Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההנדסה הגרמנית שמסתתרת מאחורי מכסי הפלסטיק של המנוע

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 2992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במרצדס תא מנוע מאוד מסודר גם מתחת לפלסטיקים. אני יכול להעיד שגם בw211 שהייתה לי, מבחינה הזאת הכל היה מסודר. זה לא תא מנוע מעוצב מבחינה אסטטית, אבל סדר גרמני אמיתי יש שם. מה שאני לא יכול להגיד על תוצרת vag. נכון זה ליגה אחרת, מדובר על יצרן רכבים המוני שהולך על כמות ולא איכות, אבל אצל הגרמנים אפילו הכפיות במגרה במטבח מסתכלות כולן לצד מסויים.

אצלי ב-203 לא מסודר ולא נעליים...

ואת הפלסטיק העפתי מהיום הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

הכיסוי נועד כדי לא להבהיל את המשתמש הממוצע שבודק שמן ומים מדי פעם ולא מעוניין להסתכל על ערמת צינורות. זה הרבה יותר יעיל וזול מאשר להתחיל לתכנן את צורת המנוע ברכבים סידרתיים מעפנים לפי גחמות עיצוביות.

הנה עוד סיבה לזה שיש חלקים במוצר שכדאי שיהיו נסתרים מהעין:

cd4b3327a61ee9d2d24d8cbb54c64a7d.jpg

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מבין את פות'ש. נעים לראות תא מנוע מתוכנן היטב עם הנדסת אנוש טובה ושחשבו טוב על מקום המכלולים והצינורות. דוגמה שעולה לי זה קורולות 93-94 שיש להן תא מנוע מסודר תענוג. דוגמה נגידת זה צרפתיות אוטומטיות מאותה תקופה שנראה כאילו אמרו "אה, צריך לדחוף גם מזגן לאזיאתים האלה, טוב נשים אותו פה ונמשוך צנרת" שעוברת על ובתוך כל מה שהיה קודם ומקשה על התחזוקה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן, שלושה עמודים שמדברים על כלום.

אצל סיינפלד זה עבד, פה אני פשוט רוצה את שתי הדקות האחרונות של חיי בחזרה.

היטבת לסכם (תקבל זיכוי כבר לחמש דקות).

לפחות נהנינו מתמונות יפות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין איך בשרשור הזה עוד לא הוצגה יצירת האומנות הזו?31082010383.jpg

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבאק, זה מנוע שמכוסה והוא מכוסה בדיוק מהסיבה שהם רוצים לזרוק את הצנרת והחיווט איפה שהכי נוח להם (כלכלית וטכנית) בלי שזה יעשה בלגאן בעיניים. טוב שאתה לא מוריד ראש מנוע ובוכה של צורת מעברי השמן והמים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה צודק. עדיף לקנות רכב עם מנוע שכולו עטוף צינורות הרכב בן 5+ ואחרי זה לילל בפורום טכני שלא מצליחים לפתור לך את התקלות המסתוריות והחוזרות עם דליפות, פריצות מעברי שמן/מים וכד'.

לילל כשיש בעיה יודעים כולם. אבל כמה יודעים לבחור את המוצר שמראש צפויות לו פחות בעיות פוטנציאליות. אנשים קונים מוצר לפי איך שהוא ניראה, מה שמרגיש להם COOL. זה בסדר. אבל בפורום של חובבי מוטוריקה אנשים אמורים להבין טיפה יותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תסביר לי מה הקשר בין איך הצינורות מסודרים ודרך איפה הם עוברים לתחזוקה עתידית.

דווקא צינור שמושחל דרך 1001 חורים נסתרים כדי שיהיה אסטטי הרבה יותר קשה לאבחון ולהחלפה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא עוד פעם את התגובה 32 בשרשור הזה. בדוגמא שהבאתי פה גם, אפילו רואים שהצינורות מושחלים דרך 1001 חורים, וזה רק מה שאתה רואה. יש לא פחות במקומות שאתה לא רואה בתמונה והמצב שם לא יותר טוב.

לאומת זאת, יש רכבים שכל הצינורות מסודרים וגלוים, על מסילות יעודיות, הכל נגיש וקל לאבחון. אני הרי לא קורא להסתיר את הצינורות, אני קורא רק לסדר הצינורות (ולהפחית כמות עד כמה שניתן) :)

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם המכונאי שמטפל ברכב למד את הספרות הטכנית הרלוונטית הוא לא צריך שיסדרו לו את הצינורות יפה לפי הא"ב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מבין את פות'ש. נעים לראות תא מנוע מתוכנן היטב עם הנדסת אנוש טובה ושחשבו טוב על מקום המכלולים והצינורות. דוגמה שעולה לי זה קורולות 93-94 שיש להן תא מנוע מסודר תענוג. דוגמה נגידת זה צרפתיות אוטומטיות מאותה תקופה שנראה כאילו אמרו "אה, צריך לדחוף גם מזגן לאזיאתים האלה, טוב נשים אותו פה ונמשוך צנרת" שעוברת על ובתוך כל מה שהיה קודם ומקשה על התחזוקה.

מסכים, עם הסגות.

המיקום של פילטר השמן מקשה על גישה אליו, ואם סגרת חזק מדי בטיפול הקודם - לא תצליח לפתוח עם היד ותקלל את הרגע. מה גם שאם כבר הצלחת לפתוח מלמעלה - אפשר לשלוף אותו פיזית רק מלמטה.

כנ"ל בורג ריקון עם נטייה לפנים - אם הרכב על בוקים, לא כל השמן יוצא.

מלבד זאת, במסגרת מה שיצא לי לטפל - כן, די קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תום על התמונה של ההונדה.

הפלסטיק גורם לבישול מואץ של קוילים וחישנים.

פה זה לא גרמניה,חם פה ויש פקקים.

מכסה הפלסטיק מונע סירקולציה של אוויר.

לראיה והוכחה מהנדסי הונדה ויתרו עליו.

אני מעדיף את מהנדסי הונדה ואמינותם על השקרים מבית vag וגרמניה.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...