Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים עם הנעה ללא מפתח

gamba
שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אידיוטי בערך כמו מולטימדיה עם מסך מגע ואנדרואיד ברכב. אחד הדברים המיותרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב של פתיחת הרכב, הנעה ונעילת הכב כאשר המפתח בתיק או בכיס נוח מאד.

הליצן בסרטון נשמע לי די טמבל, כיון שגם מפתח רגיל עם צ'יפ משבת מנועהוא עניין יקר אם המפתח אובד. והוא נמנע למהזכיר שבמקרה של תקלה במנגנון האלחוטי תמיד אפשר להשתמש במפתח הפיזי החבוי בו.

לגבי מסכי מולטימדיה - אני עם הממזר השמן ועוד כמה מותיקי הפורום. חפשו דיון בשרשורים על הקקטוס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבתוך המפתח החכם של מאזדה 3 החדשה יש מפתח למקרה שיגמרו הסוללות במפתח החכם ואיתו אפשר לפתוח את הדלת, אבל השאלה היא איך להניע? האם יש סוויץ למפתח הרגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתגע על נושא הקיי-לס אך יש בזה מעט מן הנוחות..., בCT200 של חבר נגמרה הסוללה בשלט הרכב, פתיחה ע''י המפתח הפיזי החבוי בשלט נעשתה די בקלילות ברגע שאיתרנו את חריץ המנעול.

ע''מ להניע את הרכב אתה מצמיד את השלט והמקודד המותקן בו ללחצן ה START של הרכב ומניע ללא שום בעיה.

אני מניח שזה עובד גם ברכבים דומים בעלי התקן שכזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבתוך המפתח החכם של מאזדה 3 החדשה יש מפתח למקרה שיגמרו הסוללות במפתח החכם ואיתו אפשר לפתוח את הדלת, אבל השאלה היא איך להניע? האם יש סוויץ למפתח הרגיל?

לא,אין.אתה צריך לגעת עם המפתח החכם בלחצן START ולהניע.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי במאזדה CX5 שנגמרה הסוללה,

אחרי רבע שעה שניסיתי לפתוח עם השלט גליתי שיש מפתח פיזי חבוי(היה מפדח קצת),

אבל ההנעה הייתה בסדר בסך הכל ברגע שהצמדתי את המפתח לכפתור START.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סידור נוח מאוד. בגלל סוללה שיכולה להגמר אחת לשנה/שנתיים לא הייתי מוותר על זה.

יחד עם זאת, זה עוד אחד מהפיצ'רים שלא משנים את ההנאה מהנהיגה והתעשיה ומכונות השיווק דוחפים לנו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוזוקי SX4 של אשתי המפתח הפיזי קל מאד לאיתור (יש כפתור מחליק המשחרר אותו מהמארז), חריץ המנעול בדלתות הקדמיות גלוי והחריץ ליד ההגה מכוסה בסוגר פלסטי המשתחרר בלחיצה קלה.

במסירת הרכב הודרכתי בשימוש במפתח, כמו גם בפתרון בעיות אחרות, למשל כיצד לשחרר את ידית ההילוכים (להעביר מ-P ל-N) כאשר הסויץ' סגור ואין אספקת חשמל (מצב בו כרגיל הידית ננעלת ב-P).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעה ללא מפתח זה דבר אידיוטי לדעתי. ומסתבר שאני לא היחיד שחושב כך :

אחד האנשים הכי מגניבים ביוטוב, סקוטי קילמר - יש לו ידע מעולה ורחב בכל מה שקשור לרכבים.

אה, והוא צודק. :p

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי דגם ספציפי. אולי מזדה 3, או הונדה סיוויק 2015...

סתם תהיתי אם זה בכלל משהו שמישהו בכלל מציע.

אותי אישית לא מטרידה השאלה של הסוללה, אלא העובדה שיום אחד, ללא ספק, אני אשאיר את הרכב מונע בחניה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא מונע, אבל גם לא נעול.

אחד ממנגנוני האבחה הוא מניעת נעילת הרכב מבחוץ כאשר הסויץ פתוח (גם אם המנוע אינו פועל). או כאשר הגלאי מזהה את המפתח בתוך הרכב או בבגאג' (למרות שפגשתי איזה חכמולוג שהפעיל מספיק כוח כדי לסגור בגאג' עם המפתח בתוכו. אבל זה בשיטה של החימוש). לכן, אם אינך שוכח לנעול את הרכב, גם לא תשכח אותו מונע (כך זה לפחות בסוזוקי, וסביר שאחרים לא פחות חכמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...