Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרב החדשה | שרשור התרשמות מתגלגל

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 3083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

​נפלה לידיי סופרב חדשה אשר מצויידת במנוע 1.8 TSI וגיר DSG7. לא נבדוק? בטח שנבדוק!

Skoda-Superb-2015-23.jpg

מנוע ותיבת הילוכים

מדובר על 180 כ"ס ו-25.5 קג"מ אשר מתחילים ממש למטה וממשיכים איתנו עד הסוף. הגיר הינו DSG7 הידוע לשמצה.

בעת יציאה מהמקום קיימת השהייה מסויימת ולאחריה הכח זמין כמעט בכל מצב והרכב יודע לייצר קצב יפה. הגיר מתפקד היטב עם העברות מהירות מאוד ולא מורגשות כלל, למעט 2 תלונות: האחת נוגעת לאותה השהייה מעצבנת בעת יציאה מהמקום והשנייה להעברה לא רהוטה בעת מעבר מהילוך ראשון לשני תחת עומס.

היגוי, התנהגות ונוחות

ההגה אילם, בעל כ-2.6/2.7 סיבובים מנעילה לנעילה ומדויק למדי. התנהגות הרכב נייטרלית למדי עם מנה סבירה של תת-היגוי - כלומר פחות מורגש ממה שהורגלנו לקבל מתוצרת ואג בקבוצה זו עד לא מזמן.

המתלים הרשימו. מצד אחד הם מצליחים לגהץ ולספוג היטב את מיטב תחלואי מע"ץ ועיריות חיפה ונשר, מצד שני הם שולטים בצורה משרת בטחון במרכב. גם שיבושים רוחביים באמצע סיבוב אינם משבשבים את נכונותה של הסופרב לדבוק בקו הנבחר.

תא נוסעים

קודם כל יש לציין לחיוב את איכות תא הנוסעים. ההרכבה טובה וגם כבישים שבורים ומצולקים אינם גורמים לפלסטיקה לדבר, בשונה מכמה רכבי קונצרן ואג אחרים שיצא לי לדגום לאחרונה.

מעבר לכך, השקט אשר נשמר בתוך תא הנוסעים מרשים.

בלמים

עצמתם טובה ולאורך מסלול הנסיעה שלנו הם תפקדו היטב. ניתן להניח כי קירור הבלמים שעשינו באמצע הנסיעה תרם לכך, אך בהתחשב בסוג ומשקל הרכב תפקודם היה מספק +.

סיכום ביניים: מהתרשמות באמת קצרה עולה ניחוח של תבשיל מוצלח.

רוצים עוד? גם אנחנו. מבטיחים לעדכן בימים הקרובים...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי למר לב ספורטיבי לנסיעה, וגם נהגתי בעצמי.

אתחיל מהסוף - הרכב השאיר עליי חותם והרשים אותי מאוד, אבל מאוד.

מתלי הרכב עושים עבודה פנטסטית. גם בנסיעה רגועה וגם בפחות רגועה, פשוט לא מרגישים את הכביש. גם שיבושים כבדים לא כל כך מצליחים לחדור לרכב, צריך בור רציני כדי שהוא ישאיר את אותותיו וגם אז זה יהיה לא נורא בכלל.

כמו שפות"ש כתב, גם שיבוש רוחבי בזמן עיקול כשהמתלים תחת עומס, יטופל די בזלזול על ידי הרכב.

בדרך כלל נוחות שכזאת תבוא על חשבון התנהגות ויכולת דינאמית, ובשביל רכב בסגמנט הזה זה אפילו היה מתבקש, אבל המתכון של הסופרב חולק על הקביעה הזאת.

גם בכביש ה(מאוד) מפותל, ממש לא מקום המחייה הטבעי של רכב בסגמנט הזה, הופתעתי. אמנם אין כל כך תקשורת (על מי אני עובד, אין בכלל) מההגה (הרך והנעים) והשלדה, אבל בהחלט ניתן לייצר קצב מהיר מאוד עם הספינה הזאת.

שינויי כיוון ועומסים צידיים מכובדים אשר גורמים לצמיגים להשמיע את מחאתם, ועדיין הרכב הרגיש מצוין.

גם עיקולים הדוקים וארוכים, במהירות שהשתיקה יפה לה, פשוט לא בעיה. כמובן שהצמיגים הביעו את דעתם על העניין, אבל מבחינת הרכב זה בוצע ללא כל בעיה או גיהוק.

המנוע הזה מוכר מארסנל המנועים של היצרן, ואין חדש תחת השמש. עובד חלק, מושך בלי בעיה גם מסל"ד נמוך.

הגיר כצפוי מעביר את הילוכיו ללא בעיה ובמהירות פנומנלית, אך גם אני שמתי לב להשהייה בזינוק.

יש בעיטה קטנה שמתקבלת במידה ומדביקים את דוושת הגז כשנמצאים בהילוך שני, והגיר מחליט שצריך להוריד לראשון. לא נורא, אבל זה שם.

לגבי הבלמים, אין לי מה להוסיף, מצטרף לדברים שכתב פות"ש.

הבידוד ברכב מצוין. לא יצא לנו לבדוק את הבידוד במהירויות פליליות, אבל ממה שהספקנו לבדוק עושה רושם שלא חסכו על חומרי בידוד.

דבר אחד נחמד ששמתי לב אליו, הוא אופן הפעולה של בקרת היציבות. הבקרה לא חותכת את המצערת בחדות אלא מאוד ליניארית. עיקול חד מאוד, גז עד הסוף, הרכב לא משתנק ונעצר אלא הבקרה ממשיכה לאפשר למצערת לעבוד, ופשוט ממתנת אותה. אהבתי מאוד!

שורה תחתונה - כמו שכתבתי בהתחלה, הרכב הרשים אותי מאוד. נראה כי סקודה עשו עבודה מצוינת על הרכב הזה והצליחו ליצור ייצור כלאיים שמצליח לענות על המון דרישות בעת ובעונה אחת כמעט מבלי להתפשר.

Stay tuned, there's more to come

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בטרום ההשקה במוצ"ש.

זמן אספקה - 20 שבועות.

מקוה לפחות...

מקווה מה? שזה יקח 20 שבועות או שזה לא יקח יותר?

חמישה חודשים זה זמן מטורף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה מה? שזה יקח 20 שבועות או שזה לא יקח יותר?

חמישה חודשים זה זמן מטורף!

זמן האספקה ע"פ החוזה - 10/2/16 - זה ארבעה חודשים מעכשיו.

מנהל אולם התצוגה, אמר לי שיש סיכוי שעקב ההצלחה הגדולה במכירות היצרן ישחרר להם מכוניות מוקדם יותר.

לזאת אני מקוה.

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק כוללת הגרסה הבכירה באבזור שאין ברכבים יקרים יותר בדיוק?

הגרסה הבכירה ביותר - 2 ליטר 280 כ"ס

והגרסה שמתחתיה 2 ליטר 220 כ"ס

הן 2 הגרסאות היחידות עם רמת האבזור היקרה ביותר.

כאשר מעבר לכל השדרוגים שיש בכל עליה ברמת אבזור (סה"כ 6 רמות אבזור..)

היא מציעה בלעדית מערכת סטריאושל CANTON עם 10 רמקולים (כולל סאב )

ג'אנט 19 יפהפה

מושבי עור מחוממים ומאווררים.

מערכת לניטור ולביטול רעשי רקע

פתיחת תא מטען ע"י העברת רגל מתחת לפגוש אחורי

אבל גם הגרסאות שמתחת מאובזרות בכל טוב...

לדעתי על כל מה שאני מקבל פה במחיר של 235K בערך..יש יצרנים שעל חלק מהתוספות שיש באוטו הזה היו גובים 50K

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק כוללת הגרסה הבכירה באבזור שאין ברכבים יקרים יותר בדיוק?

ציטוט משרשור אחר:

רמות הגימור -

מתחילים ב-Ambition. כל הרכבים מגיעים עם Keyless מלא, שקעים עם USB כפול ו-230 וולט, מערכת Front Assist, בלם יד אלקטרוני, מערכת לאיתור עייפות (מזהה מתי הנהיגה שלנו לא רציפה), התראת חגורת בטיחות לכל הנוסעים, חלונות אחוריים כהים, תאורת LED בפנס האחורי, גלגלי 17 אינטש'.

ב-Style מקבלים בקרת אקלים עם שלושה אזורים, תא אכסון לנייד, Maxi Dot צבעוני, מושבים קדמיים חשמליים עם 3 זכרונות, גלגלי 18 אינטש'.

ב-Exlusive מקבלים גג שמש חשמלי, 9 כריות אוויר, DCD, בקרת שיוט אדפטיבית, סייען חניה, התראה על רכבים בשטחים המתים, גלגלי 19 אינטש'.

רמת האבזור הגבוהה ביותר לורנט קלמנט עם מושבים מאווררים ומחוממים, מושבי עור, ספי כניסה עם כיתוב, גלגלי 19 אינטש' בעיצוב מיוחד.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...