Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TIRE CLUB - אתר למכירת צמיגים באינטרנט

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

רקע:

ראיתי שבפורום חוות הדעת אין שרשור ייעודי אודות החברה הנ"ל והשרשורים שנפתחו בפורום הטכני ובפורום השיפורים אינם מעודכנים. מעבר לכך, אני מניח שהמלצות אמורות להיות בפורום הנ"ל. משכך, בחרתי לפתוח נושא חדש כאן.

אמת, אני לא נוטה להמליץ כ"כ מהר על בעל מקצוע, זאת בשל העובדה שפעמים עשיתי זאת ונכוויתי לאחר מכן. מאידך, אני חושב שקל לנו כצרכנים (וזה בסדר) להתלונן מהר אך אנו ממעטים להמליץ ולתת מילה טובה כשמגיע, וגם אני נופל למלכודת הזו מפעם לפעם.

וכשזה נאמר, אני חושב שלאחר שבשנה האחרונה נעזרתי מס' פעמים בשירותי החברה ובפרט בשירותיו של אלדד (מי שכותב כאן בפורום), ראוי גם ראוי להמליץ, ומכל הלב, על רכישת צמיגים דרכם.

הניסיון שלי:

במהלך השנה האחרונה נוצר מצב שבמשפחתי (גם הקרובה וגם המורחבת), במס' רכבים (5), בעלי מידות שונות, לעיתים לא סטנדרטיות, נאלצנו להחליף סט צמיגים.

בשרשורים שונים שפתחתי (ובכלל, גם בשרשורים של אחרים), התקבלו המלצות בין היתר, גם מ-TIRE CLUB אולם בד"כ נטיתי להתעלם, זאת בשל העובדה שאני רגיל לעשות סקר שוק בעצמי, תוך בחירת הצמיג, בדיקת מאפייניו ובדיקת פרטיו (תאריך ייצור בעיקר) וכן בחירת הצמיגייה. משכך, הקנייה באינטרנט, כשלעצמה, פחות התאימה לי, כמו גם ההמלצות של מי שמוכר מוצר פלוני.

ואולם, נתתי סיכוי ועד עתה לא הצטערתי.

בכל הפעמים, האחרונה לא מזמן, זכיתי לקבל שירות מצוין, שקוף ויעיל. ולא רק זאת, אלא שגם במקרים שהפתרון לא היה ממש בידיהם (למשל: מידה מיוחדת בצמיג ספציפי שהסיכוי למצוא אותם במלאי, סתם כך, היה נמוך מאוד [נחטף בשניות או סגור מראש]) קיבלתי עזרה, לא לפני שעשו שלל בדיקות מקיפות בשבילי. בנוסף, אני מאוד ביקורתי ובהתאם נוטה לשאול שלל שאלות (אף שמנסה להפחית) – כל אלו התקבלו בברכה וזכו למענה סבלני וענייני.

לסוגיית השירות מצטרפת העובדה שהפריסה שלהם בארץ מאוד רחבה והצמיגים מסופקים מהר מאוד (תוך יום עסקים). גם תהליך הרכישה, הטלפוני, או באתר, מהיר וברור. מעבר לכך, אומנם הם לא יודעים לתת תאריך ייצור מדויק (והלוואי שידעו), אבל כן יודעים לחשב אותו בערך ובכל הפעמים הנתונים היו תואמים או מאוד קרובים. כל מקרה, לא קיבלתי צמיג בן יותר מ-8 חודשים אף פעם, כך שהחשש הנ"ל, לפחות מבחינתי, הוסר ואף הפך את תהליך הבדיקה ליותר נח, לפחות מבחינתי.

לכל אלו מצטרפת העובדה שלמוצרים שלהם אני מאוד מתחבר (טויו, אם רצוני בצמיג מעט ספורטיבי יותר או פלקן, אם אני צריך צמיג של עלות מול תועלת). המחירים אצלם, בד"כ, יצאו זולים, או לכל הפחות דומים, לבדיקה אצל הצמיגיות. לבסוף, העובדה שעל רכישת סט צמיגים מקבלים תווי מתנה לרשת FOX (וגם הנחה של 8% דרך כ.א חבר, אם יש) נותנים אחלה טעם לעסקה.

ואגב, הם החלו לייבא בייבוא מקביל גם מותגים נוספים. רק שיביאו גם RUNFLAT, אלדד לטיפולך :)

באשר לצמיגיות המתקינות עצמן:

ברמת העיקרון השירות היה בסדר ולא חוויתי בעיות מהותיות, אם בכלל. יחד עם זאת, וזו הביקורת היחידה שלי, אף שאני מבין שהצמיגיות, כשלעצמן, הינן עצמאיות והשליטה עליהן מוגבלת, קל וחומר בשיטת תשלום "חבר", כאשר הסכום כולו משולם מראש (ולא רק מקדמה זניחה), ראוי להנחות אותן להיות שקופות ברמה גבוהה, גם אם זה יותר מהנהוג בארץ (מבלי להכליל או לפגוע). למשל: להוציא את הצמיגים כולם (ולא רק אחד, כמו שבאחת הפעמים קרה לי) עם בואו של הלקוח, מבלי שיידרש לבקש זאת (ולהיתקל בעובד עם תשובות הזויות) תוך הצגת תעודת המשלוח (שאחרת, אולי, למשל [לא קרה לי במציאות], לצמיגייה היה סט ישן יותר ובחרה להוציא אותו במקום, או במקרים, כפי שהיה כאן בפורום, שברגע האחרון מותקן צמיג אחר) . בכך יש כדי להפוך את חווית השירות לנדירה, לפחות בארצנו.

ושוב, זה לא שלא קיבלתי שירות טוב בצמיגיות, להיפך, הוא פשוט לא היה מושלם (מבחינתי). מדובר בסה"כ בנק' בונה, אשר השמעתי אותה גם באוזניהם (ונאמר לי שהנושא יועבר, אז זה מספיק טוב).

לסיכום,

שלא כדרכי, אני ממליץ בחום, ומכל הלב, על TIRE CLUB ומבקש להודות אישית לאלדד, הנציג שלהם שבאמת נותן שירות מצויין. המחירים טובים אבל השירות מעולה, וזה מה שחשוב. אאחל להם שישמרו על כך.

בן.

נ.ב. למען הסר ספק, אין לי כל קשר עיסקי או זכויות כלשהן בחברה הנ"ל - סתם לקוח מרוצה.

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בן יקר,

המון המון תודה על המילים החמות. לקוח מפרגן זה בהחלט לא מובן מאליו וכולנו מעריכים זאת.

שמחים מאד לקרוא את חוות הדעת והביקורת העניינית ונשמח לעמוד לרשותך גם בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה החמה על טייר קלאב. כתבתי אומנם בשירשורי הייעוץ לגבי צמיגים שרכשתי דרכם,

אבל אוסיף גם כאן. לאורך כל הדרך, אלדד נתן עיצות והסברים, הרבה מהם בהודעות פרטיות,

והחשוב מכולם, ההרגשה היתה שהוא קודם כל רואה את תועלת הלקוח, ורק אחכ את המכירה

עצמה, וזה הוכיח לי לפחות שהם כאן כדי לתת מידע ועזרה, ורק אחכ כדי למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התחדשתי בזוג מהפאלקן המדוברים.

ברצוני לציין לטובה את השירות של טייר קלאב בכלל, ושל מיכאל בפרט. הצמיג לא היה במלאי, אך הוא התעקש לבדוק לי, לאחר כשעתיים חזר אליי שמצא. העביר אותם לאחר יום עסקים לפנצ'ריה קרובה לבית. וגם המחיר מעולה.

תודה רבה.

מידה 185/60R14

5 תוים

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

היום התחדשתי בזוג צמיגי FALKAN 914 מידה 215/55/16.

הרכישה בוצעה דרך האתר של tire club, כל התהליך פשוט,שקוף. המחיר היה מה שרשום באתר פחות 5% הנחה.

זה היה התהליך:

התקשרתי, ביצעתי הזמנה - יש לציין שלא היה לי את כל המידע (הם היו מאד סבלניים וחזרו אלי מספר פעמים כדי לברר את כל הפרטים במדוייק),לאחר ביצוע ההזמנה התקשרו מהפנצריה כדי להודיע שהצמיגים הגיעו.

היום הגעתי ושילמתי את היתרה (לא היו הפתעות).

בהחלט אשתמש שוב בשירות שלהם בעתיד.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לפני כחודש, בהמשך להמלצתי מעלה, המלצתי גם לשכן. שוב, טייר קלאב, ובפרט אלדד, לא אכזבו- קיבל שירות ומחיר מצוין ותוך יומיים התחדש בצמיגים טריים וחדשים.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי לפני שבועיים התקשרתי וביצעתי הזמנה לרביעיית Falken ZE-914 במידה 175/65R14 לרכב של אשתי. אלדד היה סבלני, מקצועי, נתן מענה לכל צרכיי והמחיר שקיבלתי ממנו היה מצוין.

ביום שישי הצמיגים כבר הגיעו לפנצ'ריה הקרובה לביתי, וביום ראשון נסעתי להתקין אותם.

בסופו של תהליך יצאתי בהרגשה טובה, וללא ספק גם את הרכישה הבאה שלי אבצע דרכם.

לסיכום: שירות יעיל ומהיר, מקצועיות, אדיבות ולסיום מחיר ללא תחרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה היה כמעט לפני שנה וחצי אבל כשאני רכשתי מהם זוג צמיגים גם הייתי מאוד מרוצה. שירות מצויין בטלפון וגם הצמיגים הגיעו די טריים ולפנצ'רייה שאני מכיר\סומך.

אין ספק שזה שירות מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בטעות רשמתי את זה בפורום אחר.

אז ביום ראשון הזמנתי מאלדד צמיגים של TOYO ליונדאי של אמא שלי... כל מה שאני אגיד על השירות לא יספיק, פשוט בנאדם זהב.

בהתחלה הגעתי לסניף שאני מכיר שהצמיגים היו צריכים להיות שם והם התבלבלו ואמרו שלא הגיע, התקשרתי שוב לאלדד ובקור רוח ובשמחה רבה עזר לי שוב ובירר לי היכן הצמיגים שהסתבר שהם כן הגיעו. היום התחדשנו והרכבנו את הרביעייה של הטויו, אמנם לא הכי חדשים שיש אבל עדיין בתקן המותר.

כמובן שגם המחיר יצא מעולה.

תודה שוב, אלדד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר היקר,

תודה רבה על המחמאות והמילים החמות,

תמיד כיף לשמוע על לקוח חוזר שיוצא מרוצה שוב ושוב.

שמחנו מאד לעמוד לרשותך ונשמח שוב בעתיד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...