Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עונת הטיולים החלה (או כמה מזוודות מותר לקחת לטיסה)

Mr.Jones
שימו לב! השרשור הזה בן 3127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

עקב קונקשיין קצר אני מפחד שלא יספיקו להעביר את המזוודה הגדולה, אז אני רוצה לקחת מזוודת דיילות שאפשר להעלות אותה למטוס.

יש אפשרות לקחת גם מזוודת דיילות וגם תיק גב לטיסה?

או שיעשו בעיות?

חג טיסות שמח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק באתר החברה שבה אתה טס. בד"כ מאפשרים להעלות: מזוודה\תיק יד אחד במשקל עד 8 ק"ג (יש חברות בהן המשקל שונה, וכן יש הגבלות על מידות התיק\מזוודה, איזיג'ט במיוחד קיצונית בעניין). תיק מסמכים ותיק של ציוד אלקטרוני (מצלמה\מחשב נייד). אם תביא יותר מזה קרוב לודאי שהגדולה במזוודות תשלח לבטן המטוס, ואם יש לך גם מזוודה לבטן תשלם כמה עשרות דולר תמורת מזוודה נוספת.

סה"כ הסיכון לאבדן מזוודה בקונקשן די נמוך - אם כי תלוי מאד היכן הוא מתבצע - וכדי לקחת זוג לבנים וזוג בגדים קלים לא צריך תיק גדול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בחברה, בסוג הכרטיס ובמחלקת הטיסה.

יש אגב חברות שכן מאפשרות להעלות שתי מזוודות בטיסות לפי מה ששמעתי, איירופלוט למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור - מדובר בטיסות טרנסאטלנטיות. יש גם יעדים שבהם השלטונות מחייבים את כל החברות לאפשרות להובלת שתי מזוודות (ברזיל).

בטיסות לאירופה, ובמרבית החברות גם בטיסות ארוכות, ההגבלה היא מזוודה לבטן, תיק לתא הנוסעים, תיק למחשב\מלצמה ותיק מסמכים קטן (אישית אני מחזיק פאוץ' עם הדרכונים והארנק שיושב על המתניים שלי גם בעת הטיסה. מאד לא אלגנטי, אבל מאד שימושי, גם בשדה היציאה, גם לאחר הנחיתה וגם בטיולים, אלא שאחרי הצ'ק אאוט מהטיסה הדרכונים עוברים לפאוץ' פנימי)

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו טסים דרך טורקיש איירליינס.

לא לוקחים הרבה בגדים כי זה בסה״כ 4 ימים.

אז יאפשרו לנו לעלות עם תיק גב קטן ומזוודה?

מישהו יודע אם יש להם שירות לקוחות בישראל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שמדובר לא רק בחברת התעופה, אלא גם בנותן שירותי הקרקע. לפני שמה שנים היה לי סיפור עם חלוקת משקל בין שתי מזוודות כאשר עשיתי צ'ק אין לטיסת אל-על בוינה, (נאלצתי להעביר מטען בין שתי המזוודות כדי לחלקו בצורה קצת יותר שווה, למרות שמבחינת המשקל הכולל היו לי כ-10 ק"ג פחות מהמותר), בעיה שבה לא נתקלתימעולם בשום שדה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...