Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות של להיות נהג באובר

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יוצא לי הרבה פעמים לנסוע הלוך ושוב לאורך חצי מדינה, אז חשבתי להצתרף לאובר כנהג- גם לכסות קצת את הדלק וגם שתהיה לי חברה לנסיעה (לפעמים משעמם)

ניסיתי להבין איך זה עובד וממה שהבנתי נוסע שמעוניין מתאם זמן, מקום איסוף ומקום הורדה וזהו, כמו להזמין מונית.

חשוב להדגיש שאני לא מחפש לעשות מזה כסף או לחלטר כנהג מונית (10+ שעות עבודה ביום מספיקות לי)

הבעיה שכדי להצתרף כנהג צריך להעלות לאתר שלהם את מסמכי הרכב, שאני לא יודע כמה זה טוב.

למישהו יש נסיון כנהג? כמה זה בעייתי?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למיטב ידיעתי, שירות UberX (חילטור כנהג מונית) לא תופס מבחינת משרד התחבורה (ובספק רב אם אי-פעם יתפוס). Uber ניסו לקדם את המודעות ואף ביצעו פיילוט של הקונספט, אך במהרה נתקלו בשרירים, גם ממשרד התחבורה וגם מצד נהגי המוניות. לבינתיים המתכונת בה Uber פועלים בישראל דומה לזו של Get Taxi, נהגי מוניות פרופר המקבלים אשראי בלבד.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעמד החוקי של אובר בישראל בעייתי.

תביא בחשבון שרשיון הנהיגה שלך אינו מיועד לרכב ציבורי (ולהסעות), והסעת נוסעים בשכר אינה מכוסה בביטוח החובה.

לדעתי - סיכון לא מחושב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאידיש מדוברת

אובר חוכם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ. מישהו ראה את המודעות ב taptalk החצופים מגייסים נהגים כאילו אין מחר מה ההתחכמות המשפטית שלהם? או שהם פועלים כמו שהם רגילים בשאר העולם (כלומר שהחוק יתיישר על פי החברה ולא החברה על פי חוקי המדינה).

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ. מישהו ראה את המודעות ב taptalk החצופים מגייסים נהגים כאילו אין מחר מה ההתחכמות המשפטית שלהם? או שהם פועלים כמו שהם רגילים בשאר העולם (כלומר שהחוק יתיישר על פי החברה ולא החברה על פי חוקי המדינה).

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

אובר מרגישים מספיק גדולים, חזקים ועשירים כדי לכופף בכל מדינה שהם פועלים את החוק כך שיתאים להם. משתמשים בלוביסטים החזקים ביותר בשוק ובחברי כנסת שיקדמו אותם.

לגבי ביטוח, הם טוענים שהם לא צריכים את משרד התחבורה ואת חברות הביטוח והם ״מבטחים״ בעצמם את הנהגים שלהם. לא יודע עד כמה ה״כיסוי״ נבדק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפורסם שהמנכ''ל שלהם זומן לשימוע במשרד התחבורה.

ההסבר שלהם לשאלה מדוע אינם עוברים על החוק האוסר על נהגים "רגילים" לגבות שכר עבור הסעה, היה שלא מדובר בשכר אלא בהשתתפות בהוצאות אחזקת הרכב בלבד.

מעניין לראות איך זה יתפתח.

בניו יורק לפחות זה עובד פשוט מושלם.

תוך דקה יש לך נהג, מכונית נקיה, ו20٪ פחות ממחיר מונית (ברוב המקרים).

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד. הפרסום בפייסבוק קופץ ללא הפסקה אבל אני לא מצאתי דרך להירשם בכלל. בזמנו ההרשמה הייתה פתוחה רק לנהגי מוניות בעלי רישיון מתאים (מה שהפך אותם למקבילה של GETT) וגם היום לא מצאתי דרך לנהג פרטי מן השורה להירשם.

מישהו אחר ניסה?

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שירות הסעות בתשלום בMoovit ובCar Pool של וויז, תשתמש בשתיהם ותוכל לגייס נוסעים ביחד איתך לנסיעות.

ומה המעמד החוקי שלהן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת החזר הוצאות, אני חושב שנהג ברכב פרטי די מכוסה.

אם הרכב הוא של החברה, ויש סעיפים בחוזה, זאת בעיה.

מבחינת ביטוח: ביטוח ישיר הוציאו הודעה שהם לא מתנגדים (נותנים כיסוי) לנסיעות במודל הזה (בוויז האפליקציה מאפשרת שיתוף נסיעות רק במסלול הקבוע בית-עבודה, במוביט גם יש הגבלה על מספר הנסיעות ביום, בפעם האחרונה שבדקתי). לפחות נושא הביטוח נידון בעבר בפורום.

הודעה של ביטוח ישיר:

https://www.555.co.il/car/CarInsurance_Carpool.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע הייתי צריך לנסוע השכם בבוקר לאזור ירושליים, בערב בדקתי בווייז ב"נסיעות מתוכננות" מתי אני צריך לצאת מהבית בכדי להגיע בשעה היעודה ואז הוא נתן לי אופציה, האם לשמור הנסיעה ולייצר תזכורת, אישרתי.

בבוקר אני קם לגלות 3 הודעות מווייז עם הצעה לאסוף 3 נוסעים שוני בדרך עם התעריף שכל אחד ישלם לי...:shock:

אז נראה שבזמן שאוברX מתמודדים עם הבירוקרטיה, מתחת לרדאר, ווייז כבר פעילים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...