Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלי עבודה של נגה עינת מתפרקות

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 2988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אותם באזור השנה, ואני משתמש בהם ממש מעט, התמונות פה ישנות והסוליה כבר הספיקה להתפרק לחלוטין.

יש מה לעשות?

20150619_153848.jpg

20150619_153925.jpg

20150619_153901.jpg

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כלום.

לא לקנות מהם יותר ולהשקיע קצת יותר כסף ולרכוש משהו איכותי.

אני רכשתי את דגם 627, הדגם השמאלי יותר ושים לב שיש מגוון צבעים:

http://www.newbalance.com/men/shoes/work-shoes-1/

ובינתיים מרוצה מהם מאד. ניתן להזמין במידות רוחב שונות (שנים עברו עד שהבנתי שאני צריך מידה קצת רחבה בחזית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מצליח לזהות נכון, שנת הייצור של הנעליים שלך הינה 2009.

ראה הטבעה על הסולייה.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שקיבלתי נעל ישנה, אבל בכל מקרה היא לא אמורה להתפורר כל כך מהר.

לא עבדתי עם סולר ולא עם נפט, רק עבודת שיפוצים רגילה.

ירחמיאל הקישור שלך לא מוביל לשום מקום.

איזה נעלים מומלצות יש במחיר טוב שיגנו על הרגל אבל לא נועדו לעבודה אינטנסיבית ויום יומית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאמרת שהקישור לא עובד.

מצ"ב 3 הצבעים של ניו באלאנס דגם 627. הן מסופקות גם במידות רוחב שונות. לנעל יש כיפה קשיחה מקדימה (מי מאיתנו לא רוצה כיפה קשיחה מקדימה...), היא מאד נוחה ויש בה מספיק "עומק" בשביל מדרסי נוחות שאני הוספתי לי ואני מרוצה. בעצם אתה נועל סניקרס לעבודה, אבל כאלה המספקים הגנה על הרגל/אצבעות. הן אגב לא מוכרות ליבואן בארץ ויש לרכוש אותן בחו"ל. כמדומני עלו בסביבות ה- 400 ש"ח אבל היה לי מי שיביא לי אותן מארה"ב. עדיין שוות את הכסף אם תרכוש דרך אתר כזה או אחר או שיפיטו ודומיו.

black.jpgbrown.jpggrey.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נוגה עינת, יש לי נסיון עם נעלי העבודה שלהן עוד משנות ה-90, גם אז הן היו מתפרקות לאחר שנתיים שלוש, כך שאני לא מאמין שזה קשור לעובדה שכיום הן מהודו (כפי שנטען כאן) אלא כנראה איכות חומרים נמוכה. אגב, גם נעלי צבא של בריל התפרקו להן במהלך שנות האפסון בארון, נעליים דנדשות שלא צעדו מטר :?

להבדיל אלפי מונים, ה Red Back שלי נמצאות בשימוש יום-יומי (!) יותר מ 4.5 שנים (!!!) ועדיין נראות ומתפקדות טוב. הגומי קצת רופף ויש כמה סדקים בעור, אבל הסולייה שלהן במצב מעולה והשחיקה לא רצינית (בטח ביחס לנעליים קודמות) ואין שום סימן לכך שהן הולכות להתפרק מחר בבוקר. לדעתי אלו יכולות להיות אחלה נעלי עבודה לשימושים קלים (יש להן כיפה קשיחה מעל האצבעות), פחות טוב אם צריך סולייה וכיפת ברזל.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיפה עשויה מפלסטיק כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה אותו העור של הנעל רק שמעל האצבעות ניתן להרגיש בכיפה קשיחה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חזק או פחות חזק מהברזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...