Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחיזה באוקטביה 1.8

Avenger
שימו לב! השרשור הזה בן 3119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שנים הדגם הזה הגיע עם צמיג מדגם אחר של דנלופ - fastresponse.

לא היתה תופעה של פרפור בכל לחיצה על הגז.

Bluresponce אלה צמיגים יותר ירוקים עם אחזה פחות טובה בשביל נוחות, חיסכון בצריכת דלק ואורך חיים.

נכון ש Blu החליף את fast , אבל חוות דעת של המשתמשים פחות טובות ואחוז המרוצים מהצמיג יותר נמוך בדגם החדש.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא בעיקר בכבישים עירוניים, שהם הרבה יותר חלקים. אם עוד לא קיבלת את האוטו, שווה לבדוק אם אפשר להוסיף כסף עבור גנטים יותר רחבים. אני מאד נהנה מהאוטו וזה כרגע הדבר היחיד שמפריע לי בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מה שמפחיד אותי זה להוציא עכשיו כמה אלפים על צמיג יותר טוב, רק כדי לגלות שזה לא מספיק וצריך גם להחליף גנטים (ואז זרקתי כסף על צמיגים). בגלל זה מעניין אותי אם יש למישהו ניסיון עם הגנטים המקוריים וצמיגים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי, היבואן לא מוכן להזמין את הרכב עם ג'אנט 17 וצמיג רחב יותר, ניסיתי כבר כמה פעמים מול היבואן ואין עם מי לדבר, למרות שהיצרן מאפשר זאת בלי בעיה, אבל מה לעשות שיש יבואן באמצע, קונים רכב בעשרות אלפי ש"ח מתוך ידיעה שהצמיג טיפה צר מידי לרכב (ואין מה לעשות כי אין אלטרנטיבה והיבואן מחזיק בכל רכבי vag), זה לא רכב ספורט אבל בוודאי מתסכל שהרכב מפרפר ב60 קמש כי הרכיבו צמיג לא מתאים ליכולות. בסוף מה שנשאר לעשות זה לקנות ג'נטים וצמיגים לבד ולשלם בעצם כפול על שני מערכות גלגלים רק בגלל שהיבואן אדיש לבקשות של לקוחות... ועוד לא דיברתי על זה שצריך להתעסק עם שינוי מידות ברישיון... כל זה היה נחסך עם יבואן יותר קשוב. אני מציע אגב, לפני שאתה הולך לקנות צמיגים לפנות ליבואן ולהתלונן על התופעה אולי יעשו עם זה משהו, שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא כבר עלה בשירשור, אין לרכב הזה מתחרה (למיטב ידיעתי) במשבצת שהוא נמצא, לכן היבואן מזלזל בלקוחות. גם כשהזמנתי את הרכב עשו טובה שדיברו איתי או חזרו אלי... אם היתה אופציה מקבילה, רק בגלל היחס הייתי בוחר בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנשום עמוק.

הצמיג לא צר מידי לרכב ויש אלטרנטיבות. גם הזמנה של חישוק במיוחד היתה עולה עוד סכום כסף לא מבוטל.

ככה אתה יכול לרכוש לעצמך מוצר איכותי לטעמך המלא, בשוק הפתוח. כולל מקוריים שניתן לייבא מחו"ל.

תגיע ישר מקבלת הרכב לחנות שמוכרת צמיגים וחישוקים ותקבל זיכוי על הקיים.

אתה גם לא יודע איזה צמיגים תקבל בפועל.

ולשנות מידה ברשיון זה שטויות.

אגב אלטרנטיבות - אופל אסטרה ופורד פוקוס תופס?

פותה"ש - כל צמיג שתתקין כעת (ברמת הנוכחיים ומעלה) יתנהג יותר טוב, כי הוא חדש. השאלה היא לאורך זמן.

אגב, אתה יכול לנסות להתחיל ברוטציה של הגלגלים ולהעביר את האחוריים קדימה ולראות אם יש שיפור כלשהו.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אלטרנטיבה רצינית לרכב הזה בסגמנט שלו, היתה לי פוקוס 2000 טיטניום וגם אסטרה 1.6טורבו, שאגב מגיעות מראש עם צמיג רחב יותר.... ואפילו אסטרה 1.4 טורבו שהיבואן שלמה סיקסט הסכים בלי שום בעיה להחליף את הג'נטים למה שביקשתי לפני קבלת הרכב ואפילו בעלות סבירה... אני מכיר הרבה רכבים וגם הזמנתי בעצמי כמו שרואים רכבים אחרים, היבואן צ'מפיון מתנהג אחרת וממש לא סביר לטעמי ורק בגלל שאנחנו לקוחות שבויים. זה לא הפורום אבל הייתי חייב לציין זאת בהקשר הצמיגים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הזה מפרפר לך בלחיצה מ60 על כביש יבש, הצמיגים שלך במצב שדורש גרירה לפנצ'ריה

שינוי במידות צמיגים\ג'אנטים יתן שינוי זניח והרעה על כביש רטוב.

יכול להיות שיש לך בעיה בבולמים גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...