Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם אילו סכיני גילוח אתם משתמשים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש שרשור בנושא המכונות, אבל הרבה מאיתנו מתגלחים עם סכיני הפלסטיק החד פעמיים (הגדרה לא נכונה, הם הרי מספיקים ליותר מפעם אחת).

מחיפוש כאן בפורום יש שרשורים ישנים שעוסקים בתחום, אבל מאז זרמו הרבה מים בכיור.

אז קדימה, בואו נעורר נושא כבד וידוע, ונראה מה חדש בתחום:

היכן ניתן לרכוש בזול אבל עדיין באיכות? ברשת, בארץ או על המאדים?

אני בטוח שיש מוצרים איכותיים ויותר זולים מאשר ג'ילט מאך 3 כוח 17 אולטרא סופר טורבו הזרקה.

אני מכיר שיק, לייף ועוד משהו שפעם רכשתי כשנתקעתי, ברשת מַקרו אם מישהו מכיר, רק שאני לא זוכר מה הייתה הסחורה... היה דווקא לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה XBLADE ומותג הבית של סופרפארם זה אותו הסכין, ויחד עם הסכין של שיק הם נופלים באיכותם מהג'ילט.

כל מה שנותר הוא למצוא דיל טוב על הג'ילט ולקנות מלאים. או לקנות בחו"ל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור בנושא המכונות, אבל הרבה מאיתנו מתגלחים עם סכיני הפלסטיק החד פעמיים (הגדרה לא נכונה, הם הרי מספיקים ליותר מפעם אחת).

מחיפוש כאן בפורום יש שרשורים ישנים שעוסקים בתחום, אבל מאז זרמו הרבה מים בכיור.

אז קדימה, בואו נעורר נושא כבד וידוע, ונראה מה חדש בתחום:

היכן ניתן לרכוש בזול אבל עדיין באיכות? ברשת, בארץ או על המאדים?

אני בטוח שיש מוצרים איכותיים ויותר זולים מאשר ג'ילט מאך 3 כוח 17 אולטרא סופר טורבו הזרקה.

אני מכיר שיק, לייף ועוד משהו שפעם רכשתי כשנתקעתי, ברשת מַקרו אם מישהו מכיר, רק שאני לא זוכר מה הייתה הסחורה... היה דווקא לא רע.

ג'ילט פיוז'ן פרוגלייד פאוור.

אחי טס לארה"ב מטעם העבודה פעם בחודשיים/שלושה, ומביא לי ולבן סטוקים של סכיני גילוח.

אם אחי לא היה מביא לי סכינים מחו"ל, הייתי חוזר להשתמש בסכיני הגילוח של סופר פארם.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hydro 5 ביום ביום.

הוא יותר חלק לי מג'ילט בגילוח יומיומי. אם אני לא מתגלח יום או סוף שבוע -ג'ילט משהו power glide. הוא יותר טוב לי כאשר יש קצת אורך. חשוב מאוד ידיות רוטטות לשניהם. זה מאוד משפר את איכות הגילוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בגי'לט פרוגלייד פאוור, כשנגמרת הבטריה אני מוצא את עצמי עצלן מדי להחליף אותה ויוצא שכמה גילוחים אחר כך אני נשאר בלי הפאוור

בהרגשה שלי זה לא אותו הגילוח, האם יש תחליף ראוי?

לי יש בעיה, אם אני מתגלח כל יום/יומיים העור שלי מתגרה, נהיה אדום ויוצאים לי פצעים, לפעמים אני מקנא באלו שמתגלחים כל יום והעור שלהם חלק.

ולכן אני שואל מנקודת מבט של חיפוש אחר סכין טובה יותר, גם אם זה אומר לשלם קצת יותר.

לעצם העניין, בהחלט אני מרגיש את נושא העמידות, הלהבים האלו יקרים מאוד והולכים תוך תקופת זמן קצרה, למיטב זכרוני פעם זה לא היה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להחליף ג'ל גילוח, עברתי לא מזמן לNIVEA מג'ילט וההבדל עצום.

אני עדיין משתמש בHYDRO 5 של WILKINSON/SHICK שהוזמן מאייביי דרך קישור שפרסמו פה, אפשר להזמין אותם בבזול דרך אייביי יוצא איזה 150 שקל ל17 סכינים ביחד אם הידית הפשוטה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש ב schick hydro 5 ומזמין להבים מהאינטרנט. יוצא חסכון של 20-30 אחוז בערך.

מענין. מהיכן אתה מזמין? אפשר בבקשה קישור או שם מוכר איביי?

כמו כן האם את הידית עצמה להזמין בארץ? היכן?

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש עכשיו קבוע בניוואה, גם הקצף וגם הג'ל. הסנסטיב כמובן. לא הרגשתי איזה שינוי מהגילט.

כל עוד אני שומר על מרחק של מינ 3 ימים בין גילוח לגילוח זה עוד יחסית סביר, פחות מזה ואני לא מפסיק להתגרד והפנים שלי נהיים אדומים כמו עגבניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם hydro 5,סכינים טובים שלא נופלים מגילט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PHPCLUB שווה לך לנסות לעבור לSAFETY RAZOR , אחרי שהסכינים שלי יגמרו אני בטוח ינסה לעבור.

המון אנשים באינטרנט אומרים שזה לא רק עשירית המחיר אלא גם הרבה יותר נוח ופחות מגרה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה מהסינגפורי באייבי סט של 8 סכינים פרו גלייד פאוור מספיק לי לשנה שלמה מתגלח 3 פעמיים בשבוע.

הטיפ הכי טוב לשמירה על הלהבים הוא לייבש אותם טוב טוב אחרי השימוש.

אני אחרי הגילוח מעביר את הלהב על חתיכת בד של ג'ינס נגד כיוון הסכין אתם לא תאמינו איזה אורח חיים פתאום יש לסכין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...