Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור אפייה בנוי

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

התנור הקיים ZANUSSI חוגג 10 שנים וכבר יש לו חורים בתחתית.

מלבד החורים שנוצרו בזמן האחרון בכל חייו הצריך החלפת גוף חימום פעם אחת.

כעת מחפש מחליף ראוי שיחזיק תקופה ארוכה.

מה כדאי לבדוק? האם יש פונקציות מיוחדות שכלולות בחלק מהתנורים?

יש המלצות ספציפיות?

השימוש הוא שימוש ביתי סביר,הכנת בשרים,עוגות וכו.

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסיון מצויין עם Sauter, היה לנו תנור שהחזיר כ-14 שנה.

הוחלף לפני כ-5 שנים ל-Bosch שבאופן בסיסי גם הוא מצויין, אבל לאחרונה גילינו דליה של אויר חם, ככל הנראה נזק שנגרם במעבר דירה.

מבחינת פונקיות - היחידה שעולה על דעתי היא ניקוי פירוליטי (ניקוי עצמי) שחשובה לאנשים מסויימים (כולל אשתי), מייקרת את התנור במידה משמעותית. אצלנו בשימוש בד"כ פעם בשנה (לפסח).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי פירוליטי הוא ניקוי על ידי הלהטת התנור למשך 1.5-2 שעות ושריפת כל הלכלוך שנדבר לדפנות. מצריך ציפוי פנימי מיוחד ותוכנית מתאימה. לאשתי זה חשוב מבחינת ההכשרה לפסח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש עוד פונצקיות שכדאי לדעת?

האם רוב התנורים הם בגודל סטנדרטי?

אשמח אפילו לקבל דגמים ספציפיים מניסיון.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל הגומחה סטנדרטי, עם כי יש גם סטנדרטים יותר גדולים מהנפוץ ביותר. אני מניח שאתה מתכון לגודל הנפוץ בארץ וכנראה בעולם.

לא מכיר פונקציות נוספות, בסופו של דבר צריך לכוון טמפרטורה, מקור חום (איזה גופי חימום יפעלו ועם או בלי מניפה) ואם אתה רוצה - טיימר. אלה קיימים בכל תנור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לפני שנתיים תנור של AEG תנור מעולה במחיר נוח מאוד , תנור טוב מאוד עם הרבה תכניות בישול.

בנוי היטב עם ציפוי פנימי שלא נשרט בכלל (ניסיתי עם מפתח) בעל נפח הגדול בקטגוריה של 74 ליטר

וקל מאוד לניקוי.

זה התנור http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=814685

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי קונסטרוקטה, חיפוש ברשת ואתרי מכירות אפשר למצא זול יותר, אחלה תנור, פשוט עם כל הפעולות הנדרשות.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=873232

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסטרוקטה, בוש וסימנס זה אותו תנור עם מדבקות שונות - אבלגם מחירים שונים. תנור הבוש שרכשתי לפני 5 שנים תמורת 4000 ש"ח הוצע בחנותהשכנה במותג סימנס, המחיר לא פחות מ-6000 ש"ח. צריך לערוך סיור בחנויות ולאתר את המוצר במחיר הנוח ביותר (בהתחשב גם באחריות וכו').

AEG הוא מותכ משנה של אלקטרולוקס, אני מניח שהסיפור דומה אם כי לא בדקתי לגבי תנור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כמו בייעוץ בבחירת רכב, צריך להגדיר תקציב.

תנור סביר ללא ניקוי עצמי יעלה כ 2000 שקלים, אפילו קצת פחות. ניקוי פירוליטי מייקר את המוצר ב אלף שקלים.

יש חברות שמתמחות בתנורים. השמות פחות מוכרים - scholtes, rosieres, fratelli, smeg, ilve, la cucina.

המוצרים של החברות האלה יותר איכותיים, אבל חלק מהם יקרים מאוד.

ועדיין אפשר למצוא בסביבות 3000 דגמים של scholtes או rosieres עם נקוי פירוליטי

החסרון של בוש/סימנס/קונסטרוקטה זה בידוד חום של הדלת. החום נפלט החוצה יתר על המידה.

לי אישית יש כבר שנה תנות של fratelli, אחרי סאוטר שהחזיק מעמד המון שנים, והתנור החדש אופה הרבה יותר טוב ( יותר מהיר ויותר אחיד ). אני לא משתמש בניקוי עצמי.

http://m.zap.co.il/zapmobile/models.aspx?sog=e-oven&db136886=2961289&db5761=5763&db5766=6240&db57212=112798

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שני תנורים, אלקטראלוקס ובוש.

אלקטראלוקס, לפי דעתי, היה יותר איכותי מבחינת איכות גימור וכתוצאה מזה גם הניקוי יותר קל של פנים התנור, ריסוס של סנו לתנורים היה ממיס את כול הלכלוך הפנימי תוך שניות. הבעיה היתה שהוא יותר רגיש והתקלקל פעמיים.

בוש קצת פחות איכותי ויותר קשה לניקוי כתוצאה מזה מצריך שפשוף חזק בעזרת משחה להסרת שומנים, אבל הוא מאוד אמין, טפו, טפו, טפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לא להתקרב לסאוטר http://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3601272,00.html

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתגובה הקודמת,

אתה מוזמן לקרוא את השרשור על הכיריים של סאוטר :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?567952

נ.ב.

אני אישית ממליץ על תנור עם ניקוי פירוליטי,

הניקוי קל ונוח באופן יחסי (ללא קשר לכשרות).

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך משהו דומה על AEG\אלקטרולוקס. לאמא שלי מכונת כביסה אלקטרולוקס המשרתת אותה כ-15 שנים ויותר. לי היתה מכונה הקרויה AEG\אלקטרולוקס שהחזיקה מעמד פחות מ-4 שנים. עם קריטסל - שמתברר שהוא מותג מדבקה ישראלי המיבא מכונות כנראה מצרפת - היה נסיון עוד יותר גרוע, השלכתי לפח מכונה בת שנתיים ועדיין באחריות, כיון שהיתה בהמתנה לטכנאי יותר מאשר פעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...