Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רומן אמריקאי [V8 Vs V8]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתיבה נהדרת.

קראתי תוך כדי שאכלתי ארוחת צהרים במשרד והייתי צריך לסגור את הדלת כי פשוט צחקתי בקול רם.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאשר תהיה סופר גדול, רק תזכור מי קרא..ע אותך ראשון..:grin: ב דיונים באוף וגם בבלוג.

כדאי לשמור על העבודה, (אפשר לכתוב מדריכים לגלקסיה, לרכבים, לנבכי המשכנתה לו-ולה)

תוך-כדי העבודה צוברים את החוויות רואים מקומות, ולומדים אנשים ומכונות - וגם לכתוב ויש לך את זה.

- אתמול בערב קראתי שוב את הכתבה שלך.

הכינותי מראש , פיתה עם חביתה נקניק פפרוני.. ועגבניה חתוכה - לא שכחתי

והתעמקתי בחלק הלפני אחרון, צחקתי מהניסיון לשבור את המערכת.

(קמצנות תחנות הדלק :wink: משחק בזול או יקר , רווח או היתקעות באזור לא מוכר)

הרי ברור שגם אם מנצחים ומרוויחים דלק זול, יבוא יום ונלך גשר אחד רחוק מידי.

ונתקע במשחק בלי דלק.

ודמיינתי את הלחץ, והקוצים המתגלגלים ברקע בעיירות הקטנות שעברתה.

( אור פותח דיון בגיבוב, תקוע על פסי הרכבת (לא לערד) איפה בנצי )

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - התחלתי לכתוב סקירה קולינרית וזה מתחיל להגיע למימדים גדולים יותר מאשר הסקירה המקורית.... איזו תיבת פנדורה אינעל דינאק.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור - תמשיך תמשיך .. :lol: לשקר .. אמרה שלגייה לפינוקיו כאשר פינק אותה.

וכדי לעודד אותך - עד בדיחה.

פינוקיו, שלגייה וסופרמן הולכים ברחוב כשהם נתקלים בשלט: תחרות האישה הכי יפה בעולם! פרסים שווים!

"אני נכנסת," אומרת שלגייה ואחרי חצי שעה יוצאת.

"איך היה?" שואלים אותה. זכיתי ב "מקום ראשון," אומרת שלגייה.

הם ממשיכים ללכת כשהם רואים שלט: תחרות האיש החזק ביותר בעולם!

"אני נכנס," אומר סופרמן אחרי חצי שעה יוצא שואלים אותו "איך היה?" "מקום ראשון." אומר סופרמן.

ממשיכים ללכת רואים שלט: תחרות האיש השקרן ביותר בעולם.

פינוקיו נכנס , אחרי חצי שעה הוא יוצא עם דמעות בעיניים. "מה קרה?" שואלים אותו.

"מי זה הביבי הזה ?!" שואל פינוקיו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אני מתעצל לכתוב פוסט שלם על העניין, אבל מעדכן שבשבוע האחרון "השלמתי את הסרייה", כאשר שהיתי במחיצת Mustang GT 5.0 (טופלס) - הV8 השלישית מבין ה"אחיות האמריקאיות".

בקצרה?

הרכב הכי טוב מבין השלישיה.

הכי טוב כמעט בכל פרמטר, מלבד אולי שימושיות (הצ'לנג'ר עם תא מטען עדיף בהרבה, אבל המוסטנג כאמור מאותגרת-גג ולכן ההשוואה לא ממש הוגנת).

סאונד מחרמן, התנהגות נהדרת, נצמדת למסלול כשבא לך מהירות - מכשכשת בזנב כשבא לך לשחק.

התעללתי בה באזור SF/SJ במס' טיולי נהיגה בסופ"ש.

החסרונות העיקריים הם צריכת הדלק, כאמור השימושיות, וכמובן החסרון הגדול ביותר הוא הגיר האוטומטי שמסרס את הברוטאליות של הרכב.

מצרף כמה תמונות, +בונוס בחסות חבר הפורום בנצי.

לתמונה בה רואים אותי ב "3rd person" קיים גם וידאו, אעלה ליוטיוב בהזדמנות ואפרסם כאן.

20161203_064316_HDR.jpg20161203_065518.jpg20161203_071910_HDR.jpgIMG_20161203_073932.jpgIMG_20161204_140905.jpg20161204_111605.jpg20161204_150333.jpgIMG_20161204_144729.jpg

IMG_20161203_145931.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשה לך הקלאץ' האומלל של הדוקאטי שהחלטת לחנוק אותו למוות?

נשמח לראות את הוידאו האמור. זווית מעניינת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל כתיבה משובחת,פשוט תענוג לקרוא כל פוסט!

החזרת אותי חזרה לתחילת ספטמבר,רק שלצערי הסתפקתי בגרסת האיקובוסט,שלא רעה בפני עצמה למען האמת.

דווקא בשימושיות הפתיעה,במהלך הטיול עברתי ב-SF ויצא לי לפגוש את בנצי,שגם אירח אותי (דעו לכם כי יש לו ספא אגדית בסלון!)ובאותו היום היה אמור לאסוף את האיטלקי מבולוניה,כאמור רכב הליווי היה המוסטאנג,שהועמס בכל טוב שהבעלים הקודמים העביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...