Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית מוסך פחחות שלומי תל אביב

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 2978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי לשלומי לאחר תאונה שהאוטובוס נכנס באחורי היונדאי שלי מוסך לפחחות וצבע. מעבר לכך שהיחס יפה והשירות אדיב, קיבלתי רכב חלופי ללא הגבלת זמן עד לתיקון היונדאי שלי כמובן, המקצועיות בעיניי הייתה כמצופה. קיבלתי את הרכב לאחר שבוע, רמת הגימור הייתה מעל למה שציפיתי- החליפו לי דלת באגאז עם שמשה אחורית + פגוש אחורי- כל החלקים ישרים ומורכבים בדיוק ללא שום בליטות או תזוזות. האוטו הגיע אליי ממש כחדש. לא נראה בכלל שהייתה תאונה!

שלא נזדקק אבל אם מישהו כן- אז

ממליץ לכל מי שצריך.

מוסך שלומי רחוב תושיה 9 תל אביב.

מבטיח להעלות תמונות כשאהיה ליד המחשב

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה על שלומי פחחות וצבע מת"א.

הכנסתי את הרכב לשם לפני כשבועיים, אחרי שאחותי פגעה בעמוד בזמן ניסיון חנייה. הנזק הסתכם בהחלפת שתי דלתות ותיקון כנף אחורית.

אותה החוויה כמו של rafi, קיבלתי יחס מאוד אדיב וסבלני, רכב חלופי ללא עלות, והכי חשוב העבודה הסופית שלהם מקצועית ועונה על הציפיות :mm_yeah:.

הגעתי אליהם דרך המלצה של השמאי, שמח שהקשבתי לו :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...