Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש starcraft בחינם עכשיו. זה אחד ממשחקי אסטרטגיה הטובים ביותר בכל הזמנים. יש לו גם גירסא remastered עם גראפיקה עדכנית בתשלום.

כמו כן כמובן StarCraft ii עם כל ההרחבות משחק מדהים. רק אל תשכחו להגביל פריימים כדי לא לשרוף כרטיס מסך. אחרת הוא מרנדר קרוב ל300 פריים בשניה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם הנוסטלגיה, תמיד נהנה לחזור ל Freespace ו Freespace 2 (בגרסאות שעברו לקוד פתוח, ושיפור הגראפיקה). איזו סדרה מדהימה, איזה plot. כבר לא עושים דברים כאלו היום.

מצרף את הפתיח למשחק הראשון בסדרה ; פשוט יצירת מופת!

Sent from my OnePlus 3T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

סיימתי את The Witcher. אני מתכוון לכל הסדרה, אותה שיחקתי ברצף. עכשיו אני לא מצליח לשחק שום דבר אחר.

ניסיתי את Skyrim (שקניתי לפני שנים ומעולם לא הצלחתי להתמיד מעבר לקווסט הראשון). כל מנגנון הקרב מחורבן לחלוטין והמשחק מבולגן יותר מהחדר שלי.

הכי קרוב היה Middle earth: Shadow of Mordor, אבל גם הוא מרגיש קצת מבולגן, העלילה מתפזרת מהר מאוד וקשה לעקוב אחרי הנרטיב המרכזי.

הצעות?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוויצ'ר הזה באמת? ואני לא מדבר מבחינת איכויות טכניות, אלא משהו שבביקורות בדרך כלל לא מתייחסים אליו - קצב ההתקדמות והתחושה שהכל "מחובר".

לפני כמה זמן נתתי ניסיון לדרגון אייג אינקוויזשן ומאס אפקט אנדרומדה.

לא הצלחתי לעבור מה שמרגיש כמו חצי מהמשחק ומחקתי אותם. אם אתה עושה רק את הליין הראשי, אתה מרגיש שאתה מפספס יותר מדי, אבל אם אתה מתחיל לעשות קווסטים צדדים, זה מרגיש כאילו חוץ מאיזה 3 שורות דיאלוג אין להם שום קשר ל"עולם" ואין באמת תחושה של קשר ביניהם לבין הסיפור המרכזי. מה גם שיש תחושה שדחפו כל כך הרבה שיט צדדי, שבין קווסט מרכזי אחד לאחר אתה כבר מספיק לשכוח איפה היית.

שיחקתי בזמנו בשלושת המאס אפקטים ה"מקוריים" ובדרגון אייג' אוריג'ינס, ואותם ממש אהבתי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ.

סיימתי את The Witcher. אני מתכוון לכל הסדרה, אותה שיחקתי ברצף. עכשיו אני לא מצליח לשחק שום דבר אחר.

ניסיתי את Skyrim (שקניתי לפני שנים ומעולם לא הצלחתי להתמיד מעבר לקווסט הראשון). כל מנגנון הקרב מחורבן לחלוטין והמשחק מבולגן יותר מהחדר שלי.

הכי קרוב היה Middle earth: Shadow of Mordor, אבל גם הוא מרגיש קצת מבולגן, העלילה מתפזרת מהר מאוד וקשה לעקוב אחרי הנרטיב המרכזי.

הצעות?

PUBG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שציינת זה בדיוק מה שמפריע לי בשני המשחקים שהזכרתי.

שני המשחקים הראשונים בThe Witcher הם לא עולם פתוח, אבל עדיין יש סביבות גדולות יחסית לחקור והרבה משימות צדדיות. קל מאוד לנהל אותן וקשה ללכת לאיבוד.

גם בשלישי - שהוא כבר עולם פתוח עצום - ניהול המשימות פשוט מאוד ואינטואיטיבי, כולל חיווי ברור האם המשימה מתאימה לרמה הנוכחית שלך. *כל* המשימות קשורות בצורה כלשהי לעלילה, חלקן הגדול ישפיע על המשחק בדרכים שאתה לא יכול לדמיין. החלטות שתקבל במשימה אחת ישפיעו על משימות אחרות, על סוף המשחק שתקבל, על קווי עלילה שונים ואפילו על גורלן של דמויות מסויימות. אפילו החלטות שקיבלת במשחקים הקודמים משפיעות (אפשר לסמלץ את הבחירות אם שיחקת בקודמים בפלטפורמה אחרת או לוותר ולתת למשחק לבחור לבד). אין מנגנון שמאלץ אותך לקחת משימות צדדיות, בניגוד לShadow of Mordor, למשל, שבו אתה נאלץ לקחת עשרות משימות משעממות כדי להתחזק מספיק ולקדם את העלילה.

מעבר לזה - פסקול מדהים, מנגנון קרב מאוזן וכמעט מושלם (מעבר לקושי בהתמודדות עם מספר רב של אויבים), אויבים מגוונים שדורשים שימוש בשיטות שונות והכנות מקדימות לקרב ועוד המון דברים קטנים שהופכים את המשחק מ'עוד RPG' למשחק שיעברו שנים עד שיצליחו להתעלות עליו.

מדהים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקתי רק בוויצ'ר 3 ובהחלט יש סיבה שטוענים שהוא מהמשחקים הטובים אי פעם. באמת שכמעט הכל שם פשוט מעולה, כולל הסייד קווסטס. תתכונן רק לאיזה 300 שעות משחק אם אתה רוצה להספיק הכל. הדבר היחיד שבעצם הפריע לי שם הוא העובדה שלדמות הראשית יש בעצם רק שניים וחצי סוגים שונים של התקפות.

בלי קשר, סוג אחר של משחק - אני עכשיו בסבב השני של dying light עם ה-DLCs שהוסיפו לו. לחובבי FPS מזאנר האימה/survival הוא באמת מהטובים ביותר. מתחרה רציני מאוד ל-dead space לטעמי. זה סוג המשחק שמשאיר אותך "על הקצה" רוב הזמן בגלל השילוב הגאוני של העולם הפתוח עם הזומבים ברחובות, וההבדל בין יום ללילה. אני ממש טוב בו אבל עדיין מפחד לצאת החוצה בחושך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי וויצ'ר:

אני גם מאוד אוהב את המשחק. מושקע מאוד ועשיר בתוכן בצורה חריגה לימים אלה. הדיבוב לא פחות ממדהים כפי שכבר נאמר כאן.

קרוב לסיום שלו בפעם השניה ברמת קושי Death March :evil:

ז'אנר קצת אחר, אבל ממליץ בחום על סדרת Dark Souls ובן הדוד Bloodborne. קשים עד דמעות אבל מספקים בטירוף...

עריכה אחרונה על ידי alexg1987
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PUBG.

אבטיח ומנדרינה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PUBG פשוט מעולה. בהתחלה חששתי שאני זורק כסף לחינם אבל מהר מאוד התבדיתי.

נהנה ממנו מאוד.

מומלץ!

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבטיח זה גם מעולה, רק שאתה לא מציע אבטיח למי שביקש מנדרינה.

PUBG וסקיירים/ויצ'ר אלה משחקים שונים בתכלית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להכריח את עצמי לסיים את Skyrim מ-11.11.11, אבל אני פשוט לא מצליח. העלילה הראשית בינונית, רוב הקווסטים הצדדים משעממים וללא תגמול, מערכת הקרבות איומה ובכלל כל הנוסחה מתחילה להימאס אחרי 20 - 30 שעות משחק. אבל מה שהכי מעצבן אותי זה הנטייה של בת'סדה לשחרר משחק חצי אפוי ולתת לקהילה לעשות את העבודה השחורה של תיקון באגים ושיפור המשחקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין המשחקים שלהם רמה אחת מעל שאר התעשיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על משחקים שהם פיתחו או הפיצו? Fallout 4 הוא המשחק האחרון שבת'סדה פיתחו והוא סובל מאותן בעיות כמו Skyrim: מנוע גרפי עייף, משחקיות עייפה שלא עברה רענון משמעותי מימי Oblivion, עלילה בינונית. מה שכן מערכת הקרבות עברה שדרוג, אבל זה על חשבון אלמנטים של RPG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...