Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במזגן אלקטרה 1.5 כ"ס

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכל החברים.

בהמשך לסדרת האתגרים שנפתרו בעזרת החברים פונה אני לעזרה עם המזגן העילי 1.5 כוח של אלקטרה ובין 6-7 שנים.

אני מדליק את המזגן על 21 מעלות,אני שומע שמשהו מתרחש שם אך אינו מוציא אוויר.

לאחר כ-5 דקות פותח את המכסה נוגע בצלעות ורואה שהם ממש קרים\קפואים אך אין שום נשיפה של רוח.

מעלה ל-28 מעלות,נותן לו כמה דקות,הוא מתחיל לעבוד ואני מוריד לטמפרטורה הרצוייה.

כלומר המזגן עובד תקין רק אחרי כחמש דקות שאני מתחנן שידלק ועוד כמה דקות שאני מבצע את הקומבינה.

מה הכיוון? מה לעשות?

מסרב להזמין איש מיקצוע.

תודה מראש לכל העוזרים!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שתי שאלות:

1 - השלט מכוון על AUTO?

2 - נסית לסובב ביד את המאוורר של היחידה הפנימית מיד לאחר הפעלת המזגן או נניח תוך 10 שניות מהדלקתו?

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאר לעצמי ששיחקת עם שלושת המהירויות, אמרת גם שהמאיץ עובד ביום וכשמכוון לטמפ' גבוהה, מכאן סביר שיש בעיה בפיקוד, אולי משהו פשוט כמו מגע רופף או קורוזיה.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאר לעצמי ששיחקת עם שלושת המהירויות, אמרת גם שהמאיץ עובד ביום וכשמכוון לטמפ' גבוהה, מכאן סביר שיש בעיה בפיקוד, אולי משהו פשוט כמו מגע רופף או קורוזיה.

יש לומר שלוש המהירויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמים האלו התקלה השכיחה ביותר היא בד"כ הקבל של המפוח הפנימי (הוא נמצא על הכרטיס אבל אין בעיה לאתר את החוט שלו למנוע מאייד ולחבר במקומו קבל 1uF חיצוני).

שאלה ראשונה: האם כאשר המפוח עובד הוא עובד בעוצמה הראויה ?

*** לבדיקתך: כאשר הוא לא עובד, נסה באמצעות חפץ דק ארוך לגעת במפוח בע-ד-י-נ-ו-ת ולתת לו "תנופה" קטנה. אם הוא מתחיל לעבוד - כנראה שזה הקבל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-מה זה מצב AUTO?

2-איך אני מגיע למאוורר הפנימי? יש רשת חסימה בין התריס ליחידה.

אין צורך לפרק שום דבר. עם נניח שיפוד במבוק נסה לסובב מעט את המפוח הגלילי דרך תריס בתחתית המזגן.

אם המאוורר יתחיל להסתובב יש כנראה בעיה בקבל המנוע וצריך להחליפו או לחבר במקומו אחד אחר.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב המזגן נכנס למצב המתואר,

נגיעה קטנה במפוח והוא התחיל לעבוד כמו שצריך.

איזה קבל צריל להחליף? יש ידע בהלחמות וקצת קבלים במלאי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בידע בהלחמות מכיוון שמוליכי החשמל לקבל מחוברים בעזרת נעלי קבל. אדום/לבן/צהוב.

קיים רק קבל בודד ביחידה הפנימית.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...