Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לכל הרוחות קונים במדינה הזאת חלפים?! (בלמים לפיאט פונטו EVO טורבו)

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור, שלילי, המק"ט ייחודי לאוטו שלי ו... אתם יושבים? לאופל אדם. WHAAAA? כן. אבל שם יש תבנית ברגים אחרת אם אני לא טועה, אז זה לא באמת מתאים.

אוריו, ארה"ב לא עוזרת לי, כי בארצות הברית אין פיאטים. אבל אני אדבר איתך היומחר כזה ותספר לי על התוכנית הזדונית שלך.

שוצ'אץ, (או שוקהאץ? או שוצ'אטס? שוקהאטס?) תודה על הלינק, הציעו לי להשתמש בזה גם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום Spire,

אפשר בבקשה לקבל את המקט"ים?

האם ביצעת את ההחלפה? אתה מרוצה מהחלפים?

אגב, אם יש חלפים ייחודיים נוספים לרכב הנ"ל שהחלפת, אשמח לשמוע (אני מברר עבור חבר עם רכב זהה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, קניתי את החלקים מאבי שהגיב פה מעליך וביצעתי את ההחלפה (לבד בעזרת חבר פורום - תהליך לא מסובך בהינתן המצאות סט כלים נורמלי). אני מאוד מרוצה. עוצמת בלימה, נשיכה ראשונית ודעיכה לא נופלות מהבלמים שהיו לפני כן. מה שכן, בשלב מסוים הופיעו שריקות לקראת עצירה. התגרזנות בריאה אחת בכביש מפותל והן נעלמו כלא היו. עדיין מופיעות שריקות חלשות מאוד מדי פעם (פעם בשבועיים שלושה, באמת מדי פעם), אבל זה ממש לא ביג דיל, עד . אני חושד שפשוט לא שמנו מספיק גריז.

המק"ט של הדיסקים: 55700923

המק"ט של הרפידות: 77365468

חיפוש של המק"טים האלה במחירון החלפים של סמל"ת יניב את התוצאות הנכונות.

שיהיה בהצלחה!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקים של ברקו ורפידות של פרודו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מנצל את השרשור לעוד שאלה ברשותכם.

Spire,

ברכב שלך (איבו 1.4 מולטי) יש שייבה או אטם בפקק ריקון השמן? האם היא נפרדת או חלק אינטגרלי מבורג הריקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יגאל, אני מכיר את הבורג ריקון שאתה מתיחס אליו (בורג אלן ללא שייבה) ונתקלתי בו במספר רכבי פיאט.

את הרכב הזה ספציפית אני לא מכיר, וכשעברתי על ההיסטורית טיפולים שלו ראיתי שחייבו בהחלפת שמן על שייבה, מכאן החשש. יכול להיות שמדובר בטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...