Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר פתוח k&n

שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

איפה ניתן לרכוש אותם בארץ?

אני מחפש את 69-9000TS לוולוו s40 t5.

מה הסיכון בלהזמין אותם מחו"ל?

Screenshot_2016-01-21-01-11-36-1.jpg

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שואל כי כשהזמנתי גריל אפטרמרקט לאוטו הוא התעכב הרבה מאוד זמן במכס כי היה צריך לקבל אישור ממשרד התעבורה.

איפה ניתן לרכוש בארץ פילטרים-קיט יניקה של k&n?

עריכה אחרונה על ידי Unrated

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יתקע ולא נעליים. כנס לטבלת שחרור מהיר מהמכס. ומופיע שם קיט יניקה. בשעתו הזמנתי קיט יניקה טייפון של k&n הגיע לסניף הדואר שלי ושילמתי רק מעמ. משהו כמו 180 שח

לא צריך קומבינות ואין שום בעיה

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הזמנתי קיט יניקה לגולף שלי של K&N

לא שילמתי אגורה על מכס או מעמ

וזה עלה לי 200 יורו.

וזה היה קופסא ענקית

יש ים שיטות לייבא לארץ בקלות ולחמוק מתשלום מיסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון , אין שום בעיה להזמין קיט יניקה .

הזמנתי בזמנו מאיביי קיט יניקה איכותי הכולל הכל בסביבות ה 500 ש"ח , המשלוח הגיע בדואר רשום וחיכה לי בסניף הדואר שבעירי , לא נידרשתי לשלם לא מכס ולא מע"מ ולא פרוטקשיין.

אבל עוד פעם , במדינה כמו שלנו זה הכל עיניין של מזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי שיש גם קיט של חברת INJEN שהם משתמשים בפילטר יבש (לא משומן) לעומת הקיט של K&N.

הבדל בין הקיטים 100 שקל פחות או יותר (כל קיט 1500 שקל כולל משלוח).

איך ההבדל בין הפילטרים בא לידי ביטוי-משומן לעומת יבש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

פילטר אמור לעשות כשמו הוא, להיות פילטר לאויר שנכנס לך למנוע.

אם נשים את זרימת האויר בצד, נניח שפילטר נייר מקורי של רכב עושה את העבודה הזו בדיוק של 100%.

כל פילטר אחר, כותנה או ספוג, עושה את העבודה הזו ברמה של 15% ביחס לפילטר נייר (כן כן.. ) . ז"א הוא כמעט ולא מונע כניסה של מזיקים למנוע, הוא בעצם לא עובד בתור פילטר.

בעיקרון השמן אמור לתפוס קצת יותר מזיקים ולכלוך אבל ההבדל הוא באחוזים בודדים ואין באמת הבדל.

זה נכון שפילטר כותנה או ספוג מאפשר זרימת אויר משופרת ביחס לפילטר נייר אויר, אבל בדיקות שנערכו מצאו שאחוז השיפור הוא ברמות של עד אחוז אחד בודד.

אתה בטח שואל למה לפעמים קיט יניקה משפר ביצועים ? כי בדר"כ השיפור נובע מהעובדה שאתה ממקם את היניקה במקום טוב יותר במנוע, ולפעמים מנועים מסויימים מגיבים טוב להארכה של צינור היניקה. זה לא קשור לעובדה שהפילטר הוא קונוס מכותנת מירוצים אדומה.

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

diforce, אשמח לראות חומר טכני שמאמת את מה שאתה אומר, כי זה די חמור.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר מקורות

יש פה , http://www.bobistheoilguy.com/air-filter-filtration-test/

יש בעוד מספר מקומות.

אבל תהיה בטוח שלא תמצא מחקרים או כתבות כאלה במקומות שמוכרים או משווקים או פונים לקהל היעד של המשפרים.

עריכה :

http://www.gmtruckcentral.com/articles/air-filter-study.html

http://www.nicoclub.com/archives/kn-vs-oem-filter.html

זה לא מסתכם בזה, גם בתחום השמני מנוע יש הרבה שקרים. לדוגמא יש פירצת חוק ישנה שמאפשרת באופן חוקי לקבוע ששמן מנוע X הוא סינטטי מלא, למרות שהוא לא סינטטי 100% במונחים מדעיים.

לדוגמא CASTROL EDGE הוא לא באמת שמן סינטטי 100%, אבל מבחינת "עמידה בתקן" הוא כן, יש שמנים שהם אכן 100% סינטטיים, ויש שמנים שלוקחים מינראל זול טבעי ו"משחקים" איתו, ולכן באופן חוקי הם יכולים להגיד שזה סינטטי מלא, אבל זה לא סינטטי מלא כמו שמן דוגמת MOTUL X-CESS. (נא לא לצטט אותי כי אני כנראה לא משתמש במונחים המדעיים הנכונים)

עריכה אחרונה על ידי diforce

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...