Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב בנורבוגרינג

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב.

בתקווה שהכול יהיה בסדר אני עתיד לטוס עוד 4 חודשים בערך לגרמניה.

הרינג זה חלום רטוב ואין מצב שהפעם אני מוותר עליו (זאת תהיה הפעם השלישית בגרמניה).

הבעיה - ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה לא עלינו. 5000 יורו השתתפות עצמית או 2500 יורו השתתפות עצמית (בתשלום של 200 יורו לביטוח).

מישהו מכיר חברת השכרה ברינג שמאפשרת שכירת רכב (כן, גם בסיסי יחסית כמו סוויפט ספורט או קליאו RS מספיקים) ללא השתתפות עצמית או השתתפות נמוכה? (סדר גודל של 200-300 יורו)

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבדוק עם חברת rent4ring. אם אני זוכר נכון יש אפשרות להוסיף עלות ביטוח מורחב שתוריד לחלוטין או כמעט לחלוטין את ההתתפות העצמית (לפחות ככה היה אצלם בתחילת שנה שעברה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע איך הביטוח נקרא ומה העלות שלו?

ממה שאני מבין שם זה ביטוח שמוזיל את ההשתתפות העצמית ב50% (ל2500 יורו) בתשלום של 199 יורו מראש.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו?

נכנסתי לאתר של החברה שדינו הציע, מדובר בביטוח שמפחית את ההשתתפות העצמית ל2500 יורו, זה המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה היינו ברינג והשכרנו רכב מחברת RSR כולל מדריך, לא ממש בדקנו את עלויות הביטוח וגילינו רק שם, עבור טויוטה GT86 שלקחנו הייתה משום מה עלות ההשתתפות העצמית הגבוהה ביותר ע"ס 17,000 אירו !!!, יותר אפילו מלוטוס, אמרו שזה בגלל שזה הנעה אחורית שרגישה יותר בגשם. עלויות הנסיעה די זניחות לעומת העלויות אם קורה משהו. ביומיים שהיינו שם היו על המסלול שני טוטאל לוסים ללא נפגעים שנכנסו בגדרות כך שזה קורה וצריך להיזהר.

ההשתתפות העצמית מכסה רק את הרכב ולא נזק לגדרות הבטיחות שמתקנים אותן על המקום, לזה אין ביטוח ויש מחירון של עוד כמה מאות אירו וגם למשאית חול שצריכה לנקות שמן על הכביש אם יש או למרשל שמגיע עם הדגלים למקום התאונה ועוד.

הרבה אנשים שמגיעים לשם משנים את דעתם לאחר ההדרכה המפחידה.

יחד עם זאת זה לא מסלול אלא רכבת הרים מדהימה באורך מעל 20 ק"מ, חשוב מאד ללמוד את המסלול כולו בעל פה מראש ואם תיקח מדריך ישראלי או מקומי הוא גם ילמד אותך את הקווים הנכונים, 73% מהפניות שם הן עיוורות ואי אפשר לנסוע מהר בלי לדעת מראש מה יש אחריהן. רק אחרי 5-6 סיבובים אפשר אולי להגביר מהירות ולנסוע חלק.

תבדוק מראש עלויות ביטוח ואחרות בשתי החברות הצמודות לרינג RSR ו-Rent4Ring.

לא סתם המסלול הזה נקרא הגיהינום הירוק, לחיוב ולשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסלול פחות אלים לנהגים צעירים יחסית שפעם ראשונה נוהגים במסלול כזה? (לא חייב גרמניה, אפשר גם מדינות כמו רומניה, פולין וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב, תודה על ההצעה, אבל העדיפות היא ליעד שיש מה לעשות בו ולשלב טיול עם חוויה מוטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי לפתוח שרשור בנושא דומה, אבל חששתי שפעמיים כותרת עם המילה נורבורגרינג באותו עמוד בקארספורום תגרום לרגנארוק, או קריסה של חוקי הטבע לסינגולאריות, או צרבת. אז אני מנצל"ש.

השנה חל סוף השבוע של איסטר מיד אחרי פורים (בגלל שיש אדר ב') במקום בפסח.

בסופ"ש המסוים הזה 25-28/3/2016 הרינג פתוח לקהל ארבעה ימים רצופים מהבוקר עד הערב!

אני כמובן מתכנן לנסוע וזו תהיה בע"ה הפעם הרביעית שלי ברינג.

הבעיה שלי היא תקציבית. בכל פעם שאני ברינג אני רוצה לנסוע באוטו יותר חזק ומתנהג, ובכל פעם זה נהיה יותר יקררר.

בפעם האחרונה הספקתי לעשות כמה הקפות ב M235i שעלו לי 150 יורו להקפה (כולל דלק וכרטיס) . את החיוך שהיה לי על הפרצוף אחר כך אי אפשר היה להוריד עם שפכטל, אבל הפולני שבי מחפש כל הזמן איך אפשר לעשות את זה יותר משתלם.

אז קודם כל אני חייב לומר שהנסיון שלי הוא שמקדם ההנאה שלי עולה ככל שהרכב שאני נוהג יותר חזק ואיכותי, לא בהכרח יותר מהיר!

נהניתי ממגאן RS יותר מאשר מקליאו, מ M135 יותר מהמגאן ומ M235 יותר מאשר מה 135. בפעם קודמת גם עשיתי שתי הקפות בלוטוס אקסיג' אבל זו הייתה עבורי חווית אקסטרים (ריכוז, פחד, שליטה) יותר מאשר תענוג הלונה פארק. אולי הקפתי את המסלול יותר מהר אבל לא הצלחתי גם ליהנות כמו שנהניתי מהמכוניות הפחות קיצוניות באורווה.

אותו דבר עם ה 125i של Rent4Ring . זה אוטו שמסוגל לבלום ולפנות יותר טוב מה M235i אבל יש לו 100 כ"ס פחות, ואיכשהו הרגיש לי חבילה פחות איכותית ומהודקת מהאחות הבכירה, ועבורי פחות פאן, למרות שיפורי המסלול שלו.

המדרגה הבאה מבחינתי, אם כך, היא הפורשה קיימן, וכאן אנחנו כבר מדברים על יותר מ 200 יורו להקפה (כולל דלק וכרטיס), וזה כבר מתחיל להיות מוגזם (האמת, אמרתי את זה גם על ה 150 יורו להקפה של ה M235).

בנוסף כמו שהזכירו כאן תעריפי הביטוח הם מטורפים, והכיסוי אפסי.

אז כן, ברנט4רינג המחירים הרבה יותר שפויים, וגם ההשתתפות העצמית לא יושבת כמו חרב דמוקלס מעל הראש שלך כשאתה נוהג, אבל אני לא חושב שה 125 תעשה לי את זה.

אם כן התחלתי להשתעשע ברעיון של קניית רכב ייעודי לרינג. ואז השאלות הן- איזה רכב וכמובן באיזה תקציב.

האפשרות הראשונה היא לעשות מה שאחרים עושים, ומה שחובבי הרינג דלי התקציב עושים זה לקחת סדרה 3 ישנה ולעשות ממנה רכב יעודי לרינג.

דיברתי פעם עם איש בשם בואוז, שיש לו סדנת מוטורספורט בסביבת הרינג. הוא אמר לי שהוא לוקח 325 E36 ועושה ממנה רכב למסלול - קשת התהפכות, מושבי מרוץ, בלמים, בולמים וצביעה, שבלי לנגוע במנוע הופכת להיות רכב של 8 דקות להקפה. ראיתי אצלו 2 כאלה שיושבות בנחת בקוביות שלהן, ורציתי גם.

עלות התענוג- 12000 יורו קומפלט, ועוד 2000 יורו לשנה עבור מסמכים (טסט) ואחסנה.

אני משווה את זה ל 125 של רנט4רינג והחשבון שלי אומר כך- נניח שהקפה ממוצעת ב 125 של רנט4רינג תעלה לי 75 יורו (לפני דלק וכרטיס), כמה הקפות הרכב צריך לעשות בשנה כדי שישתלם יותר מההשכרה?

אני לוקח בחשבון פחת מלא על הרכב ב 3 שנים, וקובע 7 דולר להקפה טיפולים ותיקונים.

התשובה יוצאת 90 הקפות. וזו תשובה ככה ככה, כי עם רכב משלי אני אעשה בקלות 40 הקפות בשנה, וזה אומר שעם שני שותפים ברכב, שיש להם פרופיל דומה לשלי זה כבר משתלם יותר מהשכרה.

אבל כמו שאמרתי, לא בטוח שרכב מירוצים הוא כוס התה שלי. האם אפשר לשמור על מקדם ההנאה?

וכאן אני מבקש את עזרת חברי הפורום- הרי בגרמניה לא חסרות מכוניות משומשות. ב 3000 יורו אפשר לקנות אלפא GTV, וב 8000 יורו כבר יש חיה כמו הניסאן Z350

מה לדעתכם יתן את הכי הרבה פאן פר יורו?

אפילו 540 E39 יכולה לבוא בחשבון. היא הרי עולה שם גרושים.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה מוגזם עבורי.

אני וחבר בסך הכול רוצים לעשות גיחה אחת לשם, לנהוג כמה סיבובים וזהו. לא מתכוון לחזור לשם כל חודש. אין לי כסף וגם לא יהיה לי זמן לזה.

ההשתתפות העצמית יקרה להחריד. למרות שפניתי לחברות ביטוח דרך RSR, המחיר פשוט הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיף לכם ב rent4ring

גם יותר זול וגם השתתפות עצמית נמוכה יותר.

וכדאי לפני שיוצאים לחו"ל להתאמן על הכרות המסלול בגראן טוריסמו כמה שיותר.

אם התקציב לוחץ אז אחרי שעשית תדריך בחברת ההשכרה לרינג אני דווקא בעד לעלות למסלול עם רכב ההשכרה הרגיל להקפת הכרות איטית, אפילו שתיים, תוך שמירה הדוקה על הימין.

ככה אתה לא בלחץ עם הרכב היעודי למסלול "לנצל" אותו ויכול להתחיל ברגוע ולהבין מי נגד מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השכרה חד פעמית דרך rent4ring יהיה הכי זול ועם הביטוח שמכסה הכי הרבה.

לגבי קנית ובנית רכב לרינג זה תלוי מאוד בתקציב שלך (לבד או עם כמה חברים) כי ב.מוו e36 למיניהן אפשר לקנות ב2000 יורו ולבנות לא בהרבה כסף (כנס ל-bridgeToGantry ותראה איזה רכב כיפי היה לו). קח בחשבון שחוץ מעלות הקניה ובניה יש גם את הטסט, האחזקה, האחסון וכמובן שדלק וכרטיסים.... קיצר זה שווה רק אם תהיה מוכן להתפשר על הכוח, כי שום דבר כזה לא ירגיש חזק כמו ה235 וזה ישתלם אם אתה תהיה שם לפחות 2-3 פעמים בשנה ותתפור כמות הקפות רצינית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק - מהידע שלי חברות השכרה לא מסכימות לכניסה של רכבים שכורים לרינג. באופן ספציפי שלחתי הודעה לSIXT וקיבלתי תשובה שלילית. למה SIXT? כי הם הכי משתלמים בגרמניה לדעתי, עבור קבוצת הגיל שלי ושל החבר.

בכל מקרה אני לא חושב שאני יכול לשכור M235, להזכירכם אני בן 23. עד כמה שזכור לי הרכב הזה דורש נהג בן 25 ומעלה.

כרגע יש שינוי בתוכנית כנראה ואנחנו שוקלים לעשות טיול זול יותר במזרח אירופה. השאלה איזה מסלול יש בפולין או רומניה?

בכל מקרה אני עתיד לחזור לפרנקפורט בספטמבר הקרוב, אז מקסימום אבצע גיחה לשם, אבל לפחות זה יהיה אחרי ניסיון במסלול סלחני יותר.

דינו - אין סיכוי לפעמיים או שלוש פעמים בשנה. לפחות לא כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם רכב סטוק, שאפשר יהיה לשפצר אחר כך? בין 4000 ל 7000 יורו

אני מוצא למשל מגוון אודי S4 מהשנים 1998-2001

מבחר של 540i מודל 1998-2003

פיאט קופה 20V 1999 עם מה?? 41 אלף ק"מ??

S8 קואטרו 4.2 ידנית 1997

ומאזדה 6 MPS

ואפילו גרסאות אלפינה של סדרה 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ממש לא.

אנחנו בסך הכול חיילים משוחררים שרוצים לטוס בשביל החוויה לרינג 'על הדרך' בטיול. לא מחפשים לטוס לשם כל יומיים ולהשקיע סכום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...