Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנזרנה PL בתור 'מגן שמשות'

שימו לב! השרשור הזה בן 3100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

YOGEV אני זוכר שראיתי סרטון ביוטוב על דברים כאלו, ביצעו פוליש עם חומר מיוחד שמיועד לשומנים הנ"ל אני לא מוצא או זוכר איזה חומר מדובר.

אבל מי יודע, אולי קולה תעזור :p

יודע על מה מדובר. עדיין השמשות שלי לא נקיות כמו שאני אוהב.

אפשר להאשים את השמשות הישנות שהוזנחו - אבל גם זה לא נכון. לפני שנה בערך הילד לקח את הרכב למסיבה ביער בן שמן -ניפצו שני חלונות כדאי לקחת מסמכים ופלאפונים שהושארו ברכב (כן החבר'ה חשבו שביער בלילה זה בטוח...) גם החלונות האלו באותו מצב לאחר שהוחלפו. פלסטלינה לא עזרה -רק חומר APC עוזר לתקופה מסוימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל לא כמו ה PROKLEAR שרכשתי מהאיביי

הכוונה לזה? באיזו מהירות הוא מתחיל להשפיע על הטיפות?

כמו כן האם ידידותי ליישום? ממליץ?

מוזר שיש רק מוכר אחד באיביי..

לכמה ישומים/שמשות מספיק ה-proklear וה-aquapel?

הAqua הוא חד פעמי, שימוש אחד לשמשה הקידמית ולחלונות הקידמיים בלבד.

לפי הסרטונים יש שם קפסולה שאתה שובר והחומר פשוט נשפך, ומתאדה.

מאמין שניתן לעבור על כל הרכב אם ממש רוצים.

הPROKLEAR יותר חסכוני אני מאמין. בטח ביישום אתה לא מרגיש שבזבזת בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כלא בעל ניסיון במוצרים האלו. את הסרטונים ראיתי והערכה שלי שאתה צודק לגבי aquapel. אבל שהתמונה של proklear לא תטעה אותך, הבקבוק נראה בקושי 15 מ"ל ויש לי ספק גדול שיספיק לשתי שמשות הגדולות שלי. לכן הייתי רוצה לשמוע את דעתו של הסמיילי הפוזל :)

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן יש מוכר יחיד ל PROKLEAR וזה מגיע מהודו.

הבקבוק מכיל לדעתי 15-20 מ"ל כמו שאמרו אבל הספקתי לכסות עם זה את כל החלונות בפיאט 500 ועוד נשאר לי ליישום חוזר יותר מחצי בקבוק, משהו כמו כמה טיפות על כל איזור (יש טפטפת לפיה של הבקבוקון).

מתחיל להשפיע מאיזור ה 50-60 קמ"ש ובמהירות גבוהה יותר של 80 קמ"ש המים לגמרי מתעופפים.

יש ל SOFT99 חומר שמתחיל להשפיע מ 45 קמ"ש, יותר יקר (יותר כמות גם), לא יודע האם זה רק "מתחיל" להשפיע מ 45 או ממש עובד מצויין במהירות הזו.

SOFT99 Glaco Roll on Windshield Glass Mirror Coating Agent Water Rain Repellent | eBay

נ.ב רק לא לשכוח לעשות פלסטלינה טוב לפני שמורחים את החומר, אני ביצעתי גם את הפוליש לחלון שמגיע עם הערכה אבל לא יודע עד כמה זה עזר, זה בוצע ידנית.

לדעתי עדיף לוותר ולשמור על המטליות שמגיעות עם הערכה ליישום הבא.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליאב. נראה לי נתת קישור למוצר הקודם שלהם, כי ראיתי באתר שיש חדש יותר:

http://www.ebay.com/itm/321864376953?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

בכל אופן הבדלי מחיר לטובת הפרוקליר, לדעתי. אבל אם נתעלם מהמחיר לרגע, מה היית מעדיף מבחינת ביצועים מבין:

1. G1

2. G5

3. שילוב G1+G5

4. Glaco

5. Aquapel

6. Proklear

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה המוצר החדש, אין לי מושג מה המילה FUSSO אומרת אבל לקחו את השם מהווקס שלהם כנראה בגלל היכולת דחיית מים, או סתם גימיק שיווקי שעובד :p

אין לי נסיון עם G1/G5

אקוופיל גם נחמד מאוד רק שזכור לי שהיה יקר יחסית לעומת כל השאר ובזמנו משלוח לישראל היה יקר.

הקטע הוא שמבחינת ביצועים אין הרבה איפה לטעות, רובם עושים את אותה העבודה במחירים שונים

אגב ערכתי ניסוי עם המוריד אדים של PROKLEAR - עובד מעולה!

ניסיתי באמבטיה, משפריצים את החומר ומנגבים לאחר דקה עם מטלית נייר בלבד, החלון נשאר נקי לחלוטין מאדים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליאב. נראה לי נתת קישור למוצר הקודם שלהם, כי ראיתי באתר שיש חדש יותר:

http://www.ebay.com/itm/321864376953?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

בכל אופן הבדלי מחיר לטובת הפרוקליר, לדעתי. אבל אם נתעלם מהמחיר לרגע, מה היית מעדיף מבחינת ביצועים מבין:

1. G1

2. G5

3. שילוב G1+G5

4. Glaco

5. Aquapel

6. Proklear

הייתי מוסיף לרשימה גם את Gtechniq EXO v2. לפי הסקירות ברשת לחומר הזה התנהגות המיים (כולל שמשות) אחת הטובות בעולם. בכל אופן הזמנתי את החומר והולך ליישם בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EXO מאוד יקר בישביל ליישם אותו על השמשות. במחיר של EXO אפשר לקנות פוליש לחלונות +G5+G1+G2. יש לי אותו וכבר יישמתי חצי רכב איתו בשילוב עם C1. יש לציין שיחסית ל-C1 ול-C5 (שאותו יישמתי על חישוקים כמובן) הוא מתייבש מאוד מהר. לכן, מאוד ממליץ לעבוד איתו על פאנל קטן בגודל של קופסת נעליים. כנראה, שישאר לי מעט משניהם, אבל שמשות אני מתכוון ליישם משהו יעודי. תכלס, אני די נעול על gtechniq הזה. ממש אובססיבי...:loco:

עריכה אחרונה על ידי Dada

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז לנסות את המנזרנה PL על השמשות?

תמיד נזהרתי שהחומר לא ייגע בהן. נראה שאנסה בקרוב.

גם על הסאנרוף :lol:

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יישמתי אותו על חישוקים. גם לא רואה הצדקה. אם להיות הוגן, אז בכלל ה-exo על גבי c1 זה כסף מבוזבז. אבל רציתי לנסות.:oops: על c1 יישמתי אותו בהפרש של 4 שעות. עבדתי בחניון של עיריה ברחוב זדל במפלס 2-. אפס אבק ותאורה מושלמת לזיהוי שאריות ומריחות למינהן. ממליץ. 15 שקל כל היום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הרעיון להשתמש בחניון.

בחזרה לעניין החלונות, ברור ש-G1 זה חומר יעודי אבל קח בחשבון שהחומר הזה קיים כבר 5-6 שנים לפחות. לעומת זאת ה-EXO הוא חומר הברידי השייך לדור החדש ויצא לשוק ב-2013. אני אישית מעדיף את הקידמה בדברים האלה.

בכל אופן אחרי היישום אשתדל לדווח לפורום + תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו קטן. הפדים שבאים עם המוצר קטנים, לא נוחים ויש להם נתיה ליפול מהיד. אני מאוד ממליץ לרכוש בסופר פארם פדים להסרת איפור עשויים מכותנה. הם גדולים ונוח לעבוד איתם. והכי חשוב שיהיו מכותנה, כי הם לא משאירים שערות. חשוב לעבוד עם כפפות משתי סיבות: הראשונה כמובן לשמירת על העור, והשניה - להמנעות מאותם השערות. כי כאשר היד מזיעה הפד מתפרק ביד ומשאיר שלל של שערות אחריו. את זה למדתי ביישום של C5. זה הפדים שאני השתמשתי:

CosmeticPads.jpg

אז שיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

עברו בערך 6-7 שבועות מאז היישום של המנזרנה.

אתמול נסעתי בגשם בפעם הראשונה - וזה היה פשוט תענוג!

ברגע שעברתי מהירות סף (אזור ה80 קמ"ש), הפסקתי להשתמש במגבים. המים פשוט טיילו על השמשה, זה אפקט יפה לאללה והרבה יותר נוח מבחינתי מאשר שימוש במגבים.

יש לציין שהרכב עבר מס' שטיפות מאז, אז אני מרוצה לראות שהמנזרנה עדיין מחזיקה על השמשה. כל הכבוד מנזרנה!

יהיה מעניין לראות את האפקט אחרי שאשים חומר ייעודי לשמשות (נרכש, כנראה בדרך בדואר ישראל, אז אני מצפה שהוא יגיע עד 2018, גג 2019)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...