Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גימיקנה 2016 יוצת לדרך

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מקנה הקורס?

מה הוא כולל? עיוני? מעשי?

האם אחרי הקורס אני מקבל מספר רישוי אפור ורשאי לקחת חלק בפעילות מוטורית?

תודה.

הקורס או עיוני ! ומיבחן אמריקי זהו

אני רק אסתי עטק עדבק !

למספר אפור זה סיפור אחר זה אתה מוצי לחוד

פרטים אחרים אצלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצים - הפקות מוטוריות

https://www.facebook.com/merutzim.israel/

חברים שלום,

לאחר התלבטויות רבות וקשיים החלטתי בכל זאת לפרסם את לוח האירועים לשנת 2016. נכון היה לפרסם זאת לאחר גיבוש כלל התקציבים וההסכמים, אך הם מתעכבים ובינתיים הגופים שאמורים לתת את התמיכה ממלאים פיהם מיים.

בשנה שעברה לקחתי על עצמי את מלא האחריות לקיום האירועים. תקציבית ותפעולית. אדם יחיד. חברה אחת. והרבה אנשים טובים מסביב שדאגו לקדם ולהריץ את תפעול האירועים (מוטי נתן, דודי, דובי, בוריס, יריב וירון, ועוד שמות שבטח כבר שכחתי בחודש האחרון...). כל אירוע התקיים ע"פ התכנון, ואפילו הביקורות היו טובות. ......., גם השנה אני רוצה שיתקיימו האירועים.

כאן, אני זקוק לכם וכאן המקום שלכם להתערב ולעזור בקיום האירועים. כל אירוע זקוק לתמיכה כספית אם בעזרת ספונסרים או בעזרת הרשויות – עד שיהיו ספונסרים. לבד, לא אוכל לעמוד בכל התוכנית לבד.

העבירו ושתפו את ההודעות לקרובים, לאנשי ספורט, אנשי תקשורת, ועוד גופים. את עבודת היח"צנות כרגע אנו מנסים לעשות באמצעים עצמאיים עם מתנדבים ואנשים שברוחם קיימת אמונה ורצון לקידום הספורט – לפני הרווח הכלכלי.

חברי מועדון "מרוצים – הבית לאנשי/ם מרוצים" (לא פוליטי), יקבלו את התוכנית כבר ביום רביעי בערב, והיא תפורסם כאן באתר לכולם ביום חמישי בצהריים.

ואל תשכחו, ביום שני הקרוב מתחילים את עונת קורסי ההכשרות בשני מחזורים בהרצליה ובפקיעין (יוצאים לחבר גם את הפריפריה..)

שלכם,

עפר שורץ

https://www.facebook.com/merutzim.israel/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted: מעולה! הלוואי והכל יצא לפועל

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה תצטרף לקבוצה :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליגת "מרוצים" (מרוצי המכוניות) "ג'ימקאנה 2016" נפתחת.

כפי שתוכנן האירועים הראשונים תוכננו להיערך במתקן שב"משמר דוד".

לצערינו, כרגע אין אישור להשתמש במתקן לטובת "ספורט מוטורי".

בכדי לכבד את זמנכם, ולנסות ולפעול באופן מקצועי ומתוכנן, אני רואה לנכון לדחות את האירוע הראשון, שתוכנן ל26.2.16, ולסגל לנו התנהלות של אישורים עקרוניים שלושה שבועות לכל הפחות, בעיקר בשבילכם, הספורטאים והצופים, כך שתוכלו לנהל ולתכנן את זמנכם באופן טוב יותר.

אין כוונה לשנות את מועדי התחרויות האחרים, אך את המועד הראשון נדחה לעיתוי מאוחר יותר.

אנשי המתקן ואני עובדים ללא הפסק להסדרת הנושא ופתירת המחלוקת מול המועצה והישוב, ויכולנו עדיין להישאר במתח עד יום ראשון הבא, ולהודיע חמישה ימים לפני התחרות על היתכנותה אך אני חושב שזה לא ראוי ואל לנו להתכוון לעבודה שכזו.

12063838_211300895889535_8212123253175313659_n.png?oh=8a5b5ff154bce2ea947600bc587a0d68&oe=576662FF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...