Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת חיובית - מוסך לקסוס תל אביב

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 3082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שצריך לפרגן - מפרגנים.

שלשום הכנסתי את הרכב שלי מדגם CT200h לטיפול ראשון לרגל 15,000 קילומטר (וכמעט) שנה על הכביש.

הטיפול והחוויה הכללית במוסך הייתה יוצאת דופן.

לאורך השנים היו ברשותי מגוון רכבים של יצרנים שונים , לרבות מרצדס, אודי ובמוו כך שגם צברתי ניסיון לא מועט במוסכים (ולצערי לרוב חוויות לא חיוביות) אבל הפעם הייתה פשוט חוויה אחרת לחלוטין.

נתחיל מהאווירה במקום ומהצוות שקיבל אותי (וחבר שהצטרף) בחיוך ואדיבות, דרך איזור ההמתנה הנעים והמאובזר בכל טוב במשקאות לצד ספריה ובה מגוון ספרים אשר ניתן לקחת הביתה ולהמשיך לקרוא (במתנה).

בעת תיאום הטיפול בטלפון הוסבר לי כי הטיפול יארך כשעה-וכך היה. תוך זמן קצר ולמרות עומס של אחרי החג , יועץ שירות קיבל אותי באדיבות רבה והציג בפני הצעת מחיר ברורה בסך של 738 ש״ח כולל מע״מ. יש לציין כי בשונה מחוויות בעבר, זו הפעם הראשונה שאפילו לא ניסו ״לדחוף״ תוספות שונות-נחמד מאוד.

לאחר מעבר מהיר על הרכב העניק לי ולחבר שהצטרף שובר לארוחה זוגית בבית הקפה הממוקם ממול. תוך קצת פחות משעה , בעודנו מסיימים לשתות ולאכול קיבלתי הודעת sms שהרכב מוכן וממתין.

בחזרה למוסך, המתנה של כ-2-3 דקות ויועץ השירות ניגש כמי לרכב שכבר הספיק לעבור שטיפה ידנית , סקירה מהירה לראות שהכל לשביעות רצוני ושחררנו לשלום, לא לפני שדאג לצייד אותי בשקית מלאה במתנות קטנות (ספר, מגבונים, סוכריות ומחזיק מפתחות)

בעת רכישת הרכב חששתי מעצם העובדה שקיימים נכון להיום רק 2 מוסכי יבואן, אבל לאחר חווית השירות אני יכול לומר בפה מלא כי החבר׳ה במוסך עשו עבודה מדהימה בכל פרמטר- זמנים, שירות, יחס ללקוח וכמובן מחיר שאותי לפחות הפתיע לטובה.

תודה לחברים בלקסוס.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד שנהנית,

נשמע כמו טיסה במחלקה ראשונה,

ברמה האישית שאני הולך למוסך אני מתעניין במה שהרכב צריך לעבור ולא בספריה או בקפה.

אתה יודע לספר מה עשו לרכב ? באיזה שמן השתמשו? משהו על איכות הטיפול עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כייף לשמוע שיש שירות כזה במוסכים המורשים

עצוב לי אבל לשמוע שהטיפול 15K ללקסוס שלך עלה 738 שקל והטיפול 15K לפיקנטו שלי עלה 692 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...