Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דני פרומצ'נקו (אוטו) vs רוני אהרונוביץ (נטקאר).

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכבוד

חברי הפורום

חברים יקרים, לפניכם 2 קישורים.

הזדמנות לשמוע את 2 הצדדים:

אחת תשובתו של מו"ל ועורך אחראי מגזין אוטו- דני פרומצ'נקו, לרוני אהרונוביץ:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=207

שניה תשובתו של עורך אתר netcar, רוני אהרונוביץ (לשעבר עורך מגזין אוטו) :

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=72423&lb=0

מעודכן להיום.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור הנכון לתפוז הוא http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=207&msgid=46383638

(לפני שאתם לוחצים, רק שתדעו שאין בזה כל ערך עיתונאי\אחר, זו פשוט רכילות צהבהבה לשמה. לא שזה יפריע לי לקרוא את זה עכשיו, כן?)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה????

אהרונוביץ' קרא לסקורניס "גרמופון"? :shock:

אני מוחה!! זו עילה לתביעה!! הוא מכפיש את שמי ומנסה לעשות עלי עושר שלא במשפט!!

חוץ מזה אני לא גרמופון, אני מינימום מערכת של סאניו

audio%20system.jpg

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הסברים לקורא הנבוך.

sronis הוא פסבדונים של רוני אהרונוביץ' או שהם שתי ישויות נפרדות (פיסית, שסעת לא נחשבת)?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוחה!! זו עילה לתביעה!! הוא מכפיש את שמי ומנסה לעשות עלי עושר שלא במשפט!!

חוץ מזה אני לא גרמופון, אני מינימום מערכת של סאניו

audio%20system.jpg

רוני

תשמע...אתה זה שממעיט בערכך...אני חשבתי שאתה לפחות דאבל-קאסט.... :)

ולענייננו, תשמעו, רכילות כולם אוהבים, מסתבר שגם מי שמתרעם על השרשורים הנ"ל בכל אחד מהפורומים, קורא אותם בשקיקה...

ללא קשר להיותי כתב במגזין אוטו, אני לא אביע שום דעה לגבי הנ"ל מכיוון שזהו דיון רכילותי והיסטורי ברובו, אשר מלהיט יצרים בכל פעם שהוא עולה, בעיקר משום שבהיותי לא מעורב אישית, אין לי שום דעה... :)

מה שכן, בפעם הבא שיש ריב כלשהו בפורום כזה או אחר, אנא מכם, שאלו יהיו שתי בלונדיניות עם ציצי גדול לבושות (או שלא) בלבוש מינימלי שיריבו ביניהן בבוץ ואנא, העלו תמונות של הריב הנ"ל..... :)

ליאור

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הסברים לקורא הנבוך.

sronis הוא פסבדונים של רוני אהרונוביץ' או שהם שתי ישויות נפרדות (פיסית, שסעת לא נחשבת)?

רוני אהרונוביץ' הפיזי הוא אדם מבוגר, מקריח ממושקף וזועף (הייתי מפרסם תמונה אבל הוא בטח יתבע אותי על שימוש שלא ברשות). עברו מפואר וכיום הוא מנהל את אתר נטקאר.

SRONIS, לעומת זאת, הוא בחור צעיר במלוא אונו, ראשו עטור בלורית לתפארת, גם הוא ממושקף, אך הזעף ממנו והלאה וכל כולו נימוס ואהבת הבריות. עברו קצר משל אהרונוביץ', כיום הוא מנהל בפורומנו האהוב ועתידו מבטיח גדולות ונצורות. (הייתי מפרסם תמונה, אבל אין לי תמונה שלו לבוש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו כולם מכירים את הנושא ומה שקרה.

מישהו יכול בבקשה לרשום מה גרם לדני פרומצ'נקו לרשום את התגובה הזו?

ומה הוא כל הסיפור.

בינתיים אני קראתי את שני הכתבות אבל עדיין לא הבנתי לגמרי מה היה בכתבה ההיא בערוץ עשר,

הכל לא מסתדר לי בראש מישהו יכול לדסר את העניינים בבקשה.

דניאל.

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRONIS, לעומת זאת, הוא בחור צעיר במלוא אונו, ראשו עטור בלורית לתפארת, גם הוא ממושקף, אך הזעף ממנו והלאה וכל כולו נימוס ואהבת הבריות. עברו קצר משל אהרונוביץ', כיום הוא מנהל בפורומנו האהוב ועתידו מבטיח גדולות ונצורות. (הייתי מפרסם תמונה, אבל אין לי תמונה שלו לבוש).

בעקבות ההודעה הזו שלך, ציפיתי להתנפלות מיידית של בנות הפורום החטובות על תיבת הה"פ שלי (ואל תגידו שאין בנות פורום חטובות - יש אפילו ת'רד על זה באוף טופיק). לדאבוני, לא קיבלתי ולו הודעה קטנה אחת (אפילו לא לסלולרי, ופרסמתי אותו בכל סוכנות היכרויות באזור המרכז).

לא נותר לי אלא לשער, כי העדר התמונה מעיב על התפרצות הרגשות האופיינית מצד בנות המין היפה (והחכם, והחזק, וה...), אי לכך ובהתאם לזאת, אני מפציר בך - אנא פרסם את התמונה שלי שנמצאת ברשותך. (רק לא את זאת עם הכבשה בבקשה. גם לא זו עם האגזוז של הסקסו, אם יש לך אותה)

תודה!!

רוני

נ.ב. אין באמור לעיל משום בקשה או רצון כלשהו מצדי לפרסום תמונתי ברבים, גם לא תמונות שלי ושל יאשה עושים דברים שהשתיקה יפה להם, תודה לכולם :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. אין באמור לעיל משום בקשה או רצון כלשהו מצדי לפרסום תמונתי ברבים, גם לא תמונות שלי ושל יאשה עושים דברים שהשתיקה יפה להם, תודה לכולם :-P

מתנצל מראש, לא התאפקתי.

בתמונות הקשות הבאות, רוני הוא לא הנהג, בשני המקרים, לצערי מתוך רבים אחרים שלא תועדו, לא קשה להבין בהבעת פניו המבועתת משהו כשהוא נמצא במכונית אשר אינה מתוצרת ארץ הקרואסון.

122.jpg

123.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיב על אוזלת היד של הצלם בשתי התמונות הללו (לעומת זאת, בתמונה שאישפוז פרסם הוא דווקא קלט אותי יפה מאוד), התמונות צולמו כחלקיק שנייה לאחר ההבעה המבועתת שהייתה לי על הפרצוף בשני המקרים. עם ה-GT3000 זה היה "אני לא מאמין שאני נוסע בלוויתן בסגנון אמריקקי ונהנה מזה" ועם האימפרזה זה היה "למה לעזאזל הוא חייב לתת מכות גז היסטריות ולהשתיל את הראש שלי במשענת כל שלוש שניות" :lol::wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב נוסח ההודעה שנשלחה למנויי נטקאר:

----- Original Message ----- From: NetCar

Sent: Wednesday, January 26, 2005 3:28 PM

Subject: NetCar newsletter - Auto Magazine

מנויי נטקאר נכבדים,

פשע איום ונורא ביצעתי לפני שבועיים: תחקיר שלי על מבחני הריסוק פורסם גם בערוץ 10.

פורומי הרכב למיניהם התמלאו באנשים-ללא-שם שהגדירו את אחותי והמליצו לאשפז אותי.

בחרתי שלא להגיב.

שלשום הצטרף ללהקת המשטינים חבר חדש-ישן: דני פרומצ'נקו, מו"ל המגזין 'אוטו', שבחר לומר את דברו בפורום המכוניות 'תפוז' (הקשור עם 'אוטו'). גם הוא בחר שלא לבקר את התחקיר אלא אותי - בתקווה לטהר כך את שמו.

בתגובה להשמצות אלה החלטתי לחשוף היום - לראשונה! - את העובדות, העדויות ופסקי-הדין בפרשת צינזור 'אוטו' על-ידי פרומצ'נקו, בכניעה לאולטימטום של יבואן רכב.

הסיפור המלא - איך הפך 'אוטו' מעיתון לפרסומון - מתפרסם עכשיו בפורום נטקאר:

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=72423&lb=0

קריאה מעניינת,

רוני אהרנוביץ

עד כאן ההודעה המקורית!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. עם ה-GT3000 זה היה "אני לא מאמין שאני נוסע בלוויתן בסגנון אמריקקי ונהנה מזה"
Hey :twisted: אה, טוב נו... לפחות נהנית

בפעם הבא תעשה מסלול קצת יותר פתוח ואז אני וארז באמת נפחיד אותך

:wink:

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...