Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול דוח תנועה בגלל טעויות

שימו לב! השרשור הזה בן 3073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב!

קיבלתי דוח בגלל שעקפתי פקק תנועה לכיוון פניה שמאלה ברמזור. (יש לי סיבה.. אבל אני לא בא להצטדק עכשיו..)

אני בעזותי דילגתי על כל הפקק ונעמדתי ראשון ברמזור בכדי לפנות שמאלה.

בערך כחצי דקה אחרי שנעמדתי שם הגיע שוטר רכוב על אופנוע ואמר לי להיעמד בצד אחרי הפניה שמאלה.

פניתי שמאלה ונעמדתי בצד והוא הביא לי דוח על העניין.

בדוח שהוא מילא כתוב:

"הנ"ל נסע בנתיב אמצעי שממנו מותרת הנסיעה ישר בלבד לפי החיצים שסומנו על הכביש בנתיב נסיעתו, כאשר בנתיב הימני שממנו מותרת הפניה ימינה בלבד היה פקק ארוך. הנ"ל עקף את כל התור הימני ופנה ימינה בניגוד לכיוון החץ שבכיוון נסיעתו אני נסעתי אחריו עם אופנוע"

ושאלתי היא:

כל הסיפור היה, רק שבצורה ההפוכה. הפקק היה עבור הפניה שמאלה - ואני עקפתי את התור ופניתי שמאלה, וכך גם השוטר אחרי. ולא ימינה כפי שצויין בדוח.

האם זו עילה לביטול?

במידה וכן - האם הם לא מצלמים אירועים כאלו בדיוק בשביל שלא יקומו "חכמולוגים" כמוני מול שוטרים דיסלקטים?

בנוסף - אין לי עבירות תנועה בחמש השנים האח'. אבל לפניהן היו לי.

עריכה אחרונה על ידי ben31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הקנס, 250 שקל, לא?! בשביל זה תלך לבית משפט ותשרוף יום שיעלה לך יותר ואולי תחטוף קנס כפול כי השופט שונא בריונים שמצפצפים על כולם ועל החוק (זאת נחשבת לעבירת בריונות). חובת ההוכחה עליך להוכיח שהשוטר טעה וגם אם תוכיח ותצא זכאי, כאמור שרפת יום עבודה ונסיעות שיעלו לך יותר. בכל אופן, אולי לפעם הבאה תלמד להמתין בסבלנות כמו כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייני זו טעות לא רלוונטית. תגיד לשופט - השוטר טעה, הפקק היה לפנייה שמאלה ואני דוקא נדחפתי מימין, ותקבל את הזובור מבית המשפט.

שלם את הקנס, והסק מסקנות.

ואכן, הלוואי שיהיו הרבה יותר שוטרים כאלו.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הקנס, 250 שקל, לא?! בשביל זה תלך לבית משפט ותשרוף יום שיעלה לך יותר ואולי תחטוף קנס כפול כי השופט שונא בריונים שמצפצפים על כולם ועל החוק (זאת נחשבת לעבירת בריונות). חובת ההוכחה עליך להוכיח שהשוטר טעה וגם אם תוכיח ותצא זכאי, כאמור שרפת יום עבודה ונסיעות שיעלו לך יותר. בכל אופן, אולי לפעם הבאה תלמד להמתין בסבלנות כמו כולם.

הקנס הוא 500 + 6 נקודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין הנאשם טרם ציין את הסיבה החשובה שהכריחה אותו לבצע את העבירה...

למה בדיוק משנה הסיבה?

יצאתי חרא. ודי.

לא הייתי צריך לעשות את זה גם עם הסיבות והתירוצים שיש לי.

אני כל בוקר נוסע שם ומחכה כמו ילדה טובה.. אני לא מהעוקפים הקבועים.

היה לי משהו הבוקר שחייב אותי.

אבל שוב - אם לומר את האמת - הגיע לי דוח. עשיתי שטות.

אז מה? ארקוד לעצמי על הדם? לא! למדתי, יותר לא אעשה את זה אף כשישנן סיבות ראויות באמתחתי.

אבל אם יש לי דרך לחסוך 500 ש"ח אני אנסה לחסוך אותם.

תוכל לעזור לי?ץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הטפות המוסר מיותרות פה, הבחור מודע היטב למה שעשה וזה לא משהו שהוא עושה כמנהג.

ולענייננו - האם מצויין בדו"ח שם הצומת/מיקום ביצוע העבירה ? האם יש בכלל פנייה ימינה בצומת הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הטפות המוסר מיותרות פה, הבחור מודע היטב למה שעשה וזה לא משהו שהוא עושה כמנהג.

ולענייננו - האם מצויין בדו"ח שם הצומת/מיקום ביצוע העבירה ? האם יש בכלל פנייה ימינה בצומת הזה ?

היי

כתוב שם הצומת.

ואין בצומת הזו פניה ימינה כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

כתוב שם הצומת.

ואין בצומת הזו פניה ימינה כלל.

לא יחזיק בבית המשפט. אכן ביצעת את העבירה, בין אם בגלל שטעית או בגלל שרצית לחתוך את כל הפקק.

אם תגיד לשופט שהפניה הייתה שמאלה במקום ימינה - סיכוי טוב שינזוף בך על בזבוז הזמן בבית המשפט ועל הנסיון הפתטי לבטל את הקנס עקב טעות טכנית-רישומית מינורית שלא סותרת כלל את המעשה עצמו.

בכל אופן, יש הרבה מאוד "טועים" כאלו בכל יום ובכל שעה, למען האמת, מדובר במאות אלפי ישראלים שטועים, אך הם לא טועים ומחליטים לפנות כמה מכוניות לפני הרמזור, זה בדרך כלל קורה ממש בסוף הרמזור, כשכבר ה"טועים" עקפו את כולם. רוב הישראלים גם חוזרים על אותה "טעות" בכל יום בדרכם לעבודה שכן הטעות הזו חוסכת להם 3 דקות אבל מסכנת אותם, את הנהגים האחרים והכי חשוב: רוצחת באיטיות את "תרבות" הנהיגה הישראלית, כי אחר כך כולם מרגישים פראיירים בגלל האחרים ש"טועים" והם גם רוצים להתחיל לטעות. אני לא בטוח שאתה "טעית" בכוונה אבל תסכים איתי שיש סיכוי ענק שכן. אגב, במדינה סבירה עם תרבות סבירה, מה שהיית אמור לעשות בצורה תרבותית הוא להמשיך לנסוע ישר, לפרסס ולחזור לפניה הנכונה שלך. זה ככל הנראה היה גוזל מזמנך עוד 60 שניות אבל חס וחלילה שלא נרגיש פראיירים (אוקסימורון שכן העם הישראלי הוא הפראייר ביותר בעולם). יודע מה, גם אם נאלצת לפנות לכביש מהיר, זה ככל הנראה היה גוזל מזמנך 7 דקות, אבל זה פשוט יותר מידי לסטנדרט הישראלי. האמת היא, שאם התרבות פה הייתה ממוצעת ולא בחזקת זוועתית ומלחמתית, אז היית יכול לאותת ולהכנס ראשון לרמזור ואף שוטר לא היה עוצר אותך כי היה ברור לו שמדובר בטעות, אמיתית.

אתה יודע למה אני בטוח ש"טעית" בכוונה כדי לעקוף? כי הגעת עד לכאן כדי להבין אם אתה יכול לבטל קנס ולהלחם ברשויות למרות שאכן ביצעת את העבירה המדוברת, בטענה על טעות טכנית רישומית. ישראלי קלאסי.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יחזיק בבית המשפט. אכן ביצעת את העבירה, בין אם בגלל שטעית או בגלל שרצית לחתוך את כל הפקק.

אם תגיד לשופט שהפניה הייתה שמאלה במקום ימינה - סיכוי טוב שינזוף בך על בזבוז הזמן בבית המשפט ועל הנסיון הפתטי לבטל את הקנס עקב טעות טכנית-רישומית מינורית שלא סותרת כלל את המעשה עצמו.

בכל אופן, יש הרבה מאוד "טועים" כאלו בכל יום ובכל שעה, למען האמת, מדובר במאות אלפי ישראלים שטועים, אך הם לא טועים ומחליטים לפנות כמה מכוניות לפני הרמזור, זה בדרך כלל קורה ממש בסוף הרמזור, כשכבר ה"טועים" עקפו את כולם. רוב הישראלים גם חוזרים על אותה "טעות" בכל יום בדרכם לעבודה שכן הטעות הזו חוסכת להם 3 דקות אבל מסכנת אותם, את הנהגים האחרים והכי חשוב: רוצחת באיטיות את "תרבות" הנהיגה הישראלית, כי אחר כך כולם מרגישים פראיירים בגלל האחרים ש"טועים" והם גם רוצים להתחיל לטעות. אני לא בטוח שאתה "טעית" בכוונה אבל תסכים איתי שיש סיכוי ענק שכן. אגב, במדינה סבירה עם תרבות סבירה, מה שהיית אמור לעשות בצורה תרבותית הוא להמשיך לנסוע ישר, לפרסס ולחזור לפניה הנכונה שלך. זה ככל הנראה היה גוזל מזמנך עוד 60 שניות אבל חס וחלילה שלא נרגיש פראיירים (אוקסימורון שכן העם הישראלי הוא הפראייר ביותר בעולם). יודע מה, גם אם נאלצת לפנות לכביש מהיר, זה ככל הנראה היה גוזל מזמנך 7 דקות, אבל זה פשוט יותר מידי לסטנדרט הישראלי. האמת היא, שאם התרבות פה הייתה ממוצעת ולא בחזקת זוועתית ומלחמתית, אז היית יכול לאותת ולהכנס ראשון לרמזור ואף שוטר לא היה עוצר אותך כי היה ברור לו שמדובר בטעות.

מודה ומרכין ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...