Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לקיה-לנד, וחזרה כשגריר של קיה בישראל...

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

למי שגולש באתר זה לא סוד שאני אוהב את תוצרי קיה הנוכחיים, והלכה למעשה, גם קונה אותם ונשאר שבע רצון. הם לא הכי טובים אבסולוטית, הם לטעמי נותנים את ה value for money הכי טוב, ולכן:

אישתי עם ספורטאז' חדש שהחליף ספורטאז' דור קודם,

אני עם ריו,

אימי עם סיד,

אחד מהגיסים שלי עם סיד (בהמלצתי),

שתי גיסות עם ספורטאז'ים דור קודם, שאחת מהן משדרגת אותו עכשיו לדור החדש,

חברה עם פיקנטו,

חבר קרוב עם סיד סטיישן, ובטח שכחתי כמה אנשים

מפה לשם נערכה תחרות בדף הפייסבוק של קיה - ישראל, כשהפרס הוא טיסה לדרום קוריאה, במימון ואירוח מלא של קיה.

להפתעתי התקשרו אלי מקיה לבשר לי שזכיתי, למרות שלא שמתי תמונה כנדרש.

אציין כי הפוסטים שפתחתי באתר על הריו ועל הספורטאז' החדש זכו להתייחסות וקריאה מצד אנשי טלקאר (היבואן).

המארחים הקוריאניים שיזמו תכנית עולמית ללקחות הנאמנים מטיסים לקוריאה מאות אנשים מכל רחבי העולם לחוות את דרום קוריאה, ואת העוצמה של חברת קיה. ההתייחסות היא פרטנית ברמות שקשה לתאר, ביקשו גובה ומשקל, העדפות למזון וכד'.

המארחים הקוריאניים העבירו לו"ז (שלוש פעמים עם fine tuning לרמת הדקות בשעון) dress code, הסברים על סיור במפעלי קיה ובמפעל המתכת המשותף לקיה ויונדאי, ועוד ועוד.

כשחוזרים אגב, מקבלים מינוי של 'שגריר קיה בישראל' (לצערי לא היו מוכנים לתת לי מספר לבן עם CD לאוטו) להפיץ את הבשורה...

שורה תחתונה - ביום ראשון אני טס לקוריאה. מבטיח לעדכן, ב real time...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תהנה!

תצלם הרבה!

זה יחס ויח"צ מצויין מיצרן רכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתנו סיבוב על הספורטאז' החדש?

הוציאו לנו את הנשמה עם כל הטיזרים.

דגם גודש, דגם עם גיר רובוטי דו-מצמדי חדש במקום התיבה הפלנטרית הזללנית...

תבלה ואל תלך יותר מידי לכוון צפון. :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף, תהנה, תעשה חיים ותחווה. ידידה טובה חזרה מכמה ימים בסיאול ומספרת דברים טובים!

כל הכבוד לקיה.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות היתה במסגרת Kia Customer Loyalty Program וזו השנה השניה או השלישית שהיא נערכת.

מהארץ יוצאים שלושה לקוחות של קיה. היה צריך לשכנע עם תמונה למה דווקא לך מגיע. אני בגדול שלחתי רק מספרי רישוי... :twisted:

מדובר על שבוע ברוטו. יוצאים בראשון בצהריים, מגיעים לסיאול בשני בבוקר ועד שישי בצהריים אתה מול לו"ז מאורגן מראש.

בסופו של אירוע אתה מוזמן לבמה ומקבל מבכיר כשלהו של קיה תעודת הוקרה ודיסק עם תמונות של הטיול שלך בקוריאה. לכל קבוצה הם מצמידים צלם. לכאורה, אתה בכלל לא צריך להביא מצלמה. או כסף. הקוריאנים מתייחסים לזה עם המון רצינות וכבוד, ואני מודה שהם מצליחים להדביק ברצינות שלהם גם אנשים ציניים ברמות טיפוליות, וזה עוד לפני שהגעתי לשם.

אני עדיין אנסה לסחוט מספר לבן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה! גם אני מילאתי עם התמונה של סורנטו. אבל לך מגיע הרבה יותר.

תנסה לעדכן. אני בטוח שהם ישמחו לדעת שאתה פעיל באחת הקהילות המוטוריות הגדולות בארץ וישתפו פעולה.

יש מצב למנף את זה למספר לבן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש בהעדפות למזון, אוכל כשר, מהדרין, בהשגחת הרב שליט"א מחפוד.

רק בשביל הקטע.

יש סיכוי שמלוכסני העיניים יעמדו בזה.

חוץ מזה - נסיעה טובה ותכין הרבה ג'יגה במצלמה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף, מחכה לרשמים.

אכן מדובר בסחורה טובה, בלי שום סרקזם.

זה די מסוכן לבצע הכללות על עם גדול כמו קוריאנים,

אבל אצל הקוריאנים שאני מכיר יש מין שילוב

שהוא כמעט סותר בין רצינות ואינטגריטי עמוקים

לבין התלהבות עם זיק בעיניים. קשה להסביר בכתב.

ובלי הכללות, אלא עובדה: אחוז גבוה של נוצרים תומכי ישראל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תהנה לך, עיר ומדינה מעניינות מאד, לטוב ולפעמים גם לרע. בטוח שתחזור עם חוויות ואני מהמר שגם תרצה לבקר שנית.

אם ימאס לך מקימצ'י ועוף פיקנטי מטוגן, חפש סניף של Popeye's ותראה איך הקוריאנים עושים לעולם המערבי בי"ס בפאסט פוד.

על השאר נדבר כשתשוב. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחוזרים אגב, מקבלים מינוי של 'שגריר קיה בישראל' (לצערי לא היו מוכנים לתת לי מספר לבן עם CD לאוטו) להפיץ את הבשורה...

שורה תחתונה - ביום ראשון אני טס לקוריאה. מבטיח לעדכן, ב real time...

ישר CD

תתחיל עם

CC

תיהנה ושלח חוויות

סע בשלום ותחזור בשלום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע ותהנה, ממתינים לתמונות - אם כי רוב לודאי שדווקא במקומות המעניינים ביותר (המפעלים) ייאסר עליך לצלם.

אחד הבנים שלי היה בקוריאה הדרומית במסגרת איזו משלחת לפני 10 שנים. יש לו שני זכרונות עיקריים: הטוב (סיור במפעל המסכים של סמסונג) והרע (איזה מאכל של אורז עם תולעי משי שגרם לו כאב בטן איום).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...