Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישור קו פיג'ו 206 XS שנת 2006

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הולך לבדוק הצעות מחיר מחר במוסכים מורשים לגבי ישור קו.

עשיתי לה בדיקה לפני קניה וצריך להחליף 2 בלמים אחוריים שהם בנוניים, הסאן רוף לא במסילה(המנוע תקין)

ומשהו שמחובר לרצועת טיימינג לא עובד כמו שצריך(או תקול לא בדיוק הבנתי) שאותו חייב להחליף לא זוכר מה השם של זה עכשיו אני לא יודע מתי עשו לו טיפול אחרון וגם אין קבלות, הוא עומד על 82 אלף קילומטר, השאלה מתי לעשות לו טפול 10 אלף ומה לתקן בישור קו, טיימינג אמר שבוצע לפני שנה אבל אני לא רוצה לסמוך על זה כדי שלא יהיו בעיות בעתיד מעדיף להשקיע מעכשיו, עכשיו גם ספר לרכב אין, יש איפה שהו מקום באינטרנט להוציא ספר לרכב?

אין לי מושג אפילו מה המידה של הצמיגים כדי למלא אוויר, בקיצור צריך פה יעוץ. תכף יעלה התוצאות של הבדיקה...ואני צריך המלצה למוסך מורשה מתמחה פיג'ו באזור נתניה...

עריכה אחרונה על ידי admtaynov13?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאחר שזה לא מביא לי לערוך אי יפרסם בעוד תגובהאת הבדיקה(מקווה שאני לא עובר על איזה חוק בפורום) מדובר על הרכב הידני 3 דלתות 110 כס, לפי הבדיקה בעבר זה עובד על 98 אבל גם מי סופר..

1.מנוע - רטיבות שמן(הבוחן אמר לי שהרכב מזיע ואין ממש רטיבות), רעש מותחנים/משאבת מים(את זה שומעים מתי שהמנוע פועל הבנתי שזה מה שמחזיק את הטיימינג או משו באזור)

2. מערכת קירור - תקין

3. מערכת דלק - תקין

4. מערכת הצתה - תקין

5. מערכת פליטה - מערכת פליטה רועשת

6. סרן קדמי ומערכת היגוי - לתקן/לכוון

7. קפיצים - בולמי זעזועים אחוריים חלשים(מה עושים במצב כזה?)

8. שילדת מרכב ליקויים בעלי משמעות גבוהה - תיקוני תאונה בחזית, מעיכות, נזק פגושים, הוחלפו חלקי מרכב כולל פח חזית מולחם, תיקוני פח וצבע סביב הרכב, פלסטיקים פגומים.

9. מערכת בלמים(ללא פירוק גלגלים) - יש לפרק גלגלים ולבדוק בלמים,(בבדיקה שהוא ביצע לפני 3 חודש היה רשום בלמים קדמיים: לתקן צלחות/דיסקים/תופים = בלם חניה/עזר:, בלימה לקויה=.

10. צמיגים - תקין

11. מערכת תאורה(כולל מצבר) - לתקן הפעלת חלונות חשמל/חלון בגג (הסאן רוף לא במסילה מתי שהמנוע עובד הוא בעצם מזיז את ה"אוויר" אחורה ולא את החלון מקווה שזה לא נזק של הרבה כסף

12. העברת כח - מצמד מפריד גבוה(בלאי), שילוב הילוכים

13. מחוונים - תקין.

14. הערות כלליות - אין אחריות למחשבי הרכב ומערכות חשמל ואלקטרוניות.

בגדול זה הבדיקה שעשיתי לפני יומיים בסופר טסט(איך הם??) מה אני בדיוק צריך לעשות בישור קו??

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת רכב עם פגיעה רצינית מקדימה ופגיעה בשלדה? אני לא הייתי נוגע ברכב כזה. לך תדע מהי איכות התיקון שבוצע.

ממש לא, השלדה נקיה ככה הבוחן אמר וגם לא נגרם נזק לכלום.

בקשר לישור קו מה אתה מציע לעשות ואיפה?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

מאוד קל לטפל ברכב ובמנוע הזה.

תרכוש את החלפים ב- APEX MOTORS, ואני בטוח שיש אנשים בפורום שישמחו לעזור לך ללא עלות מצידך.

http://www.apexmotors.co.il/

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר מאוד קל לטפל, אתה מתכון שבמצב שלו עכשיו או בכללי לדגם הזה?

ומה אני בדיוק אמור לרכוש? איזה חלקים אני באמת לא מבין גדול בזה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי, נתניה, ככה אמרו שנעשה לפני שנה והם יכולים להגיד שגם אתמול נעשה כל עוד אין קבלה אני לא מאמין ומעדיף לא לקחת סיכון, אין אפשרות אחרת לבדוק מתי נעשה(ולא לא לכת לפיג'ו מרכזי כי הלכתי לא רשום שם) מתי בוצע 10K לפי דבריו לפני חצי שנה אבל גם על זה אני לא סומך הרכב עומד על 82400 אלף, אני לא יודע אם לעשות ב85K או ב90K.

ולמה במורשה כי זה מורשה ואני רוצה להעניק לרכב את הטיפול הכי מפנק שיש גם אם זה יעלה לי בעוד כמה מאוד שקלים בשביל השקט הנפשי, כי אין לרכב ספר טיפולים, והמצב העכשווי של הרכב מעולה ואני לא רוצה לקחת פה סיכונים ( בוא תגיד לי אתה למה לא לטפל במורשה, ואיפה אתה ממליץ לטפל באזור נתניה?)

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גר במרחק של 30 דקות מתל אביב(גבע,שאפט) ו40 דקות מחולון(אורן שירותי רכב).

ממה שידוע יש לידך שני חבריי הכנופייה הטיפולים באזורך נסה ליצור איתם קשר לבדוק אם מישהו מהם יוכל לעזור לך

לאבחן את מצב הרכב לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, השלדה נקיה ככה הבוחן אמר וגם לא נגרם נזק לכלום.

בקשר לישור קו מה אתה מציע לעשות ואיפה?

תקרא שוב את סעיף 8 בבדיקה.

בכל מקרה, הטיפול ברכב הזה מאוד פשוט בגלל שהחליקים בו מאוד ותיקים וזולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב את סעיף 8 בבדיקה.

בכל מקרה, הטיפול ברכב הזה מאוד פשוט בגלל שהחליקים בו מאוד ותיקים וזולים.

מודע לסעיף 8 ובכל זאת הבוחן אמר למרות התאונה מקדימה והוחלפו הכל, אין פגיעה בשאסי

זה מסוכן לנסוע ברכב במצב שהוא כרגע?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר רכב נמצא כאן:

http://www.ownersmanualsforcars.com/manuals.item.2955/Peugeot-206-Owners-Manual-2006.html

בנוגע ליישור קו אני הייתי מתחיל מהכי פשוט:

רענון נוזלים (שמן מנוע 5W40, נוזל קירור מקורי), פילטרים (שמן מקורי, דלק מקורי, אוויר מקורי, מזגן תחליפי), פלאגים.

לגבי הטיימינג אם אין הוכחה לביצוע בעבר, אז לטעמי חובה לעשות, ועל הדרך הייתי מחליף גם משאבת מים ורצועת אביזרים.

בנוסף הייתי נותן לאיש מקצוע לבדוק את הבלמים ומחליף נוזל בלמים בלי שום קשר לתוצאות.

בכל מקרה אין טעם לגשת למוסך מורשה בעיקר מפני שהם לא באמת מקצועיים יותר וסתם יקרים יותר, גש למוסכים שהמליצו לך.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנתניה מוסך שגיסי מטפל ב207 וממש מבסוט. מוסך קלנת - בר אל. רחוב האורג 42 באיזור התעשיה הישן. הוא נראה לא מורשה אבל מבין בצרפתיות.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב חברה מקפיץ את הנושא, ומעדכן כדי שיהיה הכל רשום, וכי לא אשאיר אתכם במתח חח.

נפגשתי עם אסף מהכנופיה לבדיקה והכרות ראשונית, וכבר הבנתי שאני בידיים טובות.

בדיקה כללית של הרכב הרתה שהפלאגים במצב טוב וגם הטיימינג והוחלט שנשאיר את זה להמשך. הרכב עמד על 82K כיום הוא על 83K(אבל מי סופר..)

בלתמים ידועים שהיו הם רעש מכיוון האלטרנטור שנעשה בדיקה קטנה הוצאנו את הרצועת אביזרים הנענו בלי הרצועה והרעש נעלם וכשהחזרנו חזר הרעש, לא הייתי שקט אז לקחתי את זה לבדיקה אצל מוסך ולאחר בדיקה אצלו הוא אמר שזה מהאלטרנטור.

עוד בתלם שהיה הוא חום מנוע שלא עלה ובתור רכב ראשון לא ידעתי אם זה תקין או לא חשבתי זה טוב כי הוא קר וזה שומר עליו אבל בפועל הבנתי שהוא צריך להגיע לטמפרטורת עבודה שזה 90 מעלות.

נראה שהרכב צבר בלאי עם השנים ומכיון שאין קבלות או ספר טיפולים(אפילו ספר לרכב לא היה)

הוחלט לעשות לו ישור קו כללי שהתחיל בתאריך 01/04/16 ומחולק לכמה מפגשים.

חלק ראשון במפגש כלל:

-החלפת פילטר שמן מקורי של פיג'ו.

-החלפת שמן מנוע 5w40 יורול super lite.

-החלפת צלחות קדמיות תוצרת איטליה.

-החלפת רפידות קדימה תוצרת ספרד.(האחוריות נשאיר לחלק 3)

-אטם מכסה שסתומים מקור 2X.(שלפי דבריו של אורן שירותי רכב אינו אפשרי, ואסף בכל זאת עשה את הבלתי אפשרי.)

-ניסיון להדביק את הפתוח של הידית הילוכים למקומה עם סופר7 שהחזיק בדיוק חודש

כל הסיפור עלה 900 כולל שליח עד הבית מאבי חלקי חילוף רחובות.

פה כבר אמרתי לאסף על הבעיה עם החום מנוע שמתקשה להגיע ל90 והוחלט להחליף תרמוסטט ולחכות עם ההחלפת נוזל קירור כי סתם ישפך..ובאמת זה מה שנעשה.

בין לבין הרכב עבר ניקוי כללי בשטיפה בנתניה, (בחניון של קניון עיר ימים)

ועם זאת הוחלף הרדיו דיסק המקורי שבהתחלה עוד עבד אבל נתקע בו דיסק והוא בכלל מת(למרות שאסף הוציא את הדיסק לא עזר.)

לאדום מואר ויפה יותר, מאשר השחור הסתמי שמגיע עם הרכב(לא מבין איך שרדו ככה 10 שנים) , שלב הבא זה מערכת חמודה במגש האחורי, הרמקולים מתחילים להראות סימני צרצור מה שנקרה..

משום מה היה חסר שמן הגה כוח ממש הוא היה מתחת למינימום איפה שרשום ADD,

ולא הראתי לזה חשיבות רבה והמשכתי לנסוע ככה

עד שההגה נהיה קשה משמעותית, ונוסף עוד שמן.

ולחלק השני שנעשה היום הוחלף:

-תרמוסטט מקורי שהוזמן מאיביי במחיר דיי זול והגיע אחרי שבוע(הופתעתי), מאחר שהקודם עשה בעיות ולא הגיע לטמפרטורת עבודה תקינה,

והיה מודבק עם סיליקון, וגם שבתוכו היה מין קפיץ שבור עם נזילות.

-נוזל קירור מקורי של פיג'ו צבע כחול, מקודם היה ירוק.

-פילטר אוויר מקורי, הקודם היה סיני שלא ישב כמו שצריך.

-שמן ברקס דוט 4 מיכל של חצי ליטר הוחלף במלואו.

-וכמו שנאמר נוסף שמן הגה כוח בצבע אדום.

זהו לבינתיים במפגש הזה..סך הכל הכל עלה 367.

תכנונים עתידיים:

-החלפת צינורית וישרים שסתומה ולא מוציאה מים דווקא באזור של הנהג(עצבים)

-שיפוץ מיסבים לאלטרנטור בגלל הרעש(אסף עוד לא בטוח שהרעש משם, לקחתי את זה לבדיקה במוסך ולאחר בדיקה עם סטטוסקופ הוחלט באלף אחוז שזה מהאלטרנטור)

-החלפת פילטר מזגן לאחד סיני, מה שיש עכשיו ממש סתום והמזגן קצת מתקשה לקרר.

-טיפול בסאן רוף, גומי קטן שמחזיק את החלון עצמו נשבר וצריך פתרון יצירתי וכאן אני פונה לחברי הפורום אולי מישהו מכיר פיתרון לזה?

-החלפת ידית הילוכים שהייתה מחוברת עם סופר7 ועומדת לצאת מהמקום.

-כיוון קלאץ, כרגע הוא גבוה משאר הדבשות עקב בלאי.

זהו לבינתיים רוצה להודות לאסף שפינה זמן עבודה שבא עם הסברים על כל תהליך, ועל הסבלנות שלו והכל חשוב שלא לקח לי שקל על שום דבר.

הנה קצת תמונות מהיום מקווה שזה איכשהו יעזור למישהו

IMG_20160416_102440.jpgIMG_20160416_103501.jpgIMG_20160416_111157.jpgIMG_20160416_111208.jpgIMG_20160416_111552.jpgIMG_20160416_111716.jpgIMG_20160416_112835.jpgIMG_20160416_115143.jpgIMG_20160416_115154.jpgIMG_20160416_115158.jpg

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...