Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג AVIS Express

dannyshu
שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט לגבי עסקת ליסינג "אוויס אקספרס".

מה שהכי מפחיד אותי בעסקה זה סוף התקופה כאשר אני מחזיר את הרכב.

באוויס טוענים שיהיה בסדר, אבל הייתי שמח לשמוע חוות דעת של אנשים במיוחד אם יש כאלו שהתנסו.

תודה מראש לכל העונים.

עריכה אחרונה על ידי dannyshu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה היא שברולט קרוז 1.4 טורבו 0 ק"מ כולל ביטוחים וטיפולים ב~ 1450 ש"ח לשלוש שנים פלוס מקדמה בגובה 7500.

לגבי החוזה, פרט להצעת מחיר עם מידע מאוד חלקי אין לי כלום ביד.

בגדול העסקה נשמעת משתלמת מאוד אבל לפי הפוסטים פה בפורום הרושם הוא שאוויס דואגים להכניס לחוזים שלהם סעיפים חד צדדיים שדי פוטרים אותם מההתחייבויות בחוזה.

לדוגמא הבחור אם הביטול עיסקה.

בנוסף אני תוהה, מה הסיכוי שאוויס ינסו להשלים את פאר המחיר מהמתחרים בסוף התקופה ע"י חיובים שונים שנוגעים לירידת ערך למשל.

הביטוי שהם משתמשים בו "החזרת רכב במצב סביר" ניתן לפרשנות מאוד רחבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקראת סיום בעסקת אוויס אקספרס (בעוד חודשיים צריך להחזיר את הרכב).

לפי מה שכתוב בחוזה שלי ההשתתפות העצמית המקסימלית במקרה של נזק הינה 1710 שקלים.

מקווה שלא יהיו הפתעות בתהליך החזרה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך העסקה לא היו בעיות, הייתה לי גם חבילת טיפולים וביטוחים והם הגיעו עד אליי לקחת את הרכב והחזירו אותו מטופל בתוך שעות ספורות.

בסה"כ אני מרוצה מהעסקה, אבל צריך לראות שתהליך ההחזרה ייגמר ללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האינפורמציה.

קיבלתי מהם את ההסכם לעיון.

אם הכל יהיה בסדר אני חושב שאני ילך על העסקה.

עריכה אחרונה על ידי dannyshu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מסיים עיסקה עוד שבועיים, עד עכשיו היה מעולה אבל במחירים הנוכחיים שקיבלתי השתלם יותר לקחת ליסינג מהעבודה.

אעדכן איך תהיה ההחזרה.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
אני מסיים עיסקה עוד שבועיים, עד עכשיו היה מעולה אבל במחירים הנוכחיים שקיבלתי השתלם יותר לקחת ליסינג מהעבודה.

אעדכן איך תהיה ההחזרה.

עדכן אותנו בבקשה איך הייתה ההחזרה אני חושב לקחת רכב מאוויס אקספרס וחשוב לי לשמוע ממך אם אתה מרוצה מהעסקה או לא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...