Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנטלי מולסאן 1/18

שימו לב! השרשור הזה בן 3116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד רציתי את הרולס רויס האמיתי. הרולס רויס החדש כבר לא ממש רולס רויס - מנוע לא אותו מנוע, פלטפורמה, עיצוב ואפילו תוצרת גרמניה (אם כי הרכבה באנגליה עדיין). קונצרן BMW רכד של המותג רולס רויס ובנה מפעל חדש ורכב פיתוח חדש לחלוטין (מבוסס במידה לא מעטה על סדרה 7).

קונצרן VAG רכש בנטלי ביחד עם המפעל. בנטלי מולסאן עדיין מבוסס על פלטפורמה של רולס רויס (אם כי עודכן), מנוע עדיין אותו V8 6.75L והפעם עם שנתי מגדשי טורבו - המון מומנט (בתור רוכש של רכב אמיתי הייתי מעדיף את המנוע הזה על פני W12 של אודי).

הדגמים האיכותיים של בנטלי מולסאן יקרים למדי, אבל יש יצרן סיני חדש שמייצר את הדגם בזול מאוד יחסית. החלטתי להתחדש בדגם בנטלי מולסאן של RASTAR.

בתוך קופסת הקרטון יש קופסת קלקר, יש אפילו חוברת קטנה בסינית ו"מפתח" כדי לפתוח את הדלתות.

זה לא רמת פירוט של היצרנים היקרים כמובן, אבל יחסית למחיר די מרשים מה מקבלים:

1. שטיחים בד, כולל בבגז'

2. חגורות בטיחות מבד

3. 4 מתלים נפרדים עובדים בגלגלים

4. פרטים קטנים כמו חיישני חנייה בפגושים, פנסים ובקליות מפורטות למדי, אפילו עם "כרום".

סך הכל רמת פירוט טובה והדגם ניראה מכובד, אלא אם כן מסתכלים מקרוב מאוד ורואים במקומות מסויימים מרווחים לא כמו בדגמים היקרים (איכות ההרכבה והתאמת החלקים) ורמת פירוט כמובן יותר נמוכה (למשל גריל לא מחורר). אבל בלמים מפורטים, BENTLEY כתוב אפילו על הקליפרים, מנוע יותר מחתיחת פלסטיק צבוע - יש עומק מסויים בפירוט, יש את כל חלקי ה"כרום" הגדולים. כלומר לדגם יש מאפיינים של דגמים יותר יקרים ממאיסטו או בוראגו למשל (אפילו הדגם לא פחות טוב מדגם המרצדס S600 של נורב שיש לי), כאשר איכות ההרכבה לא נופלת מרמה הזאת, אבל זה עדיין לא רמה של דגם יקר כמובן. לא היו לי ציפיות לקבל דגם עוצר באיכות עוצרת נשימה, אז אני בהחלט מרוצה. ציון לדגם 7/10.

מי שרוצה דגם של רכב יוקרה ומוכן לקבל איכות שהיא לא הטופ, אבל בעיני מקובלת לחלוטין, אני מאוד ממליץ. מקווה שהחברה תייצר דגמים נוספים של רכבי יוקרה.

1_box.JPG3_driver_place.JPG4_passenger.JPG5_engine.JPG6_front_side.JPG7_back.JPG

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה 8)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סט לאור יום 8)

חדי עין יבחינו במספר פגמי ייצור של הדגם: מרווח לא שווה בדלת נהג, מכסה מנוע עם מרווח לא שווה מקדימה ומרקם צבע תפוזי. אבל בשביל המחיר של הדגם, זה בקטנה ולי אישית לא מפריע.

3front.jpg2back.jpg1side.jpg

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם יפה מאוד.

כשאתה אומר זול. כמה זול?

הזמנת מאיביי?

כמובן שהרמה לא משתווה לפי התמונות לאוטוארט / מיניצ'אמפס / קיושו, אבל לדעתך ברמה של נורב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול הכוונה שהמחיר של הדגם באיביי החל מבערך 216ש"ח + מחיר משלוח. אני בספק שאפשר לקבל דגם של בנטלי ברמת פירוט טובה יותר במחיר של כ320ש"ח כולל משלוח עבור קנה מידה 1/18.

הנה לדוגמא מוכר הזה: http://www.ebay.com/itm/Bentley-Mulsanne-2010-Gold-1-18-Rastar-RAT43800GO-Model-/161766652294?hash=item25aa0b3986

לא היו לי כמובן ציפיות לאיכות של אחד היצרנים האיכותיים. אבל יחסית למחיר, אני דווקא די מתרשם מרמת הפירוט הגבוהה שאין גם בחלק מדגמים יקירם יותר.

למשל נורב עם מרווחים יותר איכותיים, אבל הרבה פחות מפורט (לפחות בדגם של המרצדס S600 שלי). בדגם הזה היצרן מנסה ליצור רמת פירוט של דגמים הרבה יותר יקרים. זה כמובן בא על חשבון האיכות, אבל עדיין לא רע בכלל למחיר.

בדגמים אחרים לא הייתי מצפה לקבל שטיח בד לאורך כל הרכב, חגורות בטיחות מבד זה בכלל משהו שלא ראיתי במחירים דומים, מנוע מפורט למדי. אפילו התקרה מפורטת עם כפתורים וציפוי (יש גם דגמים יקרים יותר שאין להם את זה), לרכב יש תחתית מפורטת מאוד עם מתלים קדמיים ואחוריים (נפרדים ועובדים), הגה פונקציאונלי בזווית מרשימה, כרום מסביב לפנסים ופנסים מפורטים למדי, סמלים שהם לא סתם מדבקות, רוב הכרום בצידי הרכב זה לא סתם צביעה, אלא חלקים נפרדים שהם הכניסו.

יחסית לדגם שהוא פי 3 יותר זול מהדגמים האיכותיים של הדגם הזה, אני חושב שהוא מציע הרבה מאוד.

הדבר היחיד שבאמת מפריע לי זה המרקם התפוזי של הצבע. עשיתי לדגם הזה וקס של מקגוייר, המצב השתפר (הדגם לא מבריק ככה ישר מהקופסא כמו שאפשר לראות בצילומים), אבל עדיין אפשר לראות. מה שצריך לעשות זה פוליש לצבע כדי לשפר את המצב עוד יותר (מרווחים וכד' פחות מפריע לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

יש לי תוכנית לרכוש דגם של טנדר אמריקאי: פורד F350/סילבראדו/דודג' RAM

הדגמים האלו נמכרים במחירים מטורפים באיביי. :(

דגמים ישנים ולא מפורטים בקנ"מ 1/18 עולים בסביבות 600שקל כולל משלוח לדגם עם 4 גלגלים על הסרן האחורי (הפנסים נראית כמו צעצוע, רמת פירוט נמוכה). הגירסאות הקלות יותר עם 2 גלגלים מאחור זולות יותר, אבל יש דגם של פורד בגירסא של הרלי דוידסון שעולה מחיר סביר כ300ש"ח כולל משלוח. אם לא יהיה איזה דיל טוב לדגמים עם 4 גלגלים על הסרן האחורי, זאת האופציה הטובה ביותר.

מסתבר שיש אפילו דגם ענקי של פורד F650 בקנ"מ 1/18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...