Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי הצבע כסף בגימור מאט של מרצדס - designo iridium silver magno matte

שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, דבר ראשון אני מקווה שזה הפורום הנכון, אם לא אודה אם המנהלים יעבירו את הנושא לפורום הנכון.

האם יש דברים מיוחדים שצריך לדעת לפני שבוחרים צבע בגימור מאט? (כמובן מדובר על צבע מקורי של מרצדס)

האם הצבע רגיש יותר לשריטות מצבע רגיל?

האם שריטות על צבע מאט בולטות יותר?

האם יהיה ניתן לעשות בעתיד פוליש על צבע מאט?

ובכללי אשמח לקבל יותר מידע על הצבע הזה...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, בגדול, זה צבע של קנה ושכח, לא מצריך טיפול מיוחד.

שאין הרבה מה לעשות איתו.

הצבע עמיד לשריטות קטנות הרבה יותר מצבע רגיל של רכב.

גם בגלל ההרכב שלו, וגם בגלל איך שהוא משתקף מול האור, קשה מאד לראות שריטות קטנות, אפילו אם הם נמצאות. (תודה לחבר פורום שהסביר לי פעם לגבי רכב שרציתי לרכוש, גם צבע מט מקורי, ולא לא וולוסטר).

לא ניתן לעשות פוליש לרכב כזה.

במקרה של פגיעה כזו או אחרת, רק צביעה.

ישנם מספר מוצרים לתחזוקה, שמופאים, אוטמים וכו, הבסיס של כולם דומה, באף אחד מהם אין תוספי גלוס.

מקווה שעזרתי.

ומקווה שאתה קונה s class coupe.

ומקווה שאני יכול חבר שלך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בררתי בזמנו על הצבע המיוחד הזה אין ספק שהוא מדהים אבל התוספת שמבקשים עבורו מוגזמת לחלוטין, אני לאחר הרכשיה ציפיתי את הרכב בצבע מט, זה נראה בדיוק כמו צביעה והיתרון הגדול הוא שאם קורה משהו מורידים את המדבקה ושמים חתיכה חדשה ושוב הרכב חוזר לקדמותו.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ציפויים כן, מקריאה הם לא אפקטיביים, בגדול אין צורך בהם, הצבע עמיד גם ככה.

שוגי - לא מבצעים פוליש כי אין מה לגלח, בצביעה כזו אין לכה שרוטה שרוצים להחליק.

זוזו - חושב על מכירה של הרכב?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש - משמועות ששמעתי (נא להתייחס אל הפוסט הנוכחי בהתאם - כשמועות ולא ידיעה) הצבע הזה בעייתי ביותר לתחזוקה וזה בלשון המעטה.

נכון שסווירלים לא יראו עליו, אבל זה יתרונו היחיד של הצבע.

וואקסים או אוטמים תצטרך להשתמש רק בכאלה שמתאימים לצבע - ובמקרה הזה הנדיר הוא גם יקר מאוד.

תיקוני צבע אם תידרש להם יהיו בעייתיים מאוד וניתן להגיד שהגוון כמעט שאיננו בר תיקון (לפחות עד שהצבעים המקומיים ילמדו להתמודד אתו, אם בכלל).

בקיצור - לטעמי מדובר בלא יותר מקניית צרות בכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביצעתי נסיעת מבחן על ה a45 amg (אין כרגע cla 45 amg להדגמה) וקיבלתי הצעת מחיר מסודרת...

המחיר של הצבע הזה הוא 30 אלף שקל!!! ולכן ירד מהפרק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שהצבע יעלה בסביבות ה 15K

בכל מקרה, אחרי שנהגתי על ה A45 הרכב מאוד מאכזב מבחינת הנאה בנהיגה ולדעתי הרבה פחות כיף מה M235I שעולה הרבה הרבה פחות ממנה..

כמו שזה נראה כרגע, במידה וה M2 תוכל להגיע לארץ לפני סוף מאי אני אלך על ה M2

ובמידה ולא אני אלך על ה M235I למרות שהרכב מרגיש פשוט מבפנים...

ככה שכמו שזה נראה בנתיים ירדתי מה CLA 45AMG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.jpg

image.jpg

image.jpg

לי יש cla45 בצבע הכסף מט...

קיבלתי את הרכב לפני כחודש.

מעלה חיוך כל יום מחדש.

וגם התלבטתי מול 235... נהגתי עליה כמה שעות ולא התחברתי.

עריכה אחרונה על ידי papirus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אוהב צבעי מט, אבל האפור הבהיר הזה במט מאבד את רוב האפקט, בכלליות רוב הצבעים הבהירים במט מאבדים את רוב האפקט (לטעמי).

עם זאת, הרכב הזה כ"כ יפה, שגם ב"ורוד פוקסיה" הייתי מרייר עליו... תתחדש ותהנה (כאילו שאפשר שלא להנות).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...