Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהגדרת פרוססור 3SIXTY.3

aviel56
שימו לב! השרשור הזה בן 3161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ברשותי פרוססור ROCKFORD 3SIXTY.3

התקנתי אותו הכל טוב ויפה חיברתי את היציאות של הרמקולים ישירות לפרוססור כדי לעבוד עם המערכת המקורית.

פה מגיעה הבעייה-הפרוססור נדלק מזהה חיבור למחשב אבל כאשר אני מתחיל בהגדרה שלו הוא כאילו לא מזהה שנכנס אליו סיגנאל מהHU בדקתי עם רב מודד אם יש זרימת מתח על הקוים ויש!!!!

אני כבר משתגע מזה.

חפרתי בכל הפורומים באינטרנט הן בארץ והן בחול,לא מצאתי תשובה.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מתח הסיגנל?

האם קראת את ההוראות של הגדרת הפרוססור לעבודה ראשונית?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להעלות קישור לאתר שלהם לחוברת ההוראות אנסה לעזור לך הלאה ביום ראשון.

לבינתיים, מה שאני הייתי מנסה לבדוק זה אם ניתן לאתחל אותו דרך כניסת המגברים הראשית שלו.

קונה כבל PL ל RCA הכי זול שיש ומחבר אותו ללאפטופ או סמארטפון ומנסה לאתחל את הפרוססור.

תבדוק גם אם צריך להשתמש בדיסק של רוקפורד עם רצועת שמע ספציפית לאתחול.

לי היתה את הגרסא הראשונה שלהם וזה לקח כמה דקות טובות לבצע את האתחול, בגלל זה אני רושם את כל זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה..א

עשיתי הכל לפי הספר וגם ניסיתח לעשות reser למכשיר עצמו ולהגדיר שנית.

העניין הוא שהוא לא מזהה את הכניסה של הHU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה הערה בחוברת שזיהוי הסיגנל וההדלקה מתבצע דרך ערוץ 1 בכניסות ההיי-לבל ושהמתח המינימלי הנדרש הוא 6VDC.

רק שאני לא מבין איך כל זה אמור לקרות, אם כתוב שם להנמיך את הווליום עד הסוף בהתחלה.

אולי צריך בתור התחלה לתת לו מתח דרך ה-REM-IN כדי להדליק את המכשיר ולעשות את כל הכיוונים (?).

חוברת הוראות בפורמט PDF אונלייני ונוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב בהתחלה להנמיך את הווליום להתחיל בהגדרת הערוצים,לאחר מכן צריך להכניס את הדיסק לנגן את רצועה מספר 1 על פול ווליום ופה הפרוססור צריך לזהות את המקסימום ווליום ולתקן את עצמו כדי לא להגיע לדיסטרושן, משום מה בחלק הזה הפרוססור לא מזהה שנכנס לו הסיגנאל למרות שבבדיקה עם רב מודד הוא מקבל 6.32v אזאני לא כל כך מבין מה הבעייה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בשביל למדוד מתח של סיגנל שכזה, אתה צריך רב-מודד TRUE-RMS, ולמדוד AC ולא DC.

רב-מודד רגיל לא יעבוד פה.

זה חדש לי לא ידעתי...

איפה ניתן למצוא כזה דבר?

ולגבי ההגדרות הראשוניות זה מה שאני מנסה לעשות אך ללא הצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו, טיפ קטן מרונן נאור.

תבדוק שלא חיברת את יציאות הרמקולים אל הפרוססור עם פאזה הפוכה בין ימין לשמאל.

זה יוצר ביטול בין שני הצדדים והפרוססור לא רואה סיגנל.

זה נשמע לי הגיוני ושווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו, טיפ קטן מרונן נאור.

תבדוק שלא חיברת את יציאות הרמקולים אל הפרוססור עם פאזה הפוכה בין ימין לשמאל.

זה יוצר ביטול בין שני הצדדים והפרוססור לא רואה סיגנל.

זה נשמע לי הגיוני ושווה בדיקה.

תודה רבה על התשובה כבר רץ לבדוק זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...