Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטום דלתות קדמיות

Michael_N
שימו לב! השרשור הזה בן 3090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

החלפתי את הרכב והגיע הזמן לחשוב על בנייה של מערכת סאונד מעט יותר רצינית מהקיימת.

כל דבר יהיה בזמנו ולכן עד שאפנה תקציב ראוי אני רוצה להתחיל לחשוב על איטום הדלתות. זה כנראה המוצר היחיד שאקנה מחו״ל ויקח לו זמן להגיע ארצה.

כאן נכנסת לתמונה השאלה: איך מתחילים?

אני מכיר פחות או יותר את השמות של ״השחקנים״ בתחום אבל לא מכיר אותם מספיק כדי לדעת לבחור בינהם.

איזו חברה מומלצת? איך בוחרים דגם? אני מעוניין לבצע איטום של 2 הדלתות הקדמיות.

שאלה יותר חשובה היא מאיפה קונים? אשמח אם תוכלו לכוון אותי לחנות אמינה (אם אין הפרש גדול וניתן לרכוש בארץ - מה טוב).

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ספונסר הפורום אודיו סיסטם הינו היבואן של מוצרי מותג דינאמאט בארץ.

כל בית עסק או מתקין אשר עובד מולם יכול למכור לך את מוצרי הבידוד של דינאמאט כאשר ההמלצה שלי היא לקנות קיט שתי דלתות, יריעת דיינאליינר, רולור, אלכוהול 70 אחוז וקצת צמר גפן ופוליגל או דיקט או יריעות אלומיניום.

כלים שתזדקק להם הינם מברגה רצוי גם מברגת אימפקט, ברגים קודחים קצרים, מספריים או סכין יפנית, שולפני פלסטים לחילוץ דיפונים ומהדקי פלסטיק (לא חובה אבל עושה את העבודה נוחה יותר) וזוג ידיים טובות ומוכנות להרבה חתכים :-)

טוש סימון ונייר שקף (או בעזרת הפוליגל ופנס חזק) ודבק חבלה וגם מסקינגטייפ חזק.

סדר עבודה.

מסיר את הדיפונים.

מנקה היטב עם אלכוהול את הדופן הפנימית, הדופן החיצונית ואת גב הדיפון.

מדביק את נייר השקף או לסירוגין פוליגל (שניתן להאיר מאחוריו וכך לראות ברור את תחומי המחיצות הטכניות (החורים שצריך לסגור).

מדביק אותם בעזרת מסקינגטייפ.

מסמן עם טוש הסימון את החורים וגוזר עם רווח של ס"מ יותר בכדי שיהיה לך את מה לתפוס.

בשלב זה אתה נותן שכבת כיסוי של 50 עד 75 אחוז משטח הדופן החיצונית (זו שפונה לכביש) ובעיקר מאחורי הרמקול.

סגירת מחיצות בדופן הפנימי

עכשיו - אם אתה מתכוון לסגור עם קלף אלומיניום את המחיצות הטכניות - אתה תצטרך מספרי פח (והרבה פלסטרים וגם מישהו שיזעיק מד"א במידה ואתה רשלן :lol: ) - מברגת אימפקט וברגים קודחים קצרים.

אתה מעתיק את נייר השקף או הפוליגל לקלף האלומיניום, גוזר - מצמיד לדופן שוב עם מסקינגטייפ או קצת דבק חבלה - קודח למקום.

אם אתה מתכוון להשתמש בפוליגל עצמו (לדעתי עם שכבה של חומר בידוד מעל זה מספיק חזק) - תדביק אותו כבר עם דבק חבלה למקום.

עכשיו מה שנשאר לך זה לעשות שכבה של כיסוי של 70 אחוז עד כיסוי מלא של הדופן הפנימי.

ולבסוף לשים שכבה מלאה או על הדופן הפנימית או על הדיפון - של הדיינאליינר.

בהצלחה.

לא מדובר בעבודה קשה - באמת שלא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החברות אני מאוד אוהב את STP. יש להם מוצר חדש AERO. חומר מוסיף אובי,אך ממש כל ולא מכביד על הדלת.

STP GOLD , SILVER ,AERO טובים לדלתות. בתוספת ספוג סופג רעשים.

יש כמה חברות נוספות לבידוד דלתות. אין יבואן בארץ לSTP, הייה נסיון של כמה אנשים לקנות חומרים שונים. כמו SKIHIGHT. גם חומרים זולים. לא הייה לי נסיון עם דברים זולים שנמכרים בארץ ובחו"ל. אני יותר מעמין בתוצעה והשווה אחד מול השני אף אחד לא עשה. זה 100%.

לכן התפקיד הוא להוריד רזוננס מהדלת גם עם חומרים זולים ניתן להגיע לתוצעה טובה.

אני יכול לתת דוגמה איך לבודד את הדלת טוב יותר מאשר לעשות 2,3,4 שכבות.

לקחת פרופיל אלומיניום ולהדביר עם הדלת מבפנים. על המד הפנימי של הדלת. עבןדה לא קשה, יתן תוצעה פי כמה טובה מבידוד כפול ומשולש. יתן חוזק לדלת שלך בחי מסה מיותרת. אחרי זה 70% מהשטח לבודד עם בידוד. תקבל תוצעה פנטסתית.

https://www.drive2.ru/l/1225962/

https://www.drive2.ru/l/2349492/

https://www.drive2.ru/l/3938159/

זה ממש פורנו!!! )))

https://www.drive2.ru/l/3735702/

https://www.drive2.ru/l/3985829/

https://www.drive2.ru/l/288230376153070091/

eaTPwZ1eXDU.jpg

img58949644.jpg

materials.jpg

עריכה אחרונה על ידי mefisto

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תמונות קשות.

בידוד במהדורת חולי נפש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי זה אולי פורנו,אבל פרופילי אלומיניום פלוס בידוד עם שכבה אחת לא בשמיים ויתן חוזק אדיר.

גם יהיה זול יותר מכמה שכבות של בידוד. לא נפוץ בארץ פטרון מסוג הזה,אבל הוא יעיל ומשתמשים בו בהמון מקומות.

אם לסגור בצורה טובה את הפתחים טכניים לדוגמא עם STP ALUM

בשימוש נכון עם חומרים מתאימים זה הופך לסיפור לא כזה יקר.

כמובן עם זוג ידיים.

IMHO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור - מצד שני תראה עם איזה חומרים הם עובדים בכדי להדביק את הפרופילים - כפפות גומי, זה משהו שאתה צריך בשבילו סביבת עבודה מבוקרת ולדעתי הרכב מושבת לכמה שעות בכדי שהחומר יתייבש.

בכדי לעשות בידוד עם חומרים ייעודיים אתה יכול לסגור את כל הסיפור בכמה שעות עבודה בודדות וזה כשאתה עובד ממש לאט ובסבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכון. אפשר לעשות זאת בשלבים או להדביק ואז לעשות משהו אחר ואחרי כמה זמן לבודד.

רוב התלונות הן תמיד על עלות ולא זמן עבודה. פה לטעמי עלות יורדת או לא מושפעת משמעותית. דבק, אלומיניום ומסור. וכמובן זמן.

לא כזה סיפור.

הרי גם בידוד יש כזה שצריך לחמם אותו עם פן. לרוב פן הוא לא נייד וזה הופך לסיפור. אני חושב שבסופו של דבר לא משהו שימנע ממני לעשות זאת ברכב הבא שלי. רק שיגיע כבר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אדי ומפיסטו (סרגיי?),

לא תכננתי לבצע את העבודה בעצמי אבל אחרי ההסבר המפורט אחפש מדריך וידאו רציני ואשקול שוב, צריך לראות בוידאו כדי להחליט.

אדי, ציינת יריעת דיינאליינר ורולור. מה אלה? לא יצא לי להיתקל בשמות הללו.

יש דגם ספציפי שכדאי ללכת עליו (דיינמאט / STP)? מחפש להישאר בתקציב שפוי, למרות שאפשר לבצע איטום מהיום עד מחרתיים...

You may kiss the bride.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showtread.php?429259-%D7%91%D7%99%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%A8%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%A1%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%A2-quot-%D7%99-%D7%A0%D7%A6%D7%99%D7%92-STP&highlight=stp

זה שרשור שיכול אולי לעזור להבנה.

לבצע איטום לבד יותר כל מלעשות התקנה טובה לבד.

אם יש לכה ידיים ישרות,(לא שני ידים שמאליות) יקח לך שעתיים פלוס מינוס לעשות את זה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר, אעבור על הסרטון מחר בעבודה.

השאלה הכי חשובה מבחינתי היא איזה איטום לקנות? יש דגם בסיסי מומלץ? מקום מומלץ לקנות ממנו?

ראיתי שהקיטים מגיעים במס׳ גדלים, קצת מבלבל.

You may kiss the bride.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל -

אני גם שוקל את העניין. תעדכן אותי בוואטסאפ מה מי מו, אולי אצטרף אליך ברכישה/התקנה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי,אני פעמיים עבדתי עם STP. יש לך:

GOLD- עובה מביניהם. משהו 2 פלוס ממ עובי

SILVER - משהו כמו 1.5 ממ עובי, קצת יותר זול מGOLD

AERO, הוא הכל מביניים, עובי אני לא זוכר. יש לי דודמאות של כל החומרים שלהם.

מבחינת STP, דף אחד בגודל של 75*50 סמ. זה הספיק לי בהונדה סיוויק לשכבה אחת של דלת.

לשתי דלתות לקחתי 4 דפים. זה בהחלט מספיק.

אם יש לך שותף לקנייה. הייתי קונה אולי BULK שלם של 10 דפים SILVER פלוס ספוג שלהם דף לכל דלת (STP SPL)

פלוס פרופילים אלומיניום לחיזוק של דלת (אבל פרופילים להדביק לפני בידוד)

זה לטעמי סוגר לך סיפור

IMHO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרגיי - מה העלות פחות או יותר ללוחית אלומיניום שכזאת?

אני זוכר שהמוצר של דיינאמייט הוא יקר באופן פשוט מגוחך.

קפיצה קטנה למפעל אלומיניום, קונה קלף בגרושים, זוג מספרי פח - כפפות טובות ופלסטרים ליתר בטחון ואתה סגרת את הפינה בגרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על כל פרופיל שהוא. אני לי או מקצועי למכירה. מה כבר יכול להיות פה?

כמו שאתה אומר, לקנות משהו אולי אפילו יש שאריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהתבלבלתי.

הפרופיל אלומיניום בא להחליף את היריעות בידוד או להצטרף אליהן? אם הוא מחליף אותן וכל שנותר הוא פשוט להתקין, אז זה מצויין. אחרת - זה מסרבל את העבודה (לעניות דעתי).

מה המטרה בלחזק את הדלת?

ושוב, השאלה הקריטית שלי היא מאיפה לקנות ברשת? אני בטוח שמי שהתנסה יכול לתת כיוון לחנות אמינה. לא רוצה ליפול על מוכרים / מוצרים מפוקפקים.

שבוע טוב!

You may kiss the bride.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...