Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ויטרה החדש - פורסמו המחירים.

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם יש צפי להגעה של ויטרה טורבו? הוא כבר מופיע במחירון.

אפריל 2018. אולי מעט לפני כן.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג ברכב הזה לא מעט, גם בשטח וגם בכביש..

ואני באמת לא מבין למה שמישהו בכלל יחשוב על לקנות את הויטארה (נהגתי ב1.6 הנעה קידמית )

כל שיבוש קטן בכביש מוצא את עצמו לתא הנוסעים, בכל מקום יש פלסטיק זול, תא הנהג מרגיש מיושן, ההגה התחיל להתקלף אחרי 15 אלף קילומטר, לא יודע אם זה בכל הויטארות אבל לא זכור לי רכב שכשאני פותח דלת אני יכול לראות את החיווט הפנימי לפנס האיתות הצדדי שעל הכנף הקידמית כי אין שום משהו שימנע ממני.

בשטח הוא מתנדנד בהיסטריה והמושבים רחוקים מאוד מלהיות נוחים.

לא אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב לא פאר תעשיית הרכב.

אבל הוא ניראה טוב, כנראה אמין מאוד, אחזקה זולה מאוד וסחירות גבוה מאוד.

אני מתכנן לרכוש כזה משומש בעוד כשנה עבור אימי (פנסיונרית) שיחליף i25 משעממת ופשוטה עוד יותר.

אז כן, יש קהל יעד והוא לא קטן. הדגם זוכה להצלחה במכירות למרות שאיננו משווק לציי רכב או ליד ראשונה 0 קילומטר.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג ברכב הזה לא מעט, גם בשטח וגם בכביש..

ואני באמת לא מבין למה שמישהו בכלל יחשוב על לקנות את הויטארה (נהגתי ב1.6 הנעה קידמית )

כל שיבוש קטן בכביש מוצא את עצמו לתא הנוסעים, בכל מקום יש פלסטיק זול, תא הנהג מרגיש מיושן, ההגה התחיל להתקלף אחרי 15 אלף קילומטר, לא יודע אם זה בכל הויטארות אבל לא זכור לי רכב שכשאני פותח דלת אני יכול לראות את החיווט הפנימי לפנס האיתות הצדדי שעל הכנף הקידמית כי אין שום משהו שימנע ממני.

בשטח הוא מתנדנד בהיסטריה והמושבים רחוקים מאוד מלהיות נוחים.

לא אהבתי.

לזוגתי יש את הויטרה מודל 2015 בין הראשונות אשר הגיעו ארצה , היא מאוד מרוצה מהרכב , לטעמה הוא נוח , מרווח דיו , תא מטען יותר ממספק , ולנסיעות שהיא עושה הוא בגדר כפפה ליד.

טיפולים זולים כ 600 ש"ח לטיפול שנתי.

ביטוח מקיף וחובה זולים מאוד סה"כ כ 3200 שקלים לשני הביטוחים לנהג מעל גיל 40.

לkatom , אני בהחלט מבין את מי שקנה את הויטרה , אנחנו עשינו נסיעות מבחן על רכבים מקבילים כולל הספורטאז בדגם החדש שרק הוצג אז עם מנוע 1.6 ליטר.

הויטרה הייתה הנוחה ביותר מבין הדגמים אשר נהגנו בהם ובפער במיוחד מהקיה , המנוע אינו פאר היצירה אך בהחלט מאפשר נהיגה רגועה וחסכונית ,הפלסטיק ברכב אכן אינו משדר יוקרה אך הוא מורכב בצורה טובה מאוד ללא רעשים וזימזומים מיותרים , אצלנו ברכב אין סימנים לקילוף מכל סוג שהוא למרות פגיעות בהגה על ידי הטבעות של אישתי , בקיצור הרכב נבנה כדי להיות אמין ושירותי למשתמש , המגרעות הם אכן חומרי הדיפון של הקבינה והמנוע המיושן, אבל כיד שניה מדובר על הצעה טובה מאוד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המידע? בסוכנות סוזוקי אומרים שעדיין אין צפי

חבר שעובד אצל היבואן.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תגובת מנוע הטורבו של הקרוסאובר ביחס למקבילות האירופיות?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...