Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנזרנה PL בתור 'מגן שמשות'

שימו לב! השרשור הזה בן 3073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2-3 שטיפות ככה, החלטתי just for the fuck of it לשים מנזרנה PL על הבראבו (שכבר עברה ציפוי אופטיקואט).

במהלך האפליקציה חשבתי לעצמי ששווה לבדוק מה יקרה אם אמרח את החומר על השמשה, וכך עשיתי.

עבר בערך חודש מאז, הרכב גם עבר שטיפה או שתיים.

היום בבוקר אני מגיע לרכב אחרי הגשם הראשון - ורואה שיש בידינג ממש נחמד על הפח (מצ"ב תמונות).

IMG_20151007_083419.jpgIMG_20151007_083359.jpgIMG_20151007_083349.jpg

התחלתי לנסוע, וכ"כ נהנתי ממראה הטיפות המופרדות על השמשה שפשוט לא הפעלתי את המגבים, אמרתי לעצמי שכשאצא מהשכונה ואעבור את ה30 קמ"ש אפעיל אותם וכך גם פיזור המים יהיה טוב יותר (בגלל הרוח).

א-מה-מה, כשיצאתי מהשכונה והתחלתי לנסוע, הטיפות פשוט ברחו להן אחת אחת מהשמשה. בלי סימני מריחה, בלי דרמות, בלי כלום. תוך כמה עשרות מטרים פתאום היתה לי שמשה נקייה לחלוטין, בלי שנגעתי במגבים. אפילו את הסימן הזה שיש אחרי הפעלת מגבים (סנפיר כריש, למי שמבין) לא היה - כל השמשה היתה נקייה באופן אחיד.

זה היה מגניב, ומיבסט אותי קצת על הבוקר.

אז בכל אופן, אני ממליץ למי שלא יישם איזושהי הגנה ייעודית לשמשה, וברשותו מנזרנה או אוטם צבע אחר, לנסות את זה. ברור לי שזה יהיה שימושי בימי הגשם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין מאוד, אני הזמנתי איזה חומר מEBAY שנקרא PROCLEAR, אמור לעשות את זה תיארת פה, למרוח אוטם זו גם אופציה טובה, השאלה אם יש איזשהו נזק בטווח הארוך לזכוכית, למרות שאני לא מאמין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני השתעשעתי ברעיון הזה, אבל אחרי שראיתי היום מה החומר מבצע בגשם קל, אני אמתין בסבלנות ואראה איך הוא מתפקד בגשם כבד (וגם אעדכן כאן על הדרך) לפני שאני רוכש חומר ייעודי כלשהו.

אני בספק רב, מאוד, שיכול איכשהו להווצר נזק לזכוכית מאפליקציה של אוטם צבע... :)

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאוור לוק מאוד מגניב לשמשה.

יש לו יכולות שיטינג מדהימות, ולכן התוצאה המבסטת :)

העניין הוא שבתקופת חורף הוא לא ישאר הרבה, שבוע/שבועיים גג.

הנקיון התכוף עם המגבים (לפעמים אין ברירה כן?) ימחק את האטימה שלו דיי מהר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל היות ואני שוטף כל סד"ג של שבועיים-שלושה, ומיישם בסוף השטיפה PL - זה נשמע לי אפקטיבי מספיק. הרי כל הזמן אומרים כאן שהחומר הזה מחזיק יותר מהקריירה של שרית חדד, אז למה לא בעצם? :)

אגב - אתה יישמת איזושהי הגנה לזכוכית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי המלצות על זה

בקצת יותר מ6$ אי אפשר להפסיד... נראה לי אני מזמין :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור יצא לי למרוח כמה תכשירים על השמשה, כולל המנזרנה.

אף אחד מהם לא היה תכשיר יעודי, כולם עשו את העבודה בדרך כזו או אחרת.

חלקם היו על הפנים, bsd נניח.

הגעתי למסקנה שאין לי מה לבזבז זמן על מוצרים כאלה, הסיבה פשוטה, השמשה ברכבי יושבת בזווית כזו שהמים מתגלגלים מעצמם במהירויות נמוכות, כמעט אותו האפקט של מריחת תכשיר.

אז פשוט דואג לשמשה נקיה ומפלוסטלנת.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעלה מתישהו סרטון של "שנה אחרי" עם האוטם שמשות של ג'יטכניק.

אבל מה שמעניין יותר זה מה עושים שלא יהיו אדים על החלון מבפנים? מסרטונים וכאלה אני זוכר שמשחת גילוח די אפקטיבית לכמה שבועות, יש פתרונות טובים יותר?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשישי האחרון ניגבתי את הרכב (לאחר הייבוש) עם הQD של סונקס. כולל שמשות.

היום בבוקר כל הרכב היה מכוסה במה שאתה מכנה 'בידינג' מלאה טיפות בלי מריחות, כשהתחלתי לסוע וירד גשם תוך כדי על כל הרכבים הטיפות פגעו ונמרחו על השמשה, אצלי פשוט פגעו ועפו מעצמן.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסרטון מהבוקר, תפעילו על 1080P במסך גדול וראו את הטיפות.

זה בבוקר (הרכב נסע בקושי 40 מטר מאז תחילת הסרטון במהירות עד 20 קמ'ש), אפשר לראות את שאריות הטיפות ששניה לפני זה ירד הרבה גשם.

בבלימת החירום נופלת טיפה מהגג למטה ומהר מאוד נעלמו עקבותיה (כלפי מטה)

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שגם לONR (ממה שידוע לי לפחות הירוק) יש אפקט דומה,

אני משתמש בONR ירוק בנוזל שמשות, והוא גם נותן אפקט טוב, במהירות של מעל 60 בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעלה מתישהו סרטון של "שנה אחרי" עם האוטם שמשות של ג'יטכניק.

אבל מה שמעניין יותר זה מה עושים שלא יהיו אדים על החלון מבפנים? מסרטונים וכאלה אני זוכר שמשחת גילוח די אפקטיבית לכמה שבועות, יש פתרונות טובים יותר?

יישמת במקרה את ה-G1? מאוד מעניין אותי מבחן שנתי הזה.

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...