Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישות מהארד דיסק

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש ברשותי הארד דיסק חיצוני של WD.

היום כשאר אני מחבר אותו אני שומע נקישות, המחשב מזהה אותו את הגודל שיש בו אבל אין גישה להארד דיסק.

יש הודעה שגיאה אבל איני ליד המחשב, יש מידע חשוב מאוד של תמונות.

לא היה פגיעה בהארד דיסק(נפל או כל דבר אחר).

האם יש דרך לסדר ולהצליח להגיע לכל המידע החשוב?

תודה

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בפעם האחרונה שזה קרה לי הלך ההארד דיסק.

ממליץ לגבות אם אפשר או לשחזר מה שיתאפשר בעזרת תוכנה ייעודית ולהכין כסף להארד דיסק חדש שיהיה SSD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה תופעה דומה וכמעט הלכתי להחליף אותו,

שים לב לאיזה שקע USB אתה מחבר אותו. אם תחבר אותו למשב דרך מפצל לא בטוח שיהיה לו מספיק זרם כדי לפעול ואז הוא מתחיל לתקתק. ככה זה אצלי. ברגע שחיברתי לUSB שיוצא מלוח האם עובד מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליקים/ נקישות מדיסק קשיח נגרמים עקב פגיעה של ראש קריאה/כתיבה בפלטות המגנטיות (עליהן נשמר המידע).

בעקרון, אתה יכול להתחיל להפרד מהמידע שהיה שמור שם (אלא אם אתה מוכן להשקיע לפחות כמה אלפי שקלים כדי לנסות להציל את המידע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להשקיע כסף, השאלה אם יש חברה שאתם מכירים שאפשר לסמוך עליה?

כי בחיפוש בגוגל יש יותר מידי אופציות ולא כולם נראים אמינים או שבאמת יצליחו להחזיר את המידע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליקים כתוצאה ממכה של ראש באיזור הפארקינג. הקונטרולר לא מצליח לאתר את מקום הראש ועושה ריסט לראש.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להשקיע כסף, השאלה אם יש חברה שאתם מכירים שאפשר לסמוך עליה?

כי בחיפוש בגוגל יש יותר מידי אופציות ולא כולם נראים אמינים או שבאמת יצליחו להחזיר את המידע

תודה

להשקיע זאת אומרת בערך 1000 דולר לשחזור של אחד גיגה.בהצלחה.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה לא מוכן להשקיע כמה מאות עד אלפי דולרים מה שתוכל לעשות לבד זה לחבר אותו כדיסק משני במחשב כלשהו ולהשתמש בתוכנות שחזור. אם הוא לא פגום לחלוטין יתכן ותוכל להציל חלק מהחומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב בדיסקים 2.5 של WD זה בלתי אפשרי לעקוף את בקר ה-USB ולחבר אותו כדיסק משני, כי זה לא דיסק SATA רגיל, הבקר בנוי על הלוח של הדיסק, והדיסק עצמו חסר את קונקטורי ה-SATA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות שמתמחות בשחזור מידע מדיסקים כושלים. למשל, מיצי וטיקטק. העלות צפוייה להיות כמה אלפי שקלים.

אם אתה מתכוון להשקיע את הסכומים האלה, תשים אותו בצד ואל תגע. התעסקות נוספות עלולה בהחלט להחמיר את המצב ולהקשות על שחזור חומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקישות מבשרות על מות הדיסק, כמו שאמרו לפני. נסה באמת עם דיסק אתחול של לינוקס. אופציה שניה, אני הצלחתי פעם להוציא מידע מדיסק אחרי כמה שעות ששמתי אותו בפריזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה מוכן להשקיע כסף - שים את הדיסק בצד. ואל תיגע בו -> אחרת עלות חילוץ המידע תגדל (ככל שיותר קשה לשחזר את המידע - כך המחיר עולה).

חברה אמינה ומקצועית (חברה שעבדתי בה נעזרה בהם מדי פעם) - מיטצי (שם מעצבן. כולם נוטים לקרוא לה מיצי).

http://www.mitsy.com/

הם מאפשרים לשלוח את הדיסק לצורך בדיקה וקבלת הצעת מחיר לשחזור (עלות הבדיקה 100 שח אשר מתקזזים מעלות השחזור).

http://bit.ly/1SOOdRa

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 דולר לגיגה זה קיצוני חבר , אני מכיר מחירים של מיטסי לדוגמא (אחת מ2 החברות המובילות בתחום בארץ - יחד עם טיקטק) מתחילים מאיזור ה2000-3000 ש״ח

(שוב אני לא מדבר על נזק טרמינאלי אלא משהו בסיסי שכולל הוצאת הצלחות ושחזור לדיסק חדש).

אם אתה מוכן לשלם את זה כאמור - נתק מהחשמל - שים בצד. כל פעם שאתה מחבר ועושה ניסויים אתה עלול לגרום רק ליותר נזק.

שני העסקים הוגנים ולא מתעסקים בשטויות אלא זה הביסנס שלהם ברמה בינלאומית ומול גופים מאוד גדולים ורציניים. זה לא עסק למעבדה הממוצעת לרוב מהשלב שאתה שומע תקתוקים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...