Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחקיר הקנאביס הגדול: שחיתות בירוקרטית, רשלנות רפואית, ושקרים לעיתונות

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 2720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר (20.01.2016) יתקיים בכנסת דיון משותף של שתי וועדות.וועדת הבריאות בראשותו של ח"כ אלי אלאלוף, והוועדה "למאבק בנגע הסמים והאלכוהול"- בראשותה של ח"כ תמר זנדברג. ידונו שם בתכנית ה"הסדרה", שהממשלה מתכננת בתחום הקנאביס.

האם אלו שמובילים את "רפורמת ליצמן", ראויים למלא כאלו תפקידים? במרכז התחקיר, הקלטות בלעדיות של שיחות עם בכירי משרד הבריאות- המוכיחות כי הם מחלקים קנאביס "מתחת לשולחן", ומסלפים את האמת בתגובות רשמיות לעיתונות.

מי האישה המסתורית, שלוחשת באוזניי האחראים? האם קיימת וועדת ערעורים? צפו בתחקיר הקנאביס הגדול, וגלו מה שווים הנהלים הרשמיים.

מתכננים להסמיך את ד"ר מיכאל דור, לעמוד בראש בית-הספר שידריך רופאים מכל הארץ - ויתווה להם את דרך הטיפול באנשים. ד"ר בועז לב, שהיה סמנכ"ל משרד הבריאות - התמנה כעת לתפקיד נציב תלונות הציבור.

האזינו לד"ר דור, שאמור להיות הסמכות העליונה - מודה כי מנהלת פורום קנאביס רפואי באתר Ynet, היא זו שאומרת את המילה האחרונה. האישה אינה רופאה, והעניין מעלה חששות כבדים - בנוגע לתכנים שיעבירו באותם קורסים להדרכה.

ד"ר לב, מצידו - מפיץ אינפורמציה שגויה, וגורם לכך שיסלפו את האמת בתגובות רשמיות לעיתונים. האם אדם כזה ראוי לטפל בתלונות של אזרחים? כיצד טיפוסים כאלו, מקבלים את הכוח להשפיע על איכות חיינו? אם חשבתם שיש דרישות-סף בקבלה לתפקידים ציבוריים - צפוייה לכם הפתעה גדולה.

התחקיר יגרום לרעידת אדמה, במערכת הבריאות - וביחידת הקנאביס הרפואי בפרט. קהילה שלמה, של עשרות אלפי מטופלים - עלולה לסבול כתוצאה מהרפורמה הצפויה. נבחרי הציבור הבטיחו הבטחות, ואין ספק שהשר ליצמן - מנסה לעשות כל מה שביכולתו. אבל אותם "בכירים", מנצלים לרעה את חוסר הבנתו - ואת הסמכות שניתנה להם על ידו.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצפייה בקטע שלפניכם תגרום לכם להזדעדע. אם אתם מטופלים, או שיש סיבה אחרת בגללה הנושא חשוב לכם - אנא מכם, עזרו להפיץ את המידע. למענינו, למענכם - ולמען יקיריכם. היום זו הבריאות שלנו, ומחר זו יכולה להיות הבריאות שלכם.

החברים כאן בקארספורום עזרו לי המון, באין ספור הזדמנויות - ואני בטוח שגם עכשיו, תוכלו לסייע מאוד בהוצאת האמת לאור. לטובתם של עשרות אלפי אנשים.

בתודה רבה לכולכם, ובתקווה שתראו לנכון לסייע לנו -

בן.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שרוב חברי הכנסת שיש להם מילה בנושא שייכים לדור שגדל על "קנאביס=הרואין" . כשהדור הזה יתחלף יהיה שינוי. לדעתי אגב, אנחנו לא כ"כ רחוקים מהיום הזה. התפכחתי מלחשוב שהשינוי זה עניין של שנה-שנתיים אבל אני באמת מאמין שבעשור הקרוב , לאור שיתוף המידע באינטרנט וההבנה שרוב הציבור הפיקח כבר מבין שקנאביס מזיק בערך כמו קולה(אולי פחות) , תהיה לגליזציה מלאה וכמובן קנאביס רפואי לכל דורש. אין ספק שכרגע נציגי חברות התרופות מנסים להיאחז בקרנות המזבח כל עוד הם יכולים ואולי הם רק מושכים את הזמן כדי להכשיר את הקרקע להשתלטות שלהם גם על הענף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין מה שאתה טוען. ככל הידוע לי, ח"כ תמר זנדברג דווקא פועלת באופן נמרץ למען הכשרתו החוקית של הקנאביס, ובמספר הזדמנויות שבהן היא התראיינה בנושא היא הביעה עמדות מאוד מעודדות.

הנה דוגמה. ועוד דוגמה. ועוד אחת. ככה אפשר להמשיך עוד אבל לא נראה לי שיש צורך.

בכל אופן, מאחל לך בריאות והחלמה מהירה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ללכת לבית המרקחת, או ה Drug Store (חנות הסמים, כפי שהיא מכונה בכנות בארה"ב) ולקנות 50 טון של סמים פסיכואקטיביים קשים ביותר, ללא מרשם. אם יש לך מרשם, המינימום שתקבל זה בערך כמה שתבקש.

כאן מדובר על צמח טבעי, שמעולם, בכל היסטוריית העולם - לא הרג בן אדם אחד. זה כמובן לעומת סיגריות ואלכוהול וכו' - שהורגים מידי שנה מליונים של אנשים, מ-ל-י-ו-נ-י-ם מול אפס.

ועדין אתה צריך להתחנן, לבקש מחברים דרך חברים, קומבינות על קומבינות, לבכות בשביל לקבל כמה גרמים (!!!) מהתרופה היחידה שעוזרת לך.

בשבילי זה בלתי נקלט, מבחינתי - כל מי שמעורב בקונספירציה הזו - צריך לשבת בכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרומה קטנה שלי לנושא :

עוד מבט על הצביעות האדירה בקשר לקנאביס, ואיך הרשויות בלי שום בושה גורמות סבל נוראי לילדים ולמשפחות שלהן בזה שהן לא מאפשרות להן להשיג את התרופה בצורה חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק רשויות. לצערנו, כמו בכל תחום - ואולי יותר מבכל תחום, גם עולם הרפואה נגוע באינטרסים כלכליים.

מה שאנחנו רואים זו מלחמה בין ענקים - אלו שמזהים פוטנציאל בייצור והפצת קאנביס לעומת ענקי התרופות הקיימים כיום, וממש לא יוותרו על הנתח הנאה שמכניסות להן תרופות שייעלמו בהינתן היתר לשימוש בקנאביס למטרות רפואיות.

אין כאן עניין של קנאביס עצמו וכל טענה נגד השימוש בקנאביס למטרות רפואיות מקורן כסף גרידא.

אם היינו מגיעים לכל מתנגד בכיר והולכים אחרי הכסף בסוף זה היה מוביל אותנו לקשר כזה או אחר לבעלי אינטרס.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרסים תמיד יש אבל כל אחד מאיתנו יכול להשתמש בשכל הישר שלו כדי להחליט מה טוב עבורו. מי שירצה שייקח תרופות פסיכיאטריות ומי שירצה שייקח קנאביס.

הבעייה מתחילה כשהרשויות שנכנסות ומנסות לקבוע בכוחניות מה טוב בשביל כל אחד עושות משהו הרבה יותר גרוע, הן בעצם קובעות איזה קבוצת אינטרסים עדיפה, ובה היא תתמוך, תמיד זו תהיה קבוצת האינטרסים שיש לה את הכסף והכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין מה שאתה טוען. ככל הידוע לי, ח"כ תמר זנדברג דווקא פועלת באופן נמרץ למען הכשרתו החוקית של הקנאביס, ובמספר הזדמנויות שבהן היא התראיינה בנושא היא הביעה עמדות מאוד מעודדות.

הנה דוגמה. ועוד דוגמה. ועוד אחת. ככה אפשר להמשיך עוד אבל לא נראה לי שיש צורך.

אכן,

ח"כ תמר זנדברג נחשבת לפעילה מאוד אקטיבית בעניין הליגליזציה של הקנאביס, לא פעם הודתה שהיא עצמה משתמשת נלהבת בו זמנית שהיא מתפקדת כראש הוועדה שנלחמת בדיוק באותו הנגע.

זה נשמע הזוי עד שנזכרים שזו פשוט פוליטיקה.

או שפשוט מורידים פייסל ואז זה קצת פחות מעסיק אותך.

פותח השרשור,

בהחלט מקומם שכך מתנהלים העניינים לגבי תרופה שיכולה לשפר את אורח החיים של כל כך הרבה מטופלים, בושה.

אני כולי תקווה שמשרד הבריאות יתחיל לקחת את העניין הזה ברצינות, הן ברמת הפוליטיקאים הנוגעים לדבר ולא פחות חשוב- הגורמים המקצועיים ה"רפואיים" העוסקים במלאכה.

רפואה שלמה חבר!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

קנאביס רפואי ‚ מלא בחומרי הדברה \ הם חוסכים בחמור הפעיל (חלש יותר) בשביל שהמטופלים יבקשו כמות גדולה יותר והם ירוויחו יותר כסף ‚ מדינת הקומבינות .

http://finance.walla.co.il/item/3011293

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...