Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי מחשב חזק, אבל הוא לא סוחב 6 טאבים פתוחים באקספלורר. למה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 3087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי מחשב שנרכש ב 2011 ושודרג לאחרונה

מעבד INTEL 2600

זכרון פנימי 16GB DDR3 - נרכש לאחרונה

כונן ראשיSSD 256GB - חדש

כונן משני SSD 100GB

כונן שלישי 1TB רגיל

כרטיס מסך ג'יפורס 430

עבר ניקוי לא מזמן, משחה, הכל.

ווינדוס 7 פרופשיונל

בכל מקרה, אני פותח 6 טאבים באקספלורר (מתוכם 3 של ניתוח טכני, שכנראה כבד)

ועוד 3 טאבים בפיירפוקס (מתוכם אחד זה וואטסאפ)

בזמן גלישה בפייסבוק, לוחץ על תמונה של בנאדם והיא לא מצליחה להפתח, לפעמים זה לא פותח את ה פופאפ, לפעמים זה פותח ולא מציג תמונה.

זה מסתבר רק אחרי שאני סוגר את האקספלורר דרך מנהל משימות והוא נטען מחדש, ואז הכל טוב (לזמן מוגבל)

אקספלורר בשעת לחץ לוקח סך הכל 1.6GB מהזכרון

ופיירפוקס אולי עוד 1GB

סך הכל מנוצל 6-7GB בעומס, מתוך 16GB שקיימים

זכרון 16 גיגה אמור לסחוב את זה, במיוחד עם כונן SSD

אז למה בכל זאת הדברים לא רצים חלק ? מה גורם לזה ? מעבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעבד שלך בסדר גמור.

האם הטמפרטורות תקינות?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ווינדוס לא מנהל טוב את הזכרון.

כדי לוודא, תריץ לינוקס על המחשב שלך ותפתח שם את אותם דפי אינטרנט, וכך תוודא האם הבעיה היא ווינדוס.

קל להתקין לינוקס על דיסק-און-קי (למשל פאפי-לינוקס) ועלית המחשב תיעשה מהדיסק-און-קי, כלומר ללא שינוי במערכת ווינדוס הקימת.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על מה שרשמו לפני.

לדעתי יש בעיה בדיסק הקשיח.

ממליץ לך לעשות נסיון לעלות מערכת הפעלה מדיסק אחר לטובת בדיקה.

(אפשר גם משהו בסגנון של מה שיהודה-קיי רשם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לנתק את כל הדיסקים חוץ מהראשי החדש.

האם התופעה חדשה מהזמן האחרון או ממתי שהתקנת את הווינדוס מחדש? (אנימניח שזה בהמשך לשרשור שלך מלפני כמה שבועות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה מן הסתם התחילה מאז ההתקנה של הדיסק(שגם התקנתי ווינדוס נקי)

אבל זה לא קשור, לפני זה המחשב היה חלש וכבד, בגלל זה שדירגתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, נהיה קשה מאוד להבין איפה הבעיה שלך, אני הייתי מתחיל מ 0, מנטרל כל חלק שהוא לא הכרחי.

אני חושד שיש לך בעיה או בדיסק התקנה עצמו - זה גרסה פרוצה/עם שינויים כלשהם או מקורי?

או אולי אחד העדכונים גרם לזה, נתקלתי בשבועיים האחרונים ב3 מחשבים חדשים מהקופסה שמגיבים לטעמי מאוד לאט.

ספציפית לגבי האקספלורר, הוא עצמו כבד ולוקח משאבים לא מועטים, למה לא כרום או פיירפוקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה הפעלה בסיסית של המחשב.

כרטיס מסך מובנה, SSD שיושבת עליו מערכת ההפעלה ורק אחד מהסטיקים של הזכרון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן כמה עצות משלי.

1. לנתק את כל הכוננים המצורפים, להשאר רק עם ה SSD החדש.

לבדוק האם ה SSD שלך של סמסונג, להוריד את תוכנת ה MAGICIAN ולבצע עדכון קושחה ולבצע אופטימיזציה בהתאם.

לבדוק האם הכל יושב של AHCI MODE בביוס - מאוד חשוב בנוסף, בדוק שהכבל תקין ואכן תומך ב SATA3.

בדוק ביצרן שלך האם יש לו עדכוני קושחה או תוכנה ואופטימיזציות שונות - עדכוני קושחה יש לכולם ! וודא כי אתה מעודכן.

2. האם הותקנה מערכת מההתחלה או שבצעת העתקה או IMAGE מגיבוי כזה או אחר? האם אתה בטוח שההתקנה שלך הייתה טובה? (די בטוח שפרוצה אבל ווידאת שההתקנה היא קובץ איכותי, תקין כולל כל העדכונים שיש למערכת? קובץ שאלפים הורידו באותו הטורנט?)

בצע עדכונים למערכת כולל הכל ! (הזהר מעדכון המקוריות).

3. האם בצעת התקנה של כל הדרייברים של הלוח אם? לרוב שוכחים כי חושבים שהוינדואוס משלים... תגש לאתר היצרן באם זה ASUS או GIGABYTE וכו' ותגש עמוד הבית של הלוח אם שלך ותוריד את כל העדכונים לפי הסוגים בהתאם (צי'פסט , כרטיס הקול , USB וכו' כולל ה אתרנט).

4. לאחר כל זה, האם מותקן אצלך אנטי וירוס? בצעת סריקה? במידה ולא, תוריד SPYBOT נגד כל מיני שטויות שיש לך על המחשב או תוכנה מקבילה באיכותה למציאת רוגלות וכו', חייבים לשלול ולבצע ניקוי.

5. בצע ניקוי הסטוריה, קוקיז והכל בדפדפן

6. נסה עם דפדפנים אחרים

7. כנס לתפריט ההתחל שלך, תרשום MSCONFIG > כנס ללשונית ה STARTUP > הסר את כל ה "וי" שיש לך שם והפעל את המערכת מחדש, זה שולל הפעלת תוכנות זדוניות או תוכנות שמעמיסות על כל המערכת ולאחר שרואים שהבעיה נפתרה, להחזיר לאט לאט את התוכנות שאתה צריך בהתאם ולמחוק את השאר.

8. החזר את כל הכוננים הקשיחים בחזרה

9. עדכון את הכרטיס מסך ואת שאר הדברים שצריך למערכת

10. הורד אקספלורר 11 הכי חדש + בצע עדכוני פלאש בהתאם באתר ADOBE בחינם

11. נסה את כרום !

12. חזור לעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום ידע במחשבים,

אבל ווינדוס ?!

אין לי ידע באלקטרוניקה,

אבל מחשב?

וברצינות, 7 זאת מערכת הפעלה לא הכי יעילה בניהול זיכרון. הייתי מציע לשדרג ל8.1 או 10.

אבל בשביל ההתחלה לנסות דפדפן אחר, כמו כרום או אופרה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל מדובר על מערכת עם I7 ועל 16GB זכרון RAM ועל כונן SSD, ניהול הזכרון כאן לא משחק תפקיד בכלל.

במידה ואתה מתקין על מערכת עם 1GB את 7 ואת 8 אז ה 7 לוקח כ 400~ בערך וה 8 לוקח כ 290~ לא בדיוק הפרש אדיר אבל הפרש יפה.

מדובר כאן על מערכת עם 16GB RAM מהיר, עם SSD, זה לא מפריע בכלל ;) בלשון המעטה.

ה- 7 היא מערכת מעולה ! נכון להיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...