אוסטרלי.

ובכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות שונות, כולל אלו של חברות מוכרות כמו פיוניר וכד', מייצרות היום את המכשירים שלהם לעיתים עם מתאמים מובנים, אבל כאלו שמבוססים רק על התנגדויות. ואלו החוטי SW1/SW2/GND שבדר"כ רואים במכשירים סיניים. זה לא נועד לחיבור למערכות מבוססות CAN. ובמקרה של מרצדס אני מניח שזה המצב.
כפי שכתבת, אצלי הם נקראים SWC1,2.

בצמה של ה AVIAN המחברת בין הכבל של הרדיו (שמגיע מהרכב) לבין הרדיו הדפוק שלהם הייתה התפצלות בחוטים באמצע שיצאו מכיוון הכבל של הרדיו לקופסאת ה CAN החיצונית ומשם חזרו שוב לצמה שהתחברה לרדיו הדפוק שלהם (זה הקונקטור הלבן הקטן היוצא מהצמה העליונה בתמונה, הצמה התחתונה היא הצמה החדשה של ה ersin שקיבלתי) כך שאפילו אם SWC1,2 הם קווי ב CAN אין לי איך להתחבר.

IMG_20170717_201347.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתאם הוא אכן קופסה קטנה (חצי קופסת סיגריות) שמתחבר למחבר הלבן הקטן היוצא מאמצע הצמה, אני חושב כי יש תמונה שלו מספר דפים אחורה (הוא גם התקלקל בעבר, כמו כלשאר הדברים ברדיו הזבלי הזה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני ממשיך את החיפוש, הקופסת תיאום היא מן הסתם כזו: https://www.aliexpress.com/store/product/CanBus-Decoder-we-only-sell-with-car-dvd-together-it-is-only-fit-for-our-7301/136738_32260900827.html?spm=2114.12010612.0.0.QZwCD9 ובמבט ראשון מתגלות שתי בעיות:

-הצמה שהגיעה עם הרדיו לא תומכת בחיבור לקופסת התיאום

-נראה שכל יצרן מדבקה נועל את קופסת התיאום לרדיו הספציפי שלו כך שלא ניתן לרכוש קופסה ג'נרית.

למישהו יש רעיון איך להמשיך? כרגע אני רואה כי אין לי הרבה ברירות אלא לרכוש את הצמה+קופסת התיאום מהרמאים (ואני לא יודע אפילו בכמה כי היא לא מופיעה באתר שלהם, וזאת לפני עלויות המשלוח המונפצות שלהם). הבעייה שמטרידה אותי היא שאף אחד לא עונה משם כבר כמה ימים, למישהו יש כוח וחשק לשלוח שאלה לתמיכה שלהם בנוגע להזמנת PX5-W211?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון השני בגוגל למק"ט הזה:

https://www.youtube.com/watch?v=RlG4nl7VWRM

יש לו גם סרטון אחר על המערכת, אבל בפולנית (אדי? :-P)

אני לא חושב שאתה מחוייב למוצר שלהם, אבל לך תדע כבר.

יש מתאמים לרכב, יעודיים או אוניברסלים שגם אמורים לעבוד לדעתי (הלא מבוססת). כמו אלו המופיעים כאן למשל.

לעיתים, בעיקר באוניברסלים, בעת רכישה אתה מתבקש לבחור גם "חיווט קצה" ואז יכול להתאים למערכת אצלך (בדר"כ תחת סיני גנרי, אבל תלוי בצורת החיבור שם).

ובנימה אחרת, אולי הגיעה העת לבחון מחדש את הפרויקט הזה, לחתוך הפסדים ולבחור בדרך אחרת להשיג את מבוקשך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המערכת מותקנת ומחוברת עכשיו ברכב.

לדעתי במקביל לפעולות מסביב, כדאי לחבר את המערכת ולהתרשם מיכולות.

האם מתאימה מבחינת סאונד וחיבורי מדיה וטלפון.

במידה והכל מתאים לך, המשך במציאת הפתרונות למתאם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. אני רגיל יותר למוצרים סטנדרטים (הווה אומר, מוצר תקין שעושה את מה שכתוב על האריזה) מאשר לזבל הזה שאני רץ כבר יותר משנה אחריו, מחר אחה"צ אחבר אותו לבדיקה.

עדיין הדפוקים האלה לא ענו לי, חיפוש אחרי הרדיו הזה מגלה שהוא סתם מוצר מדבקה שנמכר ב 300$ בכל מקום (ואצל הליצנים ההם הוא מתומחר ב 600$...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי ועובד בבדיקה ראשונית. יש רדיו (עוד לא עידכנתי תחנות כך שאני לא בטוח כי הוא בקפיצות תדר המתאימות), יש נגן MP3 התומך ב DVD צרובים (לא היה קודם) ואפילו הצלחתי לחייג מהרדיו דרך הטלפון שלי. מה שמוזר הוא שהרדיו מגיב ללחצני ההגה, לא ציפיתי שהם יתפקדו ללא מפענח CAN אך זה מעיד שיכולות רדיו מדבקה פשוט כוללות פיענוח CAN פנימי, מה שלא היה ברדיו ה"מתקדם" שלהם.

-לא הצלחתי לחזק את הרדיו למקום באמצעות ברגי ההידוק הנתונים במסגרת שברכב, נראה כאילו הרדיו קצת נמוך בחלק המוכנס והוא קטן מהמסגרת.

-המתאם צמות שבא עם הרדיו גדול וגורם לבעיות כשמנסים לדחוף את הרדיו למקום.

-לא הצלחתי להבין איך משתמשים בוויז לניווט במקום ה IGO שאיתו מגיע הרדיו (ללא המפות כמובן)

-יש אייקון של AVIAN, לחיצה עליו דורשת סיסמה.

-מה זה אייקון החללית?

-לא מצאתי מצב טכנאי.

-אין מדריך משתמש...

IMG_20170722_170043.jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שלי שונה מזו שבתמונה. אבל לפי המסך שבתמונה היא נראית זהה.

1. בהגדרות אתה בוחר איזו אפליקציה תיפתח כאשר אתה לוחץ על לחצן של GPS

2. כניסת וידאו (ממיר טלויזיה וכו') מוזר שאתה נדרש לסיסמה.

3. החללית מנקה זיכרון ואמורה לגרום למערכת לפעול מהר יותר אחרי שפתחת כל מיני אפליקציות. מניסיוני לא הרגשתי כל-כך הבדל אבל זה כן עזר לי כאשר נתקעה איזה אפליקציה

4. מה הכוונה מצב טכנאי? מה אתה מנסה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק! סוף סוף משהו עובד!

WHAT DOES THIS BUTTON DO??? :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי יום שלם עם הרדיו הזה אני חייב להודות, AVIAN ממשיכים את המסורת שלהם בסיפוק זבל (וזבל יקר) ללקוח. הדבר הבודד בו הרדיו הזה טוב יותר מקודמו הוא ממשק המשתמש היותר פשוט ללא כל הצעצועים הגרפיים המיותרים שהיו בדגם ההקודם, חוץ מזה, מצאתי רק בעיות.

-הראשונה, והחמורה ביותר, לא ניתן להתחבר לרשת דרך הטלפון הסלולרי! ניסיתי גם BT Tethering וגם Wi-Fy Hot spot והרדיו לא מתחבר. ניסיתי לבצע USB Tethering מהטלפון אבל הטלפון לא מזהה את הרדיו כ USB HUB. בלי חיבור רשת כל הרדיו המופלץ הזה הוא לא יותר מרדיו דיסק עם דיבורית לטלפון.

-תאורת המסך חלשה, לא ניתן לשימוש באור יום.

-לא ניתן לדלג בין אפליקציות (יש רק כפתורי HOME וBACK ואין את הכפתור השלישי), כלומר כל פעם שרוצים להפעיל משהו יש ללחוץ HOME ואז לטייל בין המסכים ולהפעיל את האפליקצייה)

-הכנסת דיסק אודיאו (אני משתמש ב DVD שצרוב בקבצי MP3) מפעילה את אפליקצית הנגן ועובדת לא רע, ממשק בסיסי שמספיק למה שצריך מנגן ולא יותר. אלא מה, אני לא מוצא את אפליקצית הנגן... ניסיתי את כל מה שמופיע במסך הראשי ולא מצאתי את האפליקצייה ואפליקצית המוסיקה/אודיאו פותחת רק את ה SDCARD ולא את הדיסק. אם אני עובר מהדיסק לרדיו אני חייב להכניס ולהוציא את הדיסק כדי להפעיל את אפליקצית הנגן.

-לא הצלחתי להוריד את ספר הטלפונים מהטלפון.

-אין Mirror Link

-בדף של AVIAN לא מוזכרות כמעט שום יכולות של הרדיו, יכול להיות כי זה רדיו מדבקה ששונמך?

-באתר שלהם עדיין מופיע ה Avant-2 אולם רק ל W203 W209. המפרט שלו הרבה יותר מתקדם מהזבל מדבקה שתקעו לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגפנות חיים, זה מה שזה - אני לא יודע איך יש לך כוח להמשיך עם זה ואתה לא עוצר.

למה שלא תרים טלפון למתקין כמו יוסי אלפיין? הוא עבד בעברו עם סדנאת קלאס A שמתמחים ברכבי יוקרה ובעיקר במרצדס - יוסי מביא איתו נסיון עצום ברכבים האלה.

אולי כדאי לנסות להתייעץ איתו? להקשיב לו לפחות?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...