Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן שחוסם אותי בכוונה, מה עושים?

HybridBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 3069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתה חניה ברחוב במרחק סביר מהבית שלי אז החנתי חד פעמית בחניה (ציבורית כן, לא שלו) שהוא ושכן אחר סידרו עם משטח בטון.

הוא החליט שהחניה היא פרטית שלו וחסם אותי בכוונה.

הזיז רכב אחר שהיה לידי ונצמד מצד ימין ואז עם רכב אחר חנה באלכסון כדי שאני לא אצא.

מה אפשר לעשות? (אני בדיוק מתקשר למשטרה אבל אני בספק אם יעשו משהו)

אני צריך לצאת מחר בבוקר והוא לא מוכן להזיז את הרכב (הרכבים שלו לא יהיו בשימוש בזמן הקרוב)

20151125_195712_HDR.jpg

20151125_195724_HDR.jpg

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע עד כמה יעיל הפיקוח העירוני אצלכם , אבל הייתי ממליץ אם הוא אכן יעיל לפנות אליהם כדרך המוקד העירוני על מנת שיבואו לתת לו דוח על הפרעה לתנועה.

אם תעשה את זה כדרך המשטרה , סביר להניח שהם יצלצלו אליו קודם שיזיז את הרכבים, הרעיון שהוא יקבל דוח.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך לעשות 2 דברים:

1. התקשר 100 ודווח על כך שבעת שחנית בחנייה ציבורית חנה לצידך רכב

שחסם אותך באופן מלא מהאפשרות לצאת. ינסו לאתר אותו ולדרוש ממנו להזיז

את רכבו במיידי, במידה וזה לא יצליח תגיע ניידת.

2. יחד עם התמונות האלו, גש לתחנת המשטרה והגש תלונה נגד אותו שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה. אם תוך 15 דקות לא יזוז פיקוח עירוני. אם לא יעזרו שוב משטרה, ואז שוב פיקוח עירוני. בסוף ישימו לו דו"ח.

חבר שהגיע אליי מכפר סבא לא שם לב וחסם חניה של כניסה לבניין. אל תשאל איך ולמה, לא שם לב. זה מצחיק כי שאלתי אם רוצה לחנות בשלי והוא אומר לי "לא הנה מצאתי".

אחרי 15 דקות טלפון מהמשטרה להזיז את הרכב. עד שירד במעלית הגיע לרכב כבר היה שם דוח של פקח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק פיקוח עירוני, אם הם רציניים.

עשו לי פעם תרגיל דומה בעבודה (מקום שבו מקובל לחסום ולהשאיר מספר טלפון - אבל האהבלית לא השאירה מספר), התקשרתי למשטרה, לא עשו דבר.

לעומת זאת ליד הבית הפקחים הערוניים שהזמנתי השאירו לחצוף תפק נחמד עם קנס של 250 ש"ח.

אל תשכח - לעיריה יש מוטיבציה להטיל קנסות, הם מגיעים לקופה שלה. הקנסות של המשטרה מגיעים לקופת האוצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה מניאק. פשוט ישראלי אלים, קקה ופרנציפיסט מסריח שבטח מנסה לתעל את הכעס שהוא צבר על אשתו עקב חוסר סקס לציבור הרחב.

אני חושב שפונים למשטרה במקרים כאלו. בכל מקרה, תעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש עדכונים מהשטח?

אם הייתי במקומך, הייתי פשוט יוצא. אח"כ שהשכן היה בא בטענות, הייתי מכחיש הכל :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים אני עוד אכתוב כאן "ג'ק עגלה הוא לא רק מכשיר שעוזר בהחלפת גלגל" ?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות! הסתדר.

להפתעתי המשטרה סידרה את זה ממש מהר.

להזיז את הרכב או משהו בסגנון- ממש לא, אני לא עבריין ולא פועל ככה.

דרך אגב השכן הוא גם חבר (טוב היה חבר) שלמד איתי בשיכבה, פחות בקשר בזמן האחרון.

ציפיתי ממנו להבין שזה חד פעמי אבל יש כאלו אטומים, חבל..

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בשני מקרים שחסמו אותי (חיפה) המשטרה הייתה די יעילה, ולאחר כעשר דקות הרכבים הוזזו ע"י בעליהם. כמובן שהייתי שמח יותר אם היו מקבלים גם איזה קנס על הדרך. במקרה השני הנהג יצא בשש בבוקר להזיז את האוטו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זו לא עבריינות כשאתה לא גורם לנזק או מזיז את הרכב בנהיגה בו.

אבל הכי חשוב שהכל הסתדר כמו שצריך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכן אותנו, מעניין לדעת מה סוף הסיפור.

אותו אישה טמבלית שחנתה עקום חסמה את הרכב, שהגלגל הקדמי שלה מסובב והוא במרחק של 2 ס'מ מהג'אנטים שלי, אי אפשר היה לצאת. מפה לשם התקשרתי למשטרה, הם לא עזרו במיוחד, הגיעו איזה 2 מובילים שהיו באזור ועזרו לי לדחוף את הרכב שלה.

השארתי פתק- את חוצפנית ולא יודעת לנהוג. (הרכב מאובזר בצבע ורד, קשה לפספס את מין הנהגת)

נ.ב 4 שעות אחרי זה התקשרו מהמשטרה לשאול אם הסתדרתי, תודה באמת.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...