Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהי נכנסה בי (עריכה: בי הכוונה ברכבו) ותובעת את הביטוח צד ג' שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , מהלך התאונה :

במהלך פקק בנסיעה של 20-30 קמש במחלף אלוף שדה רציתי לעבור נתיב , בדקתי במראה ולא היה אף אחד התחלתי מעבר נתיב וכאשר הגעתי לחצי הנתיב נכנסה מישהי מאחורה , צד שמאל שלה מקדימה לצד ימין שלי מאחורה.

הפגיעה היית ממש מצחיקה כנל של הגברת...החלטנו שלא נתבע את הביטוח ונפרד כידידים.

לאחר שבועיים התקשרה וטענה שיש לה מצלמת דרך (באמת יש לה) והיא הסתכלה ואני אשם וזה מאוד יקר התיקון (שריטה ,אעלה תמונה בהמשך) והיא מתכוונת לתבוע את הביטוח.

ואכן היא תבעה את הביטוח בטענה שפרצתי לה לנתיב בפזיזות (בפקק על 20 קמש בפזיזות?)

ולא הפעלתי איתות וכנראה אחרי שלא נתתי את אישורי לשלם לה לתיקון היא תגיש תביעה משפטית.

רציתי לדעת מה זה אומר ? מי אשם ? מה החוק אומר ? במידה ואצא אשם (לא יודע אם יקרה) כמה אשלם ? כמה זמן לוקח תהליך כזה ?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תבקש ממנה את הסרטון ותעלה לכאן.

בכל מקרה, אם אתה אשם אז צריך לברר מהי עלות התיקון? אם העלות גבוהה יותר מהשתתפות העצמית שלך אז תשלם. אם לא, תתקן לה ותעשו זכרון דברים.

בהצלחה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם אתה אשם אז צריך לברר מהי עלות התיקון? אם העלות גבוהה יותר מהשתתפות העצמית שלך אז תשלם. אם לא, תתקן לה ותעשו זכרון דברים.

בהצלחה

כמינימום חשב השתתפות עצמית + הנחת העדר תביעות ל-3 שנים אשר מסתכמת ב-45% מהפרמיה לפני הנחה (מופיעה בראש הפוליסה, לפני כל ההנחות והתוספות) . לדעתי כדאי אפילו איזה מרווח מעל הסכום (כמה גדול - לשיקולך,לפי מצבך הכלכלי), כיון שאם תהיה לך תביעה נוספת בשנה-שנתיים הקרובות אתה עלול להקלע למצב שבו לא תוכל לרכוש ביטוח מקיף\צד ג'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

צודק

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמינימום חשב השתתפות עצמית + הנחת העדר תביעות ל-3 שנים אשר מסתכמת ב-45% מהפרמיה לפני הנחה (מופיעה בראש הפוליסה, לפני כל ההנחות והתוספות) . לדעתי כדאי אפילו איזה מרווח מעל הסכום (כמה גדול - לשיקולך,לפי מצבך הכלכלי), כיון שאם תהיה לך תביעה נוספת בשנה-שנתיים הקרובות אתה עלול להקלע למצב שבו לא תוכל לרכוש ביטוח מקיף\צד ג'.

לא הבנתי אותך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

במידה ואני אשם אני משלם את התיקון לבד ? לפי מה שהבנתי אני משלם את ההשתתפות עצמית וזהו...במידה והאשמה עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני אשם אני משלם את התיקון לבד ? לפי מה שהבנתי אני משלם את ההשתתפות עצמית וזהו...במידה והאשמה עליי.

סביר להניח שאתה אשם. אולי לא במאת האחוזים, אבל בסבירות גבוהה שרוב האשמה עליך. (לפחות ע"פ התרשמותי מתיאורך את המקרה). אתה משלם את ההשתתפות העצמית ומפסיד את הנחת העדר התביעות בשלוש השנים הבאות. אתה צריך מחשבון כדי לדעת מה ההשתתפות העצמית שלך + עלות ההנחה על העדר תביעות X שלוש שנים, הסכום שיצא, במידה וגבוה מעלות הצעת המחיר שהגברת תציג לך, עדיף שתשלם לה מכיסך את התיקון. במידה ועלות התיקון גבוה מהתוצאה שחשבת במחשבון, תפעיל את הביטוח שלך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד במספרים כדוגמה

השתתפות עצמית 1500

הנחת היעדר תביעות לשנה 600 ש"ח ל 3 שנים 1800 ש"ח

כלומר נזק מתחת ל 3300 ש"ח כאילו כדאי לך לשלם מכיסך, לזה הייתי מוסיף עוד 500 ש"ח , כדי שלא תירשם לך תביעה בביטוח, כי תביעה נוספת כבר תהפוך אותך לנהג "מסוכן" ביטוחית , ותביעה שלישית , תצטרך לחפש בנרות חברה שתרצה לבטח אותך, וכמובן בעלות גבוהה בהרבה מהפרמיה השנתית היום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאתה אשם. אולי לא במאת האחוזים, אבל בסבירות גבוהה שרוב האשמה עליך. (לפחות ע"פ התרשמותי מתיאורך את המקרה). אתה משלם את ההשתתפות העצמית ומפסיד את הנחת העדר התביעות בשלוש השנים הבאות. אתה צריך מחשבון כדי לדעת מה ההשתתפות העצמית שלך + עלות ההנחה על העדר תביעות X שלוש שנים, הסכום שיצא, במידה וגבוה מעלות הצעת המחיר שהגברת תציג לך, עדיף שתשלם לה מכיסך את התיקון. במידה ועלות התיקון גבוה מהתוצאה שחשבת במחשבון, תפעיל את הביטוח שלך.

איפה אני רואה את ההנחה להעדר תביעות ? לא,מוצא הנחה כזאת במפרט ביטוח...

אני אחדד במספרים כדוגמה

השתתפות עצמית 1500

הנחת היעדר תביעות לשנה 600 ש"ח ל 3 שנים 1800 ש"ח

כלומר נזק מתחת ל 3300 ש"ח כאילו כדאי לך לשלם מכיסך, לזה הייתי מוסיף עוד 500 ש"ח , כדי שלא תירשם לך תביעה בביטוח, כי תביעה נוספת כבר תהפוך אותך לנהג "מסוכן" ביטוחית , ותביעה שלישית , תצטרך לחפש בנרות חברה שתרצה לבטח אותך, וכמובן בעלות גבוהה בהרבה מהפרמיה השנתית היום.

הרכב שלה יקר התיקון בוודאות יהיה גבוה מסכום כזה למשל.

השתתפות עצמית 2257 איפה אני מוצא את ההנחה הזאת ?

הפרמייה השנתית היא 1704.

זאת שנת הביטוח השניה שלי יכול להיות שבגלל זה אין לי את ההנחה הזאת ?

עריכה אחרונה על ידי izon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון לסוכן הביטוח שלך ושאל.

(הבטחת תמונות...)

לא יצא לי להיות על מחשב...אעלה.

מה בדיוק אני אמור לשאול אותו ?

"במידה ואני אשם כמה אני משלם ?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל אותו מה ההשתתפות העצמית שלך לתביעת צד ג'

ועל הדרך תשאל אותו אם גובה ההשתתפות העצמית שונה אם יש 2 נפגעים (אם גם הרכב שלך נפגע).

אצלי למשל הפוליסה מאוד מוזרה, אם פגעתי בצד ג' ההשתתפות העצמית היא X, ואם גם הרכב שלי נפגע - אותה השתתפות עצמית.

אז אולי אם בכל מקרה אתה מפעיל את הביטוח תתקן גם את הנזק שנגרם לרכב שלך על הדרך באותה עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...