Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה ספורט 2010 פרוייקט מתעדכן

שימו לב! השרשור הזה בן 3058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

קניתי החודש סיאט איביזה ספורט נפח 1600 שנת 2010 ידנית.

האוטו במצב שמור יחסית, אך יש דברים שצריך לסדר,לתקן,ולהוסיף.

בשרשור פה אני מתכנן לעדכן אותכם בכל מה שאני אעשה ברכב, עם תמונות והסברים עד כמה שאפשר.

אז מה בתכנון כרגע?

1)פוליש חיצוני מלא לרכב וקצת טאץ' אפ במקומות מציקים.

2)ניקיון פנימי מלא, לכיסאות, דש בורד ושטיח הרכב.

3)החלפת דברים פגומים.

4)החלפת כל נורות הרכב ללדים, ובאור הראשי ובערפל נורות MTEC

5)קצת מדבקות. (בטעם טוב אני מבטיח)

6)טיפול מלא לרכב,החלפת שמנים,פלגים,כל הפילטרים.

7)צביעת קליפרים.

ככה קניתי את הרכב:

חיצוני:

1.jpg2.jpg

פנימי:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

סווירלס חיצוניים(מצטער שהאוטו מלוכלך, אשתדל לצלם שוב לפני הפוליש)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

מקווה שתהנו, אשמח לתגובות בכל שלב. 8)

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש,

עבודה רבה לפנייך, תעשה חיל לרכב שלא שמרו עליו במיוחד.

אל תשכח לעדכן בסיום שנראה את התוצאות.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב יפה.

מאיפה אתה בארץ? אני בדיוק התחדשתי במכשיר ניקוי ריפודים חדש, הזרקה/יניקה. מאוד רוצה לתת לו TEST RUN, כרגע לספה שלי הוא חולל פלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב יפה.

מאיפה אתה בארץ? אני בדיוק התחדשתי במכשיר ניקוי ריפודים חדש, הזרקה/יניקה. מאוד רוצה לתת לו TEST RUN, כרגע לספה שלי הוא חולל פלאים.

מה קנית בסופו של דבר?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם :)

m.l תודה רבה על ההצעה,ניקיתי היום את הכיסאות הפנימיים, אני מצרף תמונות והסבר על התהליך:

*אז ככה, לפני הכל הוצאתי את השטיחים המקוריים, ואת הכריות של הכיסאות האחוריים החוצה.

דיללתי apc של שופרסל ביחס של 1-6, מגבות מיקרופייבר, קיטורית נחמדה, שואב אבק רטוב,מברשת שטיחים,והרבה כוח בידיים ורצון.

התהליך הוא כזה: מרססים על כל הכיסא באופן שווה את ה apc (כדי ליצור אחידות בזמן הייבוש), איפה שהיה כתמים קשים יותר ריססתי יותר apc. נתתי לו בערך חצי דקה לנוח על הכיסא, שפשפתי עם המברשת שטיחים את כל הכיסא ואת הכתמים, ולאחר מכן עברתי עם הקיטורית על הכתמים הקשים וכשהאזור עוד עם ניגבתי חזק עם מגבת מיקרו.

לאחר שכל הכתמים ירדו שאבתי שאריות מים עם שואב האבק, ושמתי מאווררים לכיוון הכסאות לייבוש.

התהליך אותו דבר לכל הכסאות.

*את שטיח הרכב תחילה שאבתי שאיבה יסודית, לאחר מכן ריססתי ב apc מדולל, שפשפתי עם מברשת קשה יחסית, ולסיום שאבתי שאריות מים. גם תא מטען נוקה באותה שיטה.

*דש בורד נוקה בעזרת apc מדולל 1-10, ומברשת עגולה, לסיום ניגוב עם מגבת מיקרו, וחומר לדש בורד של סונקס (זה מה שהיה לי באותו רגע).

לפני התמונות חשוב לי להבהיר, התמונה לא עושה חסד עם המצב האמיתי של הכיסאות והם צולמו לפני ייבוש מלא, הכיסאות במצב חדש לחלוטין ואין שום כתם עליהם.

20151214_161826.jpg20151214_161830.jpg20151214_161839.jpg20151221_182404.jpg20151221_182447.jpg

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד,תצלם באור יום כשזה יהיה יבש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו נראה טוב מאד ! כמה סבלנות יש לך :) אני כל יום מנקה את המושבים מה 2 כלבים שאיתי

בתכלס אני שואב FAKIR ידני ובדר"כ זה מספיק, באמת אני צריך להוציא ולשטוף בפעם בכמה חודשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, ביומיים האחרונים בוצע לרכב טיפול פוליש, התוצאה לדעתי מעולה, יש כמה מקומות שלא הצלחתי להוריד את כל השריטות,צריך לעשות שלייף סבון, וזה משהו שמעולם לא ביצעתי, לכן העדפתי להשאיר את זה ככה כרגע.

החומרים שהשתמשתי בהם:

סבון כלים.

פלסטלינה סינית.

פוליש מנזרנה 400 (גס עם ברק).

פוליש cg v36

גלייז black light

ווקס meguiars למכוניות שחורות.

אוטם אופטיסיל.

אנדורנס לצמיגים.

פדים של לייק קאנטרי hd כחול (גס) ואדום (עדין).

סבון שטיפה של מגס,הצהוב.

קצת על התהליך:

בהתחלה שוטפים את כל הרכב עם סבון כלים כדי להסיר את כל הלכלוך וחומרים שאולי בעל הרכב הקודם השתמש בהם, לאחר מכן עברתי על כל הרכב עם פלסטלינה, בוצע פוליש גס לכל הרכב, לאחר מכן פוליש עדין, גלייז, אוטם, ווקס.

סה"כ לקח לי יומיים להשלים את התהליך, לדעתי יצא מדהים.

1.jpg20151221_105127.jpg20151221_105134.jpg20151221_110728.jpg

הרכב לאחר פלסטלינה:

20151221_111524.jpg20151221_111535.jpg

תמונות של כמה שריטות+ גלייז: (אין לי תמונות של הרכב אחרי פוליש, לפני הגלייז).

20151221_111602.jpg20151221_150044.jpg20151221_150057.jpg

עריכה אחרונה על ידי dprt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך

תוצאה סופית:

20151221_155723.jpg20151221_155730.jpg20151221_155740.jpg20151221_155750.jpg20151221_155756.jpg20151221_155833.jpg20151221_155837.jpg20151221_155841.jpg

אשמח לתגובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...