Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי 206xs ויש לי כמה שאלות (עריכה: 3 שאלות)

שימו לב! השרשור הזה בן 2888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אלף שש מאות 206xs 2006

מאה שלושים אלף קילומטר.

איך אפשר לחזק מעט את המנוע הוא חלש בסלד נמוך?

מה אפשר לעשות עם תגובת המצערת האיטית?

האוטו עם אגזוז רמוס ופילטר סימוטה ראם אייר, יכול להיות שבגלל זה הוא חלש בנמוכים?, ולמה צריך את הזבל הזה פילטר פתוח? לא מוסיף לאוטו כלום, לדעתי גורע מהביצועים.

כמובן שפלגים חדשים, מצערת נקיה.

תעזרו לי בבקשה,תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לך,

הפיג'ו אוטו נחמד אבל תזכור שזה מנוע אטמוספרי, ולא מרגישים את העוצמה עד שמגיעים לסל"דים הגבוהים (וגם אז, בוא לא נשכח שמדובר ב-110 כ"ס בלבד).

לא ציינת אם יש לך רכב ידני או אוטומט, אבל אם הרכב ידני, לדעתי תוכל לשפר את "העוצמה" בעיקר בשיפור העברת ההילוכים. מעבר לכך, צמיגים טובים ומערכת היגוי תקינה תעזור לך ללטש בפניות ובכך גם להיות יותר חד.

כל מיני שטויות של פילטרים לדעתי לא יעשו שום דבר מיוחד. מקריאה בעניין, יש להחליף עוד מערכות אוויר, דבר שייקר את העסק. ראיתי גם אחד שפרסם את הרכב שלו למכירה כשהוא כותב שהוא עשה עדכון תוכנה - לא יודע מה זה נותן באמת, אבל תשקול אם כל הדברים הללו שישפרו במעט את העסק, שווים את ההשקעה שאולי תהיה גדולה מעלות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

כמובן שהרכב ידני.

עדיין אני חושש שמשהו לא בסדר כי עד 4k סלד הרכב מרגיש מת.

וnakamichi אתה אומר בוודאות? 100%?

20160122_193755.jpg

זה הפילטר.

הפילטר דיי קטן, קצת יותר גדול מספל של קפה

עריכה אחרונה על ידי miatanc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה פה אחד שמכר פיג'ו 206 XSI משופרת (עומדת שוב למכירה).

הכל תלוי בתקציבך ומה אתה מעוניין להשיג, כמה זמן אתה עתיד להחזיק ברכב וכד'.

אני יכול לחדד ולומר כי המנוע הנ''ל הינו בסיס נהדר לשיפורים, הוא עמיד ואמין, אם עושים הכל בצורה יסודית ומתחזקים בהתאם.

בגדול השינויים המוכרים הם החלפת הסעפות לאלו הנמצאים ב106TI\C2 VTS.

קאמשאפטים של 106GTI, פורטינג..

ניהול מנוע עדכני למיפוי הסטאפ החדש ועוד.

בגדול השמיים הם הגבול וכמה אתה מוכן להשקיע או להסתכן, האם להישאר אטמוספרי או להיכנס לפרויקט גדישה (טורבו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש שיפורים זמינים וזולים יחסית, בוא נגיד עד סביבות 1000 ש"ח,יחסית פשוטים, ולא דברים נדירים ויקרים.

אם אני אפתח רק את המחשב זה יתן כמה סוסים בריאים?

לא מחפש מפלצת,רק תוספת של סוסים בודדים,אל יותר חשוב לי לשפר תגובת דוושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הנ"ל מת באזור ה 5K סל"ד, אין טעם למשוך הילוכים, זה מנוע של רכב משפחתי.

תוכנה לא תעשה לך כלום על מנוע סטנדרטי, היה לי כזה מנוע על 106.

יהיה לך יקר לשפר את המנוע הזה, להלן מחירים פלוס מינוס של דברים שאשכרא עושים משהו (שים לב שאין פה פילטר אויר):

סעפת פליטה (המקורית זבל) - 1000-3000 ש"ח.

קאמשאפטים + מרימי שסתומים וקפיצים (המקוריים אנמיים מדיי) - 3000 ש"ח.

תוכנה או צריבה של המחשב המקורי (להגיד למחשב שעכשיו יש לו את מה שצריך בשביל להוציא עוד) - 3000 ש"ח.

תלוי בקאמשאפט אבל בסטאפ הנ"ל אפשרי להוציא כ 160 כ"ס.

אז אחרי השקעה של כ 10 אלף שח אחרי עבודה אתה תקבל פג'ו 206 עם 160 כ"ס, בשביל להנות מזה תצתרך להחליף עוד הרבה דברים, אין משהו ב 1000 שקל שאתה יכול לעשות ולהרגיש את השיפור.

ולכן הדבר ההגיוני לעשות זה למכור את הרכב ולחפש רכב חזק יותר, יש C2 VTS או 106 GTI פה ושם למכירה.

אם כל מה שאתה רוצה לשפר זה תגובת דוושה אז הסיפור הוא זול הרבה יותר, רכוש תושבות מנוע של Vibra technics. לא יודע אם הייתי מוכן להשקיע כ 2000 ש"ח על 3 תושבות על 206, קח בחשבון שיש לך מצערת חשמלית, אבל בעיקרון יהיה שיפור משמעותי ומורגש בתגובת המצערת.

בחיי 90% מהשרשורים שנפתחים בפורום "שיפורים" יכולים להיסגר בעזרת המשפט "תמכור את הרכב", מה שאתם מחפשים אי אפשר למצוא בתקציבים האלה.

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבדוק טוב תקינות של הדברים ,(אולי דודים סתומים )

יש לי גם 206xs 110hp ידני שנת 2001 ואני לא מרגיש

את מה שאתה מתאר סה"כ מרגיש שהרכב סוחב מצויין

גם בטורים נמוכים,תראה שאתה תמיד בהילוך מתאים

בהתאם למישור ועליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משקיע כסף בנסיונות לשיפור הרכב הנ"ל, השקעה חכמה יותר תהיה לקנות רכב חזק יותר.

אם אני לא טועה כל הפילטרים הפתוחים האלה דורשים ניקוי כל מספר ק"מ.

אתה יודע מתי שלך נוקה בפעם האחרונה?

סתימה של הפילטר תשפיע על יניקת האוויר ועל הביצועים.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שהפילטר גורע מהביצועים ,לא מוסיף זה בטוח

אצלי הרכב שנת 2001 עם מצרעת מכנית

אולי ביגלל זה יש הבדל

ולא כדי לך להתחיל להשקיע כסף על שיפורים,אם אתה ממש רוצה,אז עדיף לך לימכור ולהביא כזו משופרת,יצא לך הרבה יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב מאוד מהנה לנהיגה וזריז. חבל להתחיל לגעת ולשפר מנוע אטמוספרי- זה פוגע באמינות, בתצרוכת הדלק וגם הרבה כסף.

בוקר טוב, פה זה פורום שיפורים - לא אוריגמי.

diforce נתן לך תשובה מלאה.

ב1000 ש"ח, הייתי קונה קיט ניקוי לפילטר ומנקה אותו.

כמו-כן, הייתי מיישר את הרכב מבחינת תושבות, שמנים, אולי מנקה בית מצערת.

מתי הרכב עשה טיימינג לאחרונה?

לגבי פילטר פוגע בביצועים - לא סביר, אלא אם הוא סתום.

לגבי סעפת פליטה - יתכן וסעפת בקוטר גדול מדי לא יוצרת מספיק לחץ חוזר על הצילינדרים מה שאכן עלול לפגוע ביעילות של תהליך השריפה ובכך לפגוע במומנט ובהספק.

בדוק אפשרות לרכוש סעפת של 106GTI או C2 VTS (לדעתי שתיהן מתאימות).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות בגלל הפילטר. מנסיוני ומתגובות רבות בפורום של קליאו ספורט, בנסיעה רגועה פילטר פתוח מאט את הרכב. על גרפים לא תראה את זה מכיוון שהבדיקה נעשית עם מצערת פתוחה במלואה, אבל ההאטה באה לידי ביטוי בעיקר בלחיצה חלקית על הדוושה ובטורים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...