Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה אלקטרה שגיאה E6

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מייבש כביסה אלקטרה דגם EDG 8950 C עם קונדנסר.

המייבש בן פחות משנה.

מאז שהוא היה חדש, עוד בהפעלה הראשונה הוא קיבל שגיאה E6. איכשהו הצלחתי להפעיל אותו, והשגיאה הייתה חוזרת לסירוגין, משהו שבא והולך.

הזמנתי את השירות שלהם, בא טכנאי, אמר שהוא לא יודע מה זה, אמר שהם יודיע ברגע שתהיה תשובה והלך.

עברו 3 חודשים, המכונה לרוב עבדה, וגם לא ממש היה לי זמן להתעסק עם טלפונים איתם, עד שאתמול באתי לעשות כביסה, והמכונה שבקה חיים לגמרי - שגיאה E6 או מיד בהדלקה, או כדקה אחרי ההפעלה.

התקשרתי לשירות אלקטרה, הם בישרו לי שעדיין אין פתרון לתקלה, ושביום ראשון יחזור אליי הראש צוות של הטכנאים.

אני כבר רואה לאן זה מוביל (הם הולכים למרוח אותי בזה שעדיין אין פתרון, ואני אלך להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות).

מן הסתם מוצרים של אלקטרה לא אקנה יותר, ושאלקטרה ידחפו את השירות שלהם לעצמם איפה שהשמש לא זורחת.

אבל בינתיים יש אולי משהו לעשות? אולי מישהו נתקל בתקלה הזאת, ויודע איך לפתור אותה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה לאן זה מוביל (הם הולכים למרוח אותי בזה שעדיין אין פתרון, ואני אלך להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות).

מן הסתם מוצרים של אלקטרה לא אקנה יותר, ושאלקטרה ידחפו את השירות שלהם לעצמם איפה שהשמש לא זורחת.

אבל בינתיים יש אולי משהו לעשות? אולי מישהו נתקל בתקלה הזאת, ויודע איך לפתור אותה?

ככה נראה השירות החדש של אלקטרה - לא מזמן הם הוציאו את השירות לחברה חיצונית שנקראת פל-רום ומאז השירות הפך להיות התחתית של התחתית. יש המון תלונות עליהם בפורום צרכנות בתפוז.

מעולם לא פתחתי מייבש כביסה אבל הייתי מתחיל מהקל - בדיקה של הכרטיס האלקטרוני לוודא שאין עליו קבלים שהתנפחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין רוצה לבדוק את עניין האחריות, לכן אני עוד לא בשלב של להתעסק עם הלחמת קבלים.

מה שכן, התקלה מחריפה כשיש לחות באוויר (לצערי אני גר במישור החוף, אז זה כמעט תמיד).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...