Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לכל הרוחות קונים במדינה הזאת חלפים?! (בלמים לפיאט פונטו EVO טורבו)

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לפני החלפת הבלמים (דיסקים ורפידות) והצמיגים באוטו שלי ופתאום הכתה בי המחשבה (ואין לה שום קשר לשרשור של oryo של הקלאץ' שעלה לו בחו"ל עשירית מהמחיר שדרשו בישראל... באמת שלא....) שיכול מאוד להיות שהולכים לשחוט אותי במחיר החלפים, במיוחד לאור זה שהמוסך שבו אני מטפל נחשב ל"טוב אבל לא הכי זול". שזה תכל'ס סבבה רצח, כי אין לי בעיה לשלם על מקצועיות ואני אפילו שמח לעשות את זה. אבל כל ההוצאות האלה, פלוס טסט, נופלות עלי בבת אחת פחות או יותר ואני רוצה לראות איפה אני יכול לקצץ עלויות ככל האפשר ועדיין להישאר עם חלפים איכותיים.

אז בחו"ל יש מליון אתרים, או אי-ביי, או אמאזון או וואטאבר. איפה יש חנות או אתר ישראלי שאני יכול להזין בו את הדגם של האוטו שלי (ורצוי לרמת התת-דגם, כי למרצדס C180 יש בלמים אחרים מאשר ל-C63AMG, ולא, אין לי לא את זאת ולא את זאת), להכנס לקטגוריה הנחוצה ולהזמין לעצמי סט בלמים. אם אפשר ביחד עם מנגנון השוואת מחירים זה בכלל יהיה סוף הדרך, אבל אני אופטימי, לא מטומטם.

לטלוויזיות יש לנו את זה, גם למסעדות ואפילו לסופרמרקטים ולאינסטלטורים. למה לא לחלפים של אוטואים? מה הקטע?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר של אבי מאוד מתקרב לזה:

http://www.justmotor.co.il/

אבל יהיה הכי קל אם תתקשר אליו מחר ותזמין צלחות BREMBO ורפידות TRW או FERODO.

עריכה: הקדמתי את יגאל.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה יא זוג שפיצים!

אני עדיין קצת חושש, כי אין שם שום אזכור לרכב שלי. ואני אספר לכם סיפור למה.

כשהייתי במוסך לביצוע הטיפול בפעם האחרונה - אז הוחלט שצריך להחליף בלמים - הבלמים הוזמנו. הגיעו. קטנים מדי, "כי שלחו של סתם פונטו". הוזמנו שוב. הגיעו שוב. בגודל המתאים אבל באופסט לא נכון "כי לדגם הזה שלך יש רק דגם אחד שמתאים ועכשיו התקשרתי למישהו שמכיר את הדגם והוא אמר שגם לו זה קרה כמה פעמים".

אז אני לא רוצה שזה יקרה לי כמה פעמים.

אבל אני בכל זאת אתקשר ואנסה לדלות ממנו את המידע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אבי הוא לא "עוד" חנות חלפים, הוא משהו שונה מהנוף הארצישראלי הטיפוסי של דלפק נוטף גריז ומיני נוזלים מאובקים עלומי שם המקשטים את המדפים.

דבר שני אני מציע שתברר בעצמך מהו המק"ט אותו אתה צריך וודא טלפונית מול אבי כי זה אכן זה מה שיש במלאי וזה מה שמתאים. לכל חברה שמכבדת את עצמה יש קטלוג אונלייני מפורט עם המק"טים של המוצרים שלהם.

לעניין אתר עם מנוע חיפוש - ישראל היא מדינה קטנה וחובבי הרכב שיודעים בדיוק מה הם רוצים לא מהווים אפילו מליונית האחוז משוק הרכב. אין טעם להשקיע ולעבוד על אתר שצריך להכיל עשרות אלפי פריטים ודורש עדכון ברמה יומית + הבנה מעמיקה והתמצאות בכל דגם, תת דגם ויצרן. זה לא שווה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Topparts.co.il

די דומה לחול. תכנס לאתר קיימים כמעט כל סוגי הרכבים .וכל הקטגוריות החל משמן oem וחלפים עם מקטים.הזמנה דרך האתר ומשלוח עד אליך.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ב - apex motors. (תרשום בגוגל)

הם עובדים עם קהל יעד שיש לו רכבים קצת פחות שכיחים על הכביש.

בנוסף אני יודע שהם יכול להיות שיצליחו להשיג לך חלפים מחו"ל.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברימוס, אני אנסה את כל אלה ואחזור לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפונטו איבו הרגילה יש רפידות בכל חנות.

הבעיה היא עם הדגם הספציפי שלו, שיש ממנו רק כמה יחדות בארץ.

לדעתי סיכוי שמישהו מהספקים מחזיק את הרפידות האלו (בהנחה שהן לא משותפות עם עוד דגמים של פיאט/אלפא) הוא די נמוך.

אני הייתי מתחיל בבדיקה אצל סודאי בתל אביב וגם אצל היבואן עצמו. מברר מחיר. אולי דווקוא יהיה מחיר סביר.

אם אין במלאי, חייבים להזמין לך ללא תוספת מחיר על הזמנה.

אפשר לקנות אצלם ולהרכיב אחר כך איפה שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאתר של ברמבו. תמצא את המק''ט לצלחות ותחליט אם אתה רוצה ברמבו רגיל או מקס ספורטיבי. אם רגיל מספיק לך - צור קשר עם חנות חלפים קרובה לביתך ותבדוק זמינות. אם מקס חשקה נפשך כך בחשבון שהם יקרים פי 3 אבל מחזיקים פי 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

And so the plot thickens.

דיברתי עם היבואן. אין במלאי, אפשר להזמין, יעלה... תחזיקו חזק... אתם יושבים? 2000 שקל כולל רפידות ועבודה. אה, כן, ופלוס מע"מ כמובן. תודה, אבל לא תודה. במיוחד לא כשבכל אתר בריטי/אירופאי המחיר נע סביב 60 ליש"ט שזה בעברית 330 שקל לדיסקים ועוד בערך 40 ליש"ט (220 שקל) לרפידות.

ובהצלחה לנסות לקבל מהם את המק"ט, מסתבר שזה סוד יותר שמור מהקודים לפצצות האטום שאין לנו.

דיברתי עם אבי, אבל בגלל שאין לי את המק"ט המדויק הוא לא יכל לעזור לי במאה אחוז אלא רק להעריך שזה יעלה בערך 1200 שקל כולל מע"מ רק לדיסקים.

מפה לשם, בעזרתם האדיבה של כמה חברים (יקרים יש לציין) הצלחתי לאתר את המק"ט. המחירים לדיסקים של ברמבו הם בדיוק אותם 60 ליש"ט פלוס מינוס.

מחר אנסה שוב לדבר עם אבי ולתת לו את המק"ט המדויק. אולי יהיה לו רעיון.

תאחלו לי בהצלחה. אני הולך להצטרך אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקט לא משותף לאיזה אלפא מיטו או משהו? אני מאמין שלא מדובר באיזה חלק נדיר אלא משהו שמשותף להרבה רכבים ואתה תצליח למצוא.

מקסימום יש את דוד איביי ושאר חנויות חלפים בחו"ל.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, חבל שלא דיברת איתי - בדיוק חזרתי מארה"ב והייתי שמח לעשות עבורך משלוחה (מניח שייתכן והחלפים זמינים שם).

אני רכשתי מshop4parts, במידה והחלקים לא גדולים ויכולים להשתחל במכס - המשלוח לא יקר במיוחד ותחסוך הון תועפות.

במידה ויש לך חבר/משפחה שטס לאירופה, גם טוב.

אתה יודע מה,

תברר גודל ומשקל של הסיפור, וצור איתי קשר בפייסוש, יש לי רעיון שאולי יעבוד. אבל תזדרז עם זה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...