Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר מת בניסאן גו"ק 2012

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים,

אמי רכשה בינואר 2012 ניסאן גו"ק אוטומט חדשה מהניילונים.

נכון להיום עברו 3 שנים ו-9 חודשים והרכב גמע 50K.

לפני כמה ימים התחילו רעשים מוזרים מהתא מנוע ואמי ניגשה למוסך המרכזי ברחוב ריב"ל בתל אביב.

ההבחנה הייתה חד משמעית שהגיר הלך.

הרכב מטופל בזמן תמיד ולא הורגשו שום תופעות בגיר גם אחרי שהחל הרעש.

לאחר וויכוחים רבים והמתנה אישרו החלפת גיר על חשבונם אך עבודה על חשבון אמי(1700 שקל).

כמובן שנאמר לה שזה מקרה נדיר של מוות גיר אחרי חיים כה קצרים אך עדיין זה נשמע לי מוזר במיוחד מכיוון שזה אמור להיות יצרן אמין ומכיוון שידוע לי כיצד אמי נוהגת ברכב.

האם מישהו שמע על עוד מקרים כאלה?

האם זה הגיוני לשלם סכום כזה על עבודה?

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קורה שגירים הולכים. זה מעצבן שזה קורה בסמוך לגמר האחריות.

ברכבים הללו ובק"ם הנקוב, זה קצת נדיר.

שווה לשלם 1700 ש"ח, ובתנאי שהגיר חדש ומגובה באחריות יצרן של שנה, לפחות,

צריך רק לזכור, שלא היו חייבים לקחת אחריות, מאחר שהיא נגמרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא בבקשה פה בפורום בעלי ג'וק בבריטניה :

http://www.jukeownersgroup.com/nissan-juke-cvt-failure_topic4027.html

מסתבר שזה לא תופעה נדירה כ"כ.

שם הכשל אירע גם מעבר לאחריות ב - 22K מייל והיבואן סירב לחלוטין להשתתף ודרש 3,000 פאונד(18K).

בהתאם אם קרסו מוכנים לשאת ברוב העלות מעבר לאחריות דווקא יפה מצידם...חוקית גם יום לאחר האחריות אין להם כל חבות כלפיכם. תכלס, יצאתם יחסית בזול.

כמובן תמיד אפשר לנסות לההמשיך להלחם ביבואן במגוון שיטות לדרוש כיסוי מלא. לשיקולך אם כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן האחריות נגמרה,אך שוב נראה לי מוזר שגיר הולך ברכב כזה עם נהיגה כמו של אמא שלי.

הופתעתי מאוד מהמהירות בא אישרו להחליף גיר על חשבונם(במקרה של צ"מפיון למיטב זכרוני לקח המון זמן להתפשרות).

הרכב טופל באותו מוסך כל התקופה והטיפול האחרון בוצע בינואר השנה. מעניין אותי מה גורם לגיר למות במהירות כזאת.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה כמו שרשמו למעלה מדובר בבעיה סדרתית ובמוסך כבר מכירים.

אם אתה רוצה לוותר על העלות הזאת תמורת הרבה עבודה אולי תוכל לאסוף עוד בעלי ג'וק בארץ עם הבעיה הזאת, לדעתי עדיף לשלם את הסכום ולוותר על זה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר וויכוחים רבים והמתנה אישרו החלפת גיר על חשבונם

תודה מראש.

הופתעתי מאוד מהמהירות בא אישרו להחליף גיר על חשבונם.

קצת דבר והיפוכו לא?

בכל מקרה נראה לי שיצאו איתך בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשבתם, שהוא יבוא למוסך ויגידו לו שהבעיה מוכרת להם? ברור שיגידו שזה חד פעמי אבל בגלל שזה לא חד פעמי ככל הנראה, הם גם החליפו את זה שלא במסגרת האחריות. אל תהיו כאלה תמימים. לא ברור לי רק למה צריך לחייב את בעלת הרכב ב1700 שקל. אם אתם מבינים שזה לא צריך לקרות אז עד הסוף ואם חושבים שזה לא באשמתם אז למה החליפו באחריות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה במיסגרת "רצון טוב".

בדר"כ מתייחס לשנה רביעית וללקוחות אשר טיפלו לפי הספר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם ראשונה שאני שומע על הגיר הרציף של ניסאן שמתפגר בטרם עת (שמעתי גם על מקרים עם מיקרה).

במקומך הייתי מנסה לשכנע את קרסו לקחת אחריות ולממן את כל עלות ההחלפה. מקסימום למצוא עוד אזכורים למקרה הזה, בארץ או בחו"ל ולנסות לברר מה קרה בסוף. אפשר גם לפנות ליצרן עם המיגע הזה ולבקש התערבות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם לחבר מהעבודה.

חייבו אותו על כל הסכום - סביב ה15K אם אני זוכר נכון (לזכרוני, מעל).

בנוסף, לאחר ההחלפה, המערכת מולטימדיה (המקורית!) ננעלה, הם לא הצליחו לפתוח אותה (לקח לו כמה חודשים עד שהצליח לשכנע אותם לנסות לפתוח אותה על חשבונם, הם רצו ממנו כסף על ההליך הזה בהתחלה), אחרי למעלה משנה שהוא היה עם מערכת נעולה, כאשר במהלך כל הזמן הזה מושכים ומסננים אותו, הוא נשבר וקנה אחת אחרת בכסף שלו.

הוא נשבע שהוא בחיים לא יתקרב לניסאן יותר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

54788301.jpg

נשמע שהשירות שפות"ש קיבל סביר בהחלט, בעיקר ביחס למצב הקיים [קרסו לא מקבלים שיש תקלה סדרתית].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר שירכיבו גיר מקורי חדש לחלוטין מהניילון.

אין לי טענות כלפי ה"רצון טוב",פשוט רציתי לדעת האם אני בין הראישונים או שכבר יש מגמה כלשהיא בעניין ולכן גם מחיר העבודה לא מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי ה-OCD ל-DSG, נמאס מזיבול שרשורים עם הכנסת האלמנט הזה בכל חור, מי לחיוב ומי לשלילה.

אז חלאס עם הלשלשת המילולית הכפייתית, גרה זו עוכלה דיה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...