Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עלות אחזקת רכב חשמלית היא אפסית ביחס לעלות החזקת רכב בנזין \ דיזל?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודש ק"מ הממוצע שלי סביב 18-20 ק"מ

עלות הדלק היא 1500 ש"ח * 12 חודשים = 18000 ש"ח בשנה.

עלות טעינת רנו ZE נעה בין 18-20 ש"ח לטעינה.

נניח וההטענה היא כל יום 20 ש"ח * 7 ימים * 4 שבועות = 560 ש"ח לחודש.

1500 ש"ח בנזין לחודש פחות 560 ש"ח חשמל לחודש = 940 ש"ח חיסכון בדלק לטובת רנו ZE.

אם נעשה חשבון חשבון 560 ש"ח בחודש * 12 חודשים = 6720 ש"ח בשנה לעומת 18000 ש"ח בשנה בנזין.

חיסכון שנתי של 11280 ש"ח.

כל כמה שנים בממוצע יש להחליף סוללה ומה העלות ?

לגבי תקלות ברנו ZE גם ברכבי בנזין מודגשים או לא מודגשים יש תקלות שעלותם יקרה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרוק עוד שאלה בעניינת בנושא: מה המהירות הכי "חסכונית" ברכב חשמלי? (נגיד - פלואנס ZE).

בפלואנס רגילה זה סביבות ה-90 קמ"ש, וכמה ב-ZE?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שיוסיף קצת פלפל לדיון- יש בארץ טסלה מודל S אחת, אני לא בטוח אם הגיעה לצורכי תקינה או מה עומד מאחורי הגעתה אבל בוודאות יש אחת בארץ.

ברגע שטסלה יכנסו לארץ אני מאמין שתיהיה איזושהי מהפכה לא קטנה בסגמנט הזה של רכבי מנהלים-יוקרה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה שנים בממוצע יש להחליף סוללה ומה העלות ?

לגבי תקלות ברנו ZE גם ברכבי בנזין מודגשים או לא מודגשים יש תקלות שעלותם יקרה מאוד.

זאת השאלה הכי חשובה כאן .... עליה צריך למצוא תשובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר היה 20-40 אז הייתי חוטף, אני רואה שאנשים מפרסמים ZE חשמליות ב- 50 ומעלה.

צריך לעשות חרם של כמה חודשים עד שנה למודעות האלה וכך הן ימכרו במחירים יותר ריאליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שיוסיף קצת פלפל לדיון- יש בארץ טסלה מודל S אחת, אני לא בטוח אם הגיעה לצורכי תקינה או מה עומד מאחורי הגעתה אבל בוודאות יש אחת בארץ.

הגיעה לניסויים של מובייל איי , מסתובבת בירושלים מפעם לפעם , בצבע חום.

ד"א לא הכל ירוק בטסלה -http://cars.walla.co.il/item/2899303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודל S לא חפה מליקויים- היא לא איכותית כמו מרצדס או ב.מ.וו, היא לא נוחה כמוהן, אם מזג האויר חמים אתה לא תצליח לתת יותר מ-2-3 לחיצות רצופות בדגמים החזקים, יש לה מספרים יפים במיאוץ ל-100 אבל מאיזור 130 קמ"ש הביצועים נרגעים (מאוד) והיא שוקלת כמו משאית- 2.2 טון.

ועדיין- זו הקניה הכי חכמה שאתה יכול לבצע אם אתה מחפש רכב פרמיום מהיר וחסכוני.

תקלות לא אמורות להטריד אותך כיוון שיש לך 4 שנים אחריות מלאה שכוללת הכל פרט לבלמים וצמיגים ועוד 4 שנים נוספות על סוללות ומנוע\ים.

בקיצור זו עיסקה כל כך טובה שאני פשוט שונא אותה ;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יוצא לי לנהוג פה בהולנד הרבה על הגרסא החשמלית של האיוניק של יונדאי. תענוג צרוף. כמובן שיש שקט מופתי בתא הנוסעים מכיוון המנוע. אבזור ופידבק מצוין לנהג (נו, הכל חשמלי) וטווח מוצהר ע״י מחשב הדרך של 280 ק״מ.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...