Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסוויטצ' Netgear שהזמנתי מת אחרי יומיים, נטגיר ישראל אמרו שלא קשור אליהם, נטגיר ארה"ב אמרו שהם שולחים רק בתוך ארה"ב.

מזל שהמוצר נקנה מאמאזון ששלחו לי חדש היום עם AmazonGlobal Priority Shipping, מישהו יודע מה אופי המשלוח? UPS? כמה זמן מגיע בד"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 ש"ח? לא נשמע סביר מחיר סביר למותגים, אולי בשוק.

יש ליין ילקוטים של Jansport שנמכר בחנויות דיסקאונט בארה"ב ב-15 דולר.

גגל trans by jansport. קניתי כזה והוא מעולה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שפספס בפעם הקודמת מכונת גילוח של פיליפס ב 230 שח

https://goo.gl/tGqUww

דגם Philips S5320/06

הזמנתי, תודה רבה לך...

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני בנים שלי יש המכונה מהנגלה הקודמת. משתמשים,עושה עבודה סבירה, אבל לא ממלהיבה.

מצד שני - 230 ש"ח(ונדמהלישאז היה פחות)- שווה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרכני האבקות חלבון, יש חודש מבצעים אש בIHERB, תכניסו קוד קופון SNN610 ותקבלו עוד 5% הנחה...

רכשתי את האבקה הזו ב190 שקל ובארץ היא מתחילה מ350:

https://il.iherb.com/pr/BPI-Sports-Best-Protein-Advanced-100-Protein-Formula-Cookies-and-Cream-5-2-lbs-2-363-g/75423

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...