Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת shvilnet מישהו משתמש ויכול להמליץ?

Keyser
שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

י לי את twonav, אבל היא לא הכי ידידותית לשימוש. נתקלתי בשבילנט שנראית נחמד ומגיעה גם עם רשיון לתוכנת עריכת טיולים במחשב שזה פיצ׳ר נהדר.

השאלה היא האם התוכנה שווה את ההשקעה (30 ומשהו לכל מפה)?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בטונאב והיא מצויינת לצרכים שלי. הייתי ממליץ לך לפני שאתה רוכש שבילנט, תנסה לעשות נסיעת שטח עם התוכנה ואז תחליט אם היא יותר נוחה לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

טוב, החלטתי ״לקחת סיכון״. הורדתי את התוכנה וקניתי כמה מפות. בינתיים השימוש בה מאוד נוח וברור, הממשק מסודר בצורה הגיונית ואינטואיטיבית. כבר התחלתי להעלות כמה מסלולים לפי נצ (אפשר לבחור כל מיני רשתות).

מה שהייתי רוצה לראות זה אפשרות להכניס נצ ולקפוץ אליה (יתכן והאופציה קיימת ולא מצאתי).

לסיכום - מומלץ.

בעריכה: התוכנה רק באייפון (לבינתיים), לא רכשתי גם רשיון למחשב.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמשתמש אייפון, עדיין אין אפליקציית ניווט טובה לשטח בארץ, לדעתי.

כל אחת לוקה בחסר לפחות בהיבט אחד חשוב.

עמוד ענן כל כך כבדה, עם ממשק משנת 1993, לא תומכת במצב רוחב, לא תומכת ברזולוציות של המכשירים העדכניים יותר.

TWONAV גורמת לשימוש בה להרגיש כמו שימוש במכשירי הGPS הראשונים של MIO שהיו נפוצים כאן לפני הסמארטפונים, לא תומכת ברזולוציות של המכשירים העדכניים יותר.

שבילנט כמעט שם, אבל לא תומכת בגדלי המסכים החדשים, ולא תומכת במצב רוחב. וגם, למה היא שוקלת 1.4 גיגה עוד לפני שקניתי מפה אחת?

את TOPOMAP לא ניסיתי כי היא עולה כ90 שקלים.

TRAILZE נראית מבטיחה, היא מנסה להיות בדרך לשם, אבל גם כאן, הממשק מרגיש צעצועי ואין תמיכה במצב רוחב.

אני משתמש בMotion-X GPS עוד מימי הרכיבות על האופניים. היא אמנם לא מכילה מפות טופוגרפיות של ישראל בכלל (אני סומך על החברים שאיתם יוצא לי לטייל, שלהם ניסיון וידע ניווט מעמיק וטוב בהרבה משלי), אבל היא כן תומכת בהעלאת קבצי מסלול שאנשים אחרים הכינו, ומקליטה בעצמה, הממשק טוב מאוד ונוח להשתמש בה. כדי לקבל מושג טוב על איפה אני ממוקם כרגע, המפות קוד פתוח שהיא כן תומכת בהן בהחלט מספיקות עבורי, ובצורה מפתיעה לא מעט שבילים מקומיים מופיעים בהן.

אם רק הייתי יכול להעלות אליה מפות טופוגרפיות...

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם firmap שהיא נחמדה אבל חסרה בפיצ׳רים (רשת קואורדינטות למשל).

אם איזשהו מפתח קורא את זה, אז -

מפה לוויינית + כבישים (כמו ג׳יפיאס רגיל) + מצב היבריד

מפות סימון שבילים 150 ו25 וטופוגרפיות באיכות *טובה* שתאפשר זום בלי טשטוש

רשתות קואורדינטות (ישנה וחדשה)

אפשרות למעקב אחריהרכב (כמו ג׳יפיאס רגיל)

אפשרות להעלאת קואורדינטות ונצ בנוחות ופשטות + שמירה של מקבצים כאלו

אפשרות להצגת נקודות עניין (כמו בעמוד ענן), אפשרות להסתרת הנקודות הללו, אפשרות לבחירת נקודה אחת ושילובה במסלול שאני מתכנן, אפשרות להציג רק את הנקודות שלי, להסתיר הכל ושמירה של נקודות חשובות/אהובות

יצירת מסלול באמצעות ציור עם האצבע

חיבור בין קואורדינטות עם קו ויזואלי

אפשרות להציג שתי מפות שונות בו״ז (למשל תמונת לווין וסימון שבילים) זו לצד זו

מפות סמוכות ״זורמות״ זו אל זו - אם אני מתכנן מסלול שמתחיל בנקודה X שנמצאת במפה אחת וממשיך בנקודה Y שנמצאת במפה אחרת אך סמוכה/מחוברת לקודמת המעבר בינן יהיה אוטומטי ולא יצריך החלפת מפה בצורה ידנית

ממשק אינטואיטיבי, נוח ופשוט. דוגמא למה *לא* לעשות: טונאב. דוגמא לכיוון הנכון: שבילנט.

אופציונלי: אפשרות תקשור בין משתמשים בתוכנה, הגדרת קבוצות לצ׳אט ופרסום ״נתקעתי״ למשתמשים אחרים

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אין פשוט תוכנה שאני כותב בה את המיקום המדויק והיא לוקחת אותי לשם? כמו בכביש רק בשטח?

נדמה לי שעניתי לך בפורום אחר, אבל בתוכנות שטח אין דבר כזה "היא לוקחת אותי לשם". אתה יכול לראות בחלק מהתוכנות את הכיוון והמרחק, אבל הנסיעה על פני השטח, בניגוד לנסיעה על כבישים, תלויה מאד בתוואי השטח בשבילים הקיימים, במכשולי השטח וכו'.

ישנן שבילים הקיימים היום ובעוד מספר חודשים ישתנו לגמרי בשל פגעי מזג האוויר.

ישנן דרכים העבירות לרכבים מסויימים אבל אינן עבירות כלל לרכבים אחרים.

ארז גור

עריכה אחרונה על ידי erezgur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

...

TRAILZE נראית מבטיחה, היא מנסה להיות בדרך לשם, אבל גם כאן, הממשק מרגיש צעצועי ואין תמיכה במצב רוחב.

...

אתמול הורדתי את Trailze. האפליק' נראית בהחלט התחלה של משהו טוב.

לדעתי הממשק איננו צעצועי. זה פשוט UI (ממשק משתמש) הנהוג היום באפליקציות מובייל.

גם לאפליקציית שטח מותר להיראות ידידותית למשתמש... :-) היא לא חייבת להיראות קשה ומסובכת ...

לגבי תמיכה בתצוגה רוחבית. זה קיים (נכון לאתמול). ואפילו הורדתי מפה (בחינם) בגודל כחצי גיגה לניווט off_line.

יש באגים - לא אכחיש. אבל אני מקווה שהם יתוקנו והתוכנה תשתפר כי היא ממש התחלה טובה.

פיצ'ר שאהבתי - יש אפשרות להגיע להתחלת המסלול באמצעות WAZE.

במידה והמסלול מתחיל ואתה לא יודע איך להגיע להתחלה/לסיום המסלול. בלחיצת כפתור האפליק' תפתח את WAZE ותעדכן את מסלול הנסיעה... יפה !

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...