Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

15-20 ק"מ ביום כדאי להחליף רכב או להשאר עם מה שיש לי?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 3087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פג'ו 107 2012 רובוטית 100,000KM יד 2 מחברה להשכרה.

קניתי אותה לפני חצי שנה ואני דיי מרוצה חוץ מהנושא של הנוחות.

אני כל יום נוסע לרכבת כ- 15 ק"מ הלוך וחזור, מדי פעם נוסע בסופש"ים כ- 50 ק"מ.

בתאכלס, החסכון בדלק לא מתבטא פה ואני סתם סופג ירידת ערך רצינית+ מחירי ביטוח יחסית גבוהים.

מה דעתכם על כיוון של רכב ב- 10,000?

מצד שני חשובה לי מאוד האמינות וראש שקט ואין לי כח להתרוצץ בין מוסכם, בינתיים נסעתי כ- 11,000 ק"מ ללא תקלות. הנבואה ניתנה לשוטים אבל בינתיים נראה שהמצב בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב ב-10000 ש"ח - תצטרך :

יישור קו מן הסתם - לא ידועה עלות (יכולה להגיע גם לאלפייה-שתיים).

יהיה גם יותר ישן (ממה שיש לך) - צפי לתקלות בלאי רבות יותר.

אם הרכב הנוכחי בסדר - השאר איתו. קח בחשבון שאת ירידת הערך ברכב הנוכחי אתה גם "הרווחת" איכשהו בקנייה (קנית מהשכרה, אז איני חושב שירידת ערך לרכב כזה, צריכה להיות סיבה ראשית למכירתו. לגבי ביטוח - ברר אצל סוכנים אחרים אולי ניתן להוזיל עלויות).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש - קנית את האוטו בתשלומים, ועכשיו אתה מתבאס על התשלומים, שיעבוד, והצורך בביטוח מקיף.

לדעתי, אם אתה נהנה מהרכב הקיים, תישאר איתו. בהנחה ולקחת מימון מלא, או קרוב לזה, על האוטו, סכום שתקבל ממכירה לא יכסה לך את ההלוואה, ועדיין תשאר חייב.

ועם רכב ב10 אש"ח צפה לתקלות רבות, וצריכת דלק גבוהה יותר, מה גם שהוא רוב הסיכויים יהיה פחות נוח ומאובזר.

לדעתי פשוט תישאר עם הרכב הקיים ותספוג את ההלוואה והירידת ערך. מקסימום תבדוק אם אתה יכול להחזיר אותה מהר יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מחליף,אתה תגלה שאם תנסה למכור רכב בן 4 עם כזה ק"מ שהיה בהשכרה אתה תאבד הרבה כסף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלוש שנים, השכרה, וקילומטרז' כזה אין לך כבר כנראה הרבה ירידת ערך.

עם 11 אלף קילומטר בחצי שנה אתה לא מרגיש הבדל בחסכון בדלק ?

תישאר עם הרכב, כל החלפה תעלה לך הרבה יותר ממה שתנסה לחסוך במיוחד לרכב ישן בסכום שהצעת.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה להחליף .

את רוב הירידת ערך הרכב כבר עבר .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי אין הלוואה, כל הסכום על האוטו שולם במכה.

הנחת היסוד שלי אומרת, אין את כל הסכום נזיל וזמין לרכישה = לא קונים.

משפט חכם

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו 107 2012 רובוטית 100,000KM יד 2 מחברה להשכרה.

קניתי אותה לפני חצי שנה ואני דיי מרוצה חוץ מהנושא של הנוחות.

אני כל יום נוסע לרכבת כ- 15 ק"מ הלוך וחזור, מדי פעם נוסע בסופש"ים כ- 50 ק"מ.

בתאכלס, החסכון בדלק לא מתבטא פה ואני סתם סופג ירידת ערך רצינית+ מחירי ביטוח יחסית גבוהים.

מה דעתכם על כיוון של רכב ב- 10,000?

מצד שני חשובה לי מאוד האמינות וראש שקט ואין לי כח להתרוצץ בין מוסכם, בינתיים נסעתי כ- 11,000 ק"מ ללא תקלות. הנבואה ניתנה לשוטים אבל בינתיים נראה שהמצב בסדר.

אני חלש בחשבון או שנפלה כאן טעות?

לפי פירוט הנסיעות בתחילת ההודעה אתה לא אמור להגיע אחרי חצי שנה אפילו ל-4,000 ק"מ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר, את רוב ירידת הערך הרכב כבר עבר. אני הייתי נשאר איתו.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו המצב שונה ממקודם.

ועוד תיקון האוטו ברשותי 8 חודשים ולא תשעה.

הייתה תקופה של מס' חודשים שהיו לי נסיעות תכופות לת"א, עכשיו רוב הנסיעות הן קצרות.

בכל מקרה שאני חושב על זה, חזקתם את הדעה שלי להשאר עם האוטו הנוכחי.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...