Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה - המחשב מדווח שהדלת פתוחה כאשר היא סגורה לגמרי

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 3062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק, זה באמת לא היה חכם... אמרתי לעצמי שמקסימום ויהיו בעיות, נחזיר את החוט ונגמר הסיפור. עשיתי סבב בפירוקיות, משום מה אין להם פנדות, התקשרתי לכמה מרכזיות. יש גם עוד חלקים שאני צריך....

אין לי ניסיון ולא הייתי מודע לזה שביטול של חוט אחד "כל כך זעיר" עלול לגרור תגובת שרשרת כזאת.

קראתי באיזשהו פורום בחו"ל שבמצב כזה ניתוק המצבר ללילה שלם יכול להחזיר את המערכת לפעולה, לא יודע אם יש דברים בגו, נתקתי את המצבר ומחר בבוקר אנסה לחברו בשנית ולראות כיצד זה משפיע.

במידה ולא, לא יהיה מנוס מלגרור את הרכב למוסך שמשון ביהוד.

אבל יש מצב שמדובר בסתם צירוף מקרים מטורף, היתה לי תחושה שיש איזושהי בעיה במשאבה עוד לפני, שכן בזמן האחרון היא התחילה לבנות לחץ לעיתים מאד תכופות, ואם אני מבין נכון, היא לא אמורה להיכנס לפעולה כל 5 דקות בזמן נסיעה.

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא בפורומים בחו"ל ולהביא פתרונות עקומים לפורום שלנו מבלי לבדוק את כול ההשלכות של האילתור זה פשוט מחדל שדורש בדיקה. חוץ מהבעיה שנתקלת בה אל תשכח שגם משאבת הדלק ברוב הרכבים נכנסת לעבודה למשך כמה שניות בכדי לבנות לחץ במערכת עם פתיחת דלת צד הנהג בכדי להקל על ההתנעה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הקוראים העתידיים: בסופו של דבר לא היה קשר בין ניתוק החוט לבין התקלה בגיר שהופיעה לאחר מכן, סתם צירוף מקרים. הרכב נגרר למוסך שמשון, שם התגלה שהמשאבה סיימה את חייה (הן מחזיקות בערך 4-5 שנים בגיר הרובוטי של פיאט, dualogic.). לצורך העניין, גם אם אכנס מדלת הנוסע ואתחיל בנסיעה (ועשיתי זאת לא מעט פעמים בעבר כאשר חניתי במקומות צפופים) הרכב אמור לנסוע בלי שום בעיה כי המשאבה בלי שום קשר תתחיל לבנות לחץ כאשר מסובבים את הסוויץ'. כששאלתי את חיים ממוסך שמשון את השאלה המתבקשת, אז למה המשאבה נכנסת לפעולה כאשר פותחים את דלת הנהג? התשובה הייתה: כדי להבטיח שיהיה לחץ תקין במערכת כבר בשניות הראשונות לאחר ההנעה והנהג יוכל להתחיל בנסיעה באופן מיידי.

הפתרון של ניתוק החוט הוא לא מומלץ מהסיבה הנ"ל, לכן מי שנתקל בבעיה הנ"ל האפשרויות הן:

-להחליף את כל המנעול בדלת הנהג, שכן המיקרוסוויץ' מובנה בו. (יקר)

-ליישם את הפתרון שהציע בוקי כדי לשמר את חיווי פתיחת הדלת תקין. (זול מאד למי שיש את הידע הטכני הנדרש.)

בסופו של דבר הפתרון לבעיה שהופיעה ושבגללה הגיר לא עבד, היה החלפת המשאבה של הרובוט למשאבה משופצת במוסך שמשון וכרגע הכל מתפקיד כרגיל.

כרגע לאחר שיגאל חיבר בחזרה את החוט הבעיה שבגללה התחלתי את השרשור לא הופיע בשנית, לכשתופיע איישם את הפתרון שהציע בוקי.

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...