Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטמוביל החדשה שלי [ג'ולייטה - שרשור מתגלגל]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לא ממש הבנתי מה עשית, ולא מתחבר לאלפא בכללי, אבל תהנה.

אם לא הבנת מה שונה בדשבורד שלו בתמונות האחרונות סימן שממש הצליח לו וזה נראה 100% מקורי. :mm_yeah:

תראה כמה הודעות אחורה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא פיצוץ.

תן גם תמונה בלי שמש ישירה

IMG_20170402_211737.jpgIMG_20170402_211712.jpgIMG_20170402_211607.jpg

ואדים - מה לא הבנת בנוגע למה שעשיתי?

אמ;לק: המתקן הגיע עם פלטה עגולה בעלת לוגו גנרי, יוחאי הדפיס לי לוגו שמצאתי שמתאים לרכב (שחור לבן), גזרתי והדבקתי, סה טו.

ה'באסה' היחידה היא שהגוון יצא מעט סגלגל, אולי אעשה מקצה שיפורים בעתיד. אבל כבר עכשיו זה נראה פגז. אני מבסוט! (שוב תודה על הרעיון SlowRide!)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מדפיס שוב בעתיד, אתה צריך שההגדרות צבע של הקובץ יהיו cmyk ולא rgb. כך הצבע יצא כמו שהוא נראה על המסך.

מה המידות של המדבקה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית למינציה? על איזה נייר הדפסת? הבעיה עם הדפסות ביתיות זה שהעסק דוהה מהר מאד בשמש. נייר פוטו זה חובה, למינציה עוזרת להגן פיזית משחיקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחרוט על משהו דק ולהדביק כך שזה לא יעלם עם השמש.

זה הפתרון שאני בניתי לרכבים הללו ולעוד רכבים בכלל.

תושבת שמבוססת גם על מגנט אבל עם טעינה. את הבסיס ניתן להחליף בהתאם לסמארטפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ומעשה שהיה כך היה ...

ביום חמישי העברתי הרצאה ברעננה, אז קפצתי על ההזדמנות ודיברתי עם אושיית האודיו הלא הוא lanosforce, שעזר לי מאוד עם בחירת הסטאפ ותכנון הרכב המערכת ברכב. אחד מהרכיבים המרכזיים בקונפיגורציה אצלי ברכב הוא מעבד אודיו Audison Bit Ten D Processor, ואדי הציע לסייע לי עם ההגדרות שלו לטובת תפוקה אופטימלית.

סיום ההרצאה נקבע לשעה 2300, אך היות ואני תמיד האחרון לעזוב את האולם - והפעם היה "מבול שאלות" גדול מהממוצע, נשארתי שם עד חצות וקצת, ככה שאת מר "כוח לאנוס" (הערת צד: הניקניים שלך עלול להקרא לא טוב בעברית אדי'נקה...) פגשתי בערך בחצות וחצי.

ע"מ לקנפג את המעבד צריך להתחבר אליו עם כבל USB ייעודי, היות והתקנתי את המערכת אצל ה-גורו לענייני התקנות יוסי 'אלפיין' היה לי ברור שיש כבל כזה מוכן מראש (מה גם שממש זכרתי את יוסי עושה זאת) - ניגשנו אני ואדי לתא הכפפות איפה שכמובן נמצא את הכבל ו ... כלום.

נאדה.

לא, אין מצב. מרוקן את תכולת התא, מתחיל לדחוף אצבעות בכוח בכל חור הנמצא בזמן שכוח לאנוס מעודד אותי (הבנתם??? לא משנה) - אין כבל.

0100 בלילה, סאמק.

טוב, אולי זה מוסלק בכלל בתא הפנימי יחד עם המוח של הדיבורית? מפרק, מוציא הכל החוצה.

כלום.

סאמק.

בנקודה זו אדי מציין שייתכן ששכחנו לחבר את הכבל USB למעבד - 'אין מצב' אני אומר לו, 'אני זוכר במפורש את יוסי עושה זאת'. אבל אם ככה אז איפה הכבל? חבל שאין לי את הטלפון של מהשמה מתיקים באפלה, "פרשת הכבל הנעלם".

טוב, אין ברירה - צריך לגשת למקור.

מפרקים את הדשבורד, ומגלים את המעבד שמהודק היטב למקום ע"י התקנה גרמנית של יוסי - כמה גרמנית? יוסי לא היה מוכן להסתפק בהדבקה של המעבד בגלל שחשש שישתחרר קצת ויקרקש, אז הוא השתמש במברג עם ראש זוויתי והצליח לדחוף בורג במקום אליו קשה להגיע אפילו עם האצבע - כמובן שמברג סטנדרטי לא יכול לעשות כלום... לא, אנחנו לא הולכים לפרק את המעבד.

אבל היי אם כבר יש גישה למעבד, לפחות נוכל למשש ולראות האם מחובר אליו כבל USB, ובמידה וכן פשוט לעקוב אחריו עם האצבעות עד שנגיע לראש - קללללל!

לא, לא קל.

הכבל נמצא מאחורי המעבד, ולאחורי המעבד אי אפשר להגיע מבלי לפרק את תא הכפפות.

0115.

מתחילים בפירוק. מסתבר שבאלפא הבינו שמה שחשוב ללקוח זה תא כפפות יציב, ולכן חיזקו אותו למקום עם מאה ברגים שמוחבאים טוב יותר מעמוד השדרה של דוד ביטן. כל פעם שאנחנו משחררים את "הבורג האחרון" אנחנו מגלים שיש עוד אחד, SOMEWHERE.

אבל בסוף הצלחנו... יאללה עכשיו תהיה לנו גישה ניגע בכבל ונמצא את הראש שלו נכון???

לא.

גישה לכבל יש, אבל לא ניתן לעקוב אחריו - הוא מגיע לסבך חוטים ומשם ממשיך לאיזה חור ממנו לא ברור איפה היציאה.

ואז אדי מגיע עם הברקה: FUCK IT, נשתמש בכבל שלי!

קשה לי עם זה, אני *יודע* שיש את הכבל מוכן לשימוש, כמות המקומות האפשריים בו הוא נמצא - קטנה, אבל עברנו את השעה 0200 אני אחרי יום עבודה הרצאה חפירות ובגילי המפרקים אינם כתמול שלשום, צריך להתקדם. מובס ומושפל אני מסכים עם אדי, 'חבר את הכבל שלך' אני אומר לו, בזמן שאני מרגיש את הCDO שלי מתכווץ בשילוב של חלחלה וחוסר נוחות אצלי במוח.

יאללה - יש כבל, יש תוכנה, יש מיקרופון, it's ON

אדי לא לוקח את הקטע הזה של אודיו בצחוק, הוא מחבר מיקרופון לתוכנת אנליזה ומתחיל להשמיע כל מיני טראקים של חייזרים בשביל לפענח הפרשי פאזות אמפליטודה מיצוע ההגבר וכל מיני דברים שמחזירים אותי לקורסים שלקחתי ב'אותות ומערכות', כמעט ציפיתי שהוא יתחיל לדבר איתי על טורי פוריה וקונבולוציה אבל למזלי הוא חסך ממני (:

אדי התרשם מהסטאפ ברכב, שזה היה קצת דבש בלילה שרובו מרור P: הוא משחק עם הפרמטרים ומשמיע את ההבדל, ואני מוכרח לציין שאפילו n00b כמוני הרגיש בשינויים.

לאחר כל מיני ממבו ג'מבו על פאזות ותיקוני זמן (תיקוני זמן!?!? זה לא פרק של ריק ומורטי, בנאדם!) הוא המשיך לקונפיגורציית הסאבוופר, ומשם למשחקים עם האקולייזר במעבד, ובסוף שמענו את ההבדל.

ההבדל המרכזי - In a nutshell - פחות עוצמה, יותר דיוק. תכלס? בדיוק מה שרציתי.

השעה אחרי שלוש ואני לא בטוח מי מפורק יותר, אני או הרכב. מתחילים להרכיב חזרה את החלקים, לאט ובזהירות - לא רוצים שיהיו רעשים וקרקושים לאחר ההתקנה, ובטח שלא רוצים לשבור כלום.

הכל במקום, רק נשאר להחזיר למקום את כיסוי הלבד המגעיל הזה שיש מעל הרגליים של הנוסע. אני שוכב על הרצפה ומנסה להבין איפה הבורג שמחזיק אותו במקום ופתאום זה מבצבץ, מאחורי פלסטיק תמים למראה -

כבל USB שחור...

לצחוק או לבכות? לא יודע, אני עייף מדי.

--

למרות שאני מת לעוף הביתה למיטה, אני לא יכול לוותר על ההזדמנות לשמוע את המערכת של הגורו לענייני אודיו.

מתיישב בכסא הנהג, אדי שם איזה שיר של אנאערף, FUCK ME (לא ליטרלי, כוח לאנוס, תתבייש) -

לאדי יש רמקול כזה במרכז הדשבורד, 'סנטר', ואני שומע את הזמרת שרה היישר מהמרכז:

'תשמע אדי, זה אמנם מכוער - אבל עכשיו אני מבין למה שמת את זה...'

הוא משיב שהרמקול כבוי כרגע, מסתבר שלמרות שהרמקולים ממוקמים מימין ומשמאל אני שומע את הקול שלה ממרכז הדשבורד רק בגלל ענייני הטיימקורקשן פאזות ושאר הממבו ג'מבו.

הוא מדליק את הסנטר, גאד דאם. זה מזכיר לי אולם הופעות, ואני יושב בתוך B4 עם שני כסאות תינוקות מאחורה.

טירוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לי קובץ של המדבקה אני רחוק פיצוצים ממך אבל פעם הבאה שתעשו טיול לצפון (כדאי, אחלה כבישים) היא תחכה לך אצלי במפעל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חוזר עם עדכון קצת מבאס -

לאחר שנה וחצי יחד, מסתמן שאני והתלתן ניאלץ להפרד בחודשים הקרובים - מסיבות אישיות שאינן קשורות לרכב.

מי שעוקב אחר השרשור / מכיר את ה'נפשות הפועלות' יודע באיזה אקזמפלר מדובר.

אם מישהו תוהה - זו לא מכירה לטובת "שדרוג", אז אין טעם לשאול ל-מה אני עובר (:

אני עדיין לא בשל לפרסם מודעת מכירה מסודרת, אבל אם יש כאן מישהו שיהיה מעוניין לבדוק את הנושא, מוזמנים ליצור קשר בה"פ לקבלת פרטים מלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהסיבות לפרידה טובות.

תודה על השרשור, הוא בהחלט יהווה אחלה אינדיקציה למעוניינים בתלתן שמחפשים מידע.

לדעתי אפשר היה לרכז את כל השרשורים המתמשכים לטובת פורום ייעוץ ומכירה (פוקוס של מיסטרB, פיקנו וגולייטה של רומן וכדומה).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,

איכשהוא - לא ראיתי את ההודעה שלך מאז אפריל והפגישה שלנו שסיימה אצלי "סשן" של תקופת חיים מאוד קשה שלצערי נגמרה לפני שבועיים רק ואני עדיין מתאושש - אבל לפחות אצלי החיים, אני מקווה יתפסו לשנים הקרובות, כוון חיובי בלבד.

הכינוי של אפרופו "כוח הלאנוס" זה בגלל שהיתה פעם דייהו לאנוס וכעבור שנה לא היתה יותר לאנוס ולמען האמת לא היה לה מעולם כוח - אז לא כוח ולא לאנוס או במילים אחרות לא דובים ולא יער - זו משמעות הכינוי.

עצוב לי לשמוע שאתה נאלץ להפרד מהאיטלקיה הזו אבל אני מקווה שזה רק לטובה ובסופו של דבר תזכור שמדובר במותרות ויש תקופות בחיים בהן אנו נהנים מהן ויש תקופות בחיים בהן אנו נאלצים לוותר עליהן.

הייתי מוכן לוותר על כל המותרות בחיים שלי כרגע לו הייתי יכול לבטל את מאורעות החודשיים האחרונים בהן - סה"כ הכל בסדר, באמת - אבל מותרות הן מותרות.

תתעודד איש יקר! רק בריאות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

העלתי מודעה כאן באתר, וגם ביוטיוב

מקווה שתעבור לבית טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...