Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המבצע על ה-PS4 פרו חזר הבוקר עם סימן קריאה בולט עבורי - GT ספורט החדש. כמובן שקניתי, פלוס קונטרולר נוסף (חברה שלי משום מה חושבת שנוכל לשחק סופר מריו. וואו היא הולכת להתאכזב. מצד שני בטוח נמצא משהו אחר). קניתי גם The last of us כי אני זוכר שהוא הומלץ כאן.

תוריד את הרימייק של Giana sisters

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PS VR - בבלאק פריידי או לחכות לסייבר מונדי?

מתכנן על זה?

https://blog.us.playstation.com/2017/11/06/introducing-the-playstation-vr-skyrim-vr-bundle/

אופס נעלם לינק.

סורי על התשובה המאוחרת יש עומס...

https://goo.gl/UmmFyx

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה מחירים טובים למברגות/מקדחות ו/או לPS4/PS4pro באמזונים השונים לקראת בלאק פרדיי?

קרא קצת למעלה (לגבי ה-PS4) - בדיוק קניתי

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת תספורת לגבר.

יש עכשיו בהייטק זון את הרמינגטון hc5150 במאה שלושים כולל משלוח.

קראתי עליה ביקורות לא משהו על המסרקים וזה בשימוש אצלי.

מישהו התנסה?

או שיש המלצה למכונה אחרת במחירים האלו?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נקסוס 6P שאני מאוד מאוד אוהב כבר שנה וחצי, אך הוא מתעקש להיות לא אמין וכרגע מת לי שוב. אני רוצה לנצל את בלאק פריידי / סייבר מאנדיי להחליף אותו.

תקציב: 350-500 אירו בהתאם לתמורה שאקבל, מעדיף לא סמסונג (לא אוהב את ה-UI שלהם), זה הנקסוס השלישי שלי כבר. מה חשוב לי: חיי סוללה ומצלמת סטילס איכותית. בנקסוס היו רמקולים מעולים שזה בונוס.

המכשיר צריך להמכר מתוך אירופה ולהשלח לגרמניה. יש לי אמזון פריים אם זה עוזר. אשמח להמלצות, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרואה מבצעים טובים למחשבים [בארץ], אשמח שעדכן פה

אני זקוק לנייח אחד חזק + 2 ניידים סבירים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את BUG אני לא אוהב

KSP וAIVORY בהחלט ייבדקו

הבעיה שהמחירים של המבצע מופיעים מאוחר מדי באתרים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה לאוזניות טובות עד 100 דולר? אולי אוכל להשתדרג ברמה במסגרת ה-black friday או אירועי יום שני...

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.lastprice.co.il/SANDISK-SDSDQ~016G-Micro-SDHC-16GB?utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Blackfriday-sandisk

[h=1]כרטיס זיכרון Sandisk סנדיסק SDSDQ-016G Micro SDHC 16GB ב4 שקלים[/h]

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...